Boşanmaya karar vermek ve verememek arasında

Konu sahibi nasılsınız, pisikolojiniz ne durumda?
Fena sayılmaz, pek mutlu değilim açıkçası kafam karışık, aklım durmadan o telefonda neler var acaba diye dusuncelere dalıyor, geceleri pek uyuyamiyorum, ama iştahım yerine geldi, yemek yiyebiliyorum en azindan. Evimdeki yalnizligima yoldas olur diye kedi sahiplenmeyi düşündüm, annesi ölmüş bir kedi yavrusuna arkadasim bakiyordu evinde, onu sahiplenecektim, annemler siddetle karsi cikti, kedi olursa gelmeyiz evine bile dediler. Oyle olunca daha da canım sıkıldı. Sagolun sordugunuz icin 🙏

Fena sayılmaz, pek mutlu değilim açıkçası kafam karışık, aklım durmadan o telefonda neler var acaba diye dusuncelere dalıyor, geceleri pek uyuyamiyorum, ama iştahım yerine geldi, yemek yiyebiliyorum en azindan. Evimdeki yalnizligima yoldas olur diye kedi sahiplenmeyi düşündüm, annesi ölmüş bir kedi yavrusuna arkadasim bakiyordu evinde, onu sahiplenecektim, annemler siddetle karsi cikti, kedi olursa gelmeyiz evine bile dediler. Oyle olunca daha da canım sıkıldı. Sagolun sordugunuz icin 🙏

Umarım çok daha iyi olursunuz. Bizler
Burada yorum yapıyoruz fakat gerçek hayatınızı bilmiyoruz. O yüzden size tavsiyem kafanızın karışık olduğu kararlar ve durumlarda zamana bırakın. Zaman en iyi ilaçtır ve size hata yapmadan ne yapmanız gerektiğini gösterir.

Eve kedi alma fikri iyi olur yanlızlığınızı bir nebze giderir.

Umarım çok daha iyi olursunuz. Bizler
Burada yorum yapıyoruz fakat gerçek hayatınızı bilmiyoruz. O yüzden size tavsiyem kafanızın karışık olduğu kararlar ve durumlarda zamana bırakın. Zaman en iyi ilaçtır ve size hata yapmadan ne yapmanız gerektiğini gösterir.

Eve kedi alma fikri iyi olur yanlızlığınızı bir nebze giderir.
Umarim 🙏 sagolun ben de akışta kalmaya çalışıyorum şu anda, kedi sahiplenmeyi bizimkilere kabul ettirmeye çalışacağım, cok sert sekilde karsi ciktilar çünkü 🤦🏻‍♀️

Kedi sahiplenme konusunda sonrasını da düşünün lütfen. Eğer tayin döneminde ailenizin yanına yerleşecekseniz ve aileniz de kediye şiddetle karşıysa lütfen hiç bulaşmayın. Sonrasında o kediyi sokağa salmak zorunda kalabilirsiniz. Bu onun için felaket olabilir.
Ailemden ayri yaşayacağım, ama hep gelip gidiyorlar yanıma, gelmezseniz gelmeyin de diyemedim. Onlari ikna etmeden sahiplenmeyecegim. Kediye çok içim ısındı, her gun gidip zaman geciyorum kediyle. İkna etmeyi deneyecegim bizimkileri, kedi olursa evine gelmeyiz tepkileri aşırı sert ve bana haksizlikti. Kalbim kırıldı açıkçası, boyle bir süreçte küçücük bir canın ne zarari olabilir ki yani. Gene de gelmeyiz diye ısrarla diretirlerse ve istemezlerse malesef sahiplenemeyecegim 😔

M mervebirkadin , son durum nedir? Kendinizi nasıl hissediyorsunuz, umarım iyisinizdir şuan.
Son durumda cok sevgili eşim(!), babam ve annemle konuşup beni aldatmadigini ve cok sevdigini, bosanmak da istemedigini soylemis. Mental sağlığı icin tedavi olacakmış, sebep oldugu supheleri ortadan kaldiracakmis. Ailem biraz zaman verip düşün, aldatmadigina yeminler etti diyor. İcine sinmezse son kararin boşanmak olursa gene sen bilirsin dedi babam. Bunun uzerine bir kere yemege çıktık, ama elle tutulur bir sey vermedi, anlatmadi, soyledigi her sey yalanmis gibi hissediyorum ve icim ona karsi cok soguk. Ofkem falan da gecti. Şimdi ayri yaşıyoruz, daha bosanmadik, haftaya atama formlari doldurulacak, sonra da allahin izniyle burdan gidip bosanacagim. Halimi sordugunuz icin tesekkurler, cok dusuncelisiniz, hakkinizi helal edin 🙏💕

