Boşanmaya karar vermek ve verememek arasında

Yok, sanmiyorum ki bir sey iyi gelsin şu süreçte. Anca sürüncemede birakiyor, bir anda bitirmeye cesaret edemiyor, bunlari yapmaya cesaret eden adam bosanmaya gelince kaldı oylece. Seni bir daha hic gorememek fikri cok kotu falan diyor bi de, onsuz daha iyi olacagima eminim 🙏
Hakkında hayırlısı olsun.

Amin daha iyiyim tesekkur ederim, cok incesiniz 🙏
Canım son durum ne hala defolup gitmedi mi pislik?Evden gitmiyorsa onu affedeceğini düşünüyordur nolur kensine bu kötülüğü yapma.Umarım boşanmada sorun çıkarmaz.Aldatma iddiasıyla boşanma davası açacağını falan söyle veya ailen gelsin artık Bu adam pislik, yüzsüz ve yapışkan bir sülük belli

Canım son durum ne hala defolup gitmedi mi pislik?Evden gitmiyorsa onu affedeceğini düşünüyordur nolur kensine bu kötülüğü yapma.Umarım boşanmada sorun çıkarmaz.Aldatma iddiasıyla boşanma davası açacağını falan söyle veya ailen gelsin artık Bu adam pislik, yüzsüz ve yapışkan bir sülük belli
Evden gitti merak etmeyin 🙏 bosanmak istemiyormus, dusunmek istiyormus, ama protokolle ilgili gorusmeyi kabul etti, biraz zaman istedi, sonra protokol icin arayacak. Bu hafta icinde aramazsa ben arayacağım. Gene kabul etmezse aldatma iddiasiyla değil ama anlasamadigimiz icin evlilik birligi temelinden sarsildi diye açacağım.

Evden gitti merak etmeyin 🙏 bosanmak istemiyormus, dusunmek istiyormus, ama protokolle ilgili gorusmeyi kabul etti, biraz zaman istedi, sonra protokol icin arayacak. Bu hafta icinde aramazsa ben arayacağım. Gene kabul etmezse aldatma iddiasiyla değil ama anlasamadigimiz icin evlilik birligi temelinden sarsildi diye açacağım.
Bu arada altın falan demişsin yorumlarda altınlar senin verme sakın.Aman kurtulayım hesabına girme.Boşanma işini sürüncemede bırakıp seni bezdirip vazgeçirmeye çalışıyor dikkat et.Bu arada sinirlerine hakim ol ve daha dikkatli davran normal hayatındada eline koz verme yarın bir bakmışsın farklı ve senle alakası olmayan sebepten sana boşanma davası açar tazminat için falan.Dediklerimide yanlış anlama bu adam sülüğün teki herşeyi yapabilir.🙏🙏

Bu arada altın falan demişsin yorumlarda altınlar senin verme sakın.Aman kurtulayım hesabına girme.Boşanma işini sürüncemede bırakıp seni bezdirip vazgeçirmeye çalışıyor dikkat et.Bu arada sinirlerine hakim ol ve daha dikkatli davran normal hayatındada eline koz verme yarın bir bakmışsın farklı ve senle alakası olmayan sebepten sana boşanma davası açar tazminat için falan.Dediklerimide yanlış anlama bu adam sülüğün teki herşeyi yapabilir.🙏🙏
Ahaha yanlis anlamiyorum tabii ki. Beni bezdirmeye çalıştığını düşünmek istemiyorum ya, cirkin hesaplar pesinde kosmaktansa gercekten üzülmüştür, toparlanmak icin zamana ihtiyac duyuyordur diye düşünmek istiyorum. Umarim oyledir de bir pislik çıkarmaz. Biraz kendine gelsin de, aramazsa haftaya arayacağım. Bileziklerden 1 tane istedi sadece, hatira olarak saklayacakmis, uzatmadim tamam dedim.

Ahaha yanlis anlamiyorum tabii ki. Beni bezdirmeye çalıştığını düşünmek istemiyorum ya, cirkin hesaplar pesinde kosmaktansa gercekten üzülmüştür, toparlanmak icin zamana ihtiyac duyuyordur diye düşünmek istiyorum. Umarim oyledir de bir pislik çıkarmaz. Biraz kendine gelsin de, aramazsa haftaya arayacağım. Bileziklerden 1 tane istedi sadece, hatira olarak saklayacakmis, uzatmadim tamam dedim.
Çok iyi niyetlisin.İnşallah bu iyi niyetin ileride sıkıntıya yol açmaz.

Fotoğraf, fular, toka vb şeyleri hatıra olarak saklamak istese anlarım da hatıra bilezik bana çok iddialı geldi. Biliyorsunuz KK olarak eşinize hiç güvenmiyoruz.