Son durumda cok sevgili eşim(!), babam ve annemle konuşup beni aldatmadigini ve cok sevdigini, bosanmak da istemedigini soylemis. Mental sağlığı icin tedavi olacakmış, sebep oldugu supheleri ortadan kaldiracakmis. Ailem biraz zaman verip düşün, aldatmadigina yeminler etti diyor. İcine sinmezse son kararin boşanmak olursa gene sen bilirsin dedi babam. Bunun uzerine bir kere yemege çıktık, ama elle tutulur bir sey vermedi, anlatmadi, soyledigi her sey yalanmis gibi hissediyorum ve icim ona karsi cok soguk. Ofkem falan da gecti. Şimdi ayri yaşıyoruz, daha bosanmadik, haftaya atama formlari doldurulacak, sonra da allahin izniyle burdan gidip bosanacagim. Halimi sordugunuz icin tesekkurler, cok dusuncelisiniz, hakkinizi helal edin 🙏💕
Yemeğe çıktınız, konuştunuz ve yine sizi tatmin edemedi öyle mi... Boşverin. Ayrılmakla en doğrusunu yapıyorsunuz. Sizin duygusal hiçbir ihtiyacınız tatmin olmayacaksa, içinizde sürekli şüphe olacaksa neden birlikte kalasınız ki? Hayatınızın kalanında tüm güzellikler sizi bulsun, dilerim. 🙏🏻🤍

Bence bu adamla bir daha muhattab olmayın.
Ailenizi çok karıştırmayın hayatınıza siz yetişkin bireysiniz kedi sahiplenmek istiyorsanız sahiplenirsiniz.
Size çok iyi gelecek o kedicik bence.

M mervebirkadin ne yaptın konu sahibesi nasılsın,bir yol alabildiniz mi?
Çok şükür iyiyim, teşekkür ederim 💕🙏 Ben avukatima vekalet verdim, protokolü hazirladi, ama daha eşime göndertmedim haberi yok yani, kendimi hazir hissedemedim, neler yaşanacağını bilse de insan ne hissedecegini tam olarak bilemiyormus, süreçten çok yoruldum. Haberi yok, zaten en son bosanmak istemedigini, her seyi duzeltecegini, yeni yilda tum bunlari geride birakabilecegimizi soylemisti, istemedigimi soyledim, düşün oldu son sözü. Düşündüm, geride birakamayacagima karar verdim. Haftaya kendimi daha güçlü hissedebilirsem protokolü gonderttirecegim. Atama talebimi de yaptim, es durumu belirtmedim, ozel durumumu anlatmak icin ankarayla gorusmeye de gidecegim. Böyle 😔

n avukatima vekalet verdim, protokolü hazirladi, ama daha eşime göndertmedim haberi yok yani, kendimi hazir hissedemedim, neler yaşanacağını bilse de insan ne hissedecegini tam olarak bilemiyormus, süreçten çok yoruldum. Haberi yok, zaten en son bosanmak istemedigini, her seyi duzeltecegini, yeni yilda tum bunlari geride birakabilecegimizi soylemisti, istemedigimi soyledim, düşün oldu son sözü. Düşündüm, geride birakamayacagima karar verdim. Haftaya kendimi daha güçlü hissedebilirsem protokolü gonderttirecegim. Atama talebimi de yaptim, es durumu belirtmedim, ozel durumumu anlatmak icin ankarayla gorusmeye de gidecegim. Böyle
benimde aklımdaydınız, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. sanırım ayrı evlerdesiniz şu anda. Ailenizin haberi var mı?

Çok şükür iyiyim, teşekkür ederim 💕🙏 Ben avukatima vekalet verdim, protokolü hazirladi, ama daha eşime göndertmedim haberi yok yani, kendimi hazir hissedemedim, neler yaşanacağını bilse de insan ne hissedecegini tam olarak bilemiyormus, süreçten çok yoruldum. Haberi yok, zaten en son bosanmak istemedigini, her seyi duzeltecegini, yeni yilda tum bunlari geride birakabilecegimizi soylemisti, istemedigimi soyledim, düşün oldu son sözü. Düşündüm, geride birakamayacagima karar verdim. Haftaya kendimi daha güçlü hissedebilirsem protokolü gonderttirecegim. Atama talebimi de yaptim, es durumu belirtmedim, ozel durumumu anlatmak icin ankarayla gorusmeye de gidecegim. Böyle 😔
Bir an önce yapın. Bitsin gitsin. Zaman değerli. Sonra acıyacağına şimdi acısın, yanınıza birkaç gün kâr kalır.

benimde aklımdaydınız, hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. sanırım ayrı evlerdesiniz şu anda. Ailenizin haberi var mı?
Evet, ayriyiz. Babam gecen hafta geldi gene beni ziyarete, haberleri var.
Bir an önce yapın. Bitsin gitsin. Zaman değerli. Sonra acıyacağına şimdi acısın, yanınıza birkaç gün kâr kalır.
Evet, acıyacak elbet, ama lojmandan erken cikmamin gerekmemesi için boşanma kararının yaza dogru kesinlesmesi benim için avantajlı olacak. Boşanmak istemedigini soyledigi için protokolü imzalayip en azindan durumu biraz daha netlestirmek istedim sadece, hem uzuldugum icin hem de araba ve para sorunu yapacagini tahmin ettigim icin de onunla yuzlesecek cesareti bulamadim daha. Birkac haftaya bulurum inşallah.

Evet, ayriyiz. Babam