Sizin eşinizde beni en çok deli eden şey ne biliyor musunuz? İnsanları salak yerine koyması. Sizi hiç tanımıyorum ama yazdıklarınızdan ben bile anladım. Size “Tamam, boşanalım ama bileziklerden birini ben alabilir miyim? İhtiyacım var.” dese hiç düşünmeden bir bileziği çıkarıp vereceğinizi ben bile çözdüm artık ama eşiniz bu noktada bile hatıra matıra birtakım saçmalıklar geveliyor. Kusura bakmayın ama tokatlamak istiyorum kendisini.

Konu sahibi geçmiş olsun. İlk sayfayı okudum 60 sayfa okumaya gözüm yemedi iş yoğunluğundan bu ara foruma vakit ayıramıyorum ama konu ne ile sonuçlandı?
Bir şey çıktı mı Ankara gezisinden telefondan vs?

Konu sahibi geçmiş olsun. İlk sayfayı okudum 60 sayfa okumaya gözüm yemedi iş yoğunluğundan bu ara foruma vakit ayıramıyorum ama konu ne ile sonuçlandı?
Bir şey çıktı mı Ankara gezisinden telefondan vs?
Tesekkur ederim 🙏 bir sey cikmadi, ben aldatildigima odaklanmıştım ama aslında bana bu kadar kotu davranarak degersiz hissettiriyor, üzülüyorum ve bunu ilk defa da yapmiyor, o yuzden bosanmak istedim, kabul etmedi, hazir degilmis, dusunmek istiyormus, evden ayrildi, bosanma protokolü için dönüş yapmasini bekliyorum, dönmezse süreç farkli ilerleyecek.

Lojmanin ortasinda bağırırım yardım edin diye ver o telefonu dedim. Ağlamaya başladı. Neler yaşıyoruz biz diye oturdu ağladı. Sinirimiz geçsin öyle vereyim dedi. Tamam dedim. Sonra benzer şeyler birkac kere daha oldu. Hepsi benzer sonlandı.
Yani aldatıyor net benim eşim böyle yapsa neyse hakkımızda hayırlısı olsun ne güzel ekonomik olarak iş gücünüz var kimseye tahammül etmek zorunda degilsiniz ve ayreten benim eşim bensiz tatile gitmesi bumu bana söylemesi geçyim bunu ima etmesi bile bana yeter olay aldatma tek degil beni yanında istemesi lazım ben gidemiyorsam da yanımda kalmalı yani bunuda kemdi düşünmeli hani.

Yani aldatıyor net benim eşim böyle yapsa neyse hakkımızda hayırlısı olsun ne güzel ekonomik olarak iş gücünüz var kimseye tahammül etmek zorunda degilsiniz ve ayreten benim eşim bensiz tatile gitmesi bumu bana söylemesi geçyim bunu ima etmesi bile bana yeter olay aldatma tek degil beni yanında istemesi lazım ben gidemiyorsam da yanımda kalmalı yani bunuda kemdi düşünmeli hani.
Evet haklısınız, ben bunlari ikinci kez yaptında fark edebildim, öyle dank etti malesef. Ekonomik ozgurlugum var, çok şükür, bu kararı da almamda bunun yardimi oldu tabii ki, artık sadece kimsenin boyle seyler yaşamamasını diliyorum, ben haksizliga ugradim, sonraki sureci de insallah rezillik yasamadan ağlatacağım 🙏

Konu sahibi böyle ne olacak, cidden meraktan soruyorum, yanlış anlamayın.

Adamın keyfini beklemeye daha ne kadar devam edeceksiniz?
Hayir neden yanlis anlayayim, bilakis ilginize minnattarim sag olun 🙏 evden gitmisti zaten, ona yatirim diye verdigim paralari iade etti bu iyi bir gelisme oldu en azindan bi de durduk yere paramdan olmadim. Geri vermez diye endisem vardı çünkü. Evet, bu hafta protokol icin bekleyecegimi söylemiştim, sadece onun keyfi degil bana da firsat oldu, bu süreçte atamalardan önce boşanma fikrini düşünüyorum ben de.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ama bu adamı beklerseniz bu süreç ilerlemez çok belli. Sizin adım atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Hayir neden yanlis anlayayim, bilakis ilginize minnattarim sag olun 🙏 evden gitmisti zaten, ona yatirim diye verdigim paralari iade etti bu iyi bir gelisme oldu en azindan bi de durduk yere paramdan olmadim. Geri vermez diye endisem vardı çünkü. Evet, bu hafta protokol icin bekleyecegimi söylemiştim, sadece onun keyfi degil bana da firsat oldu, bu süreçte atamalardan önce boşanma fikrini düşünüyorum ben de.

Konu sahibi nasılsınız, pisikolojiniz ne durumda?

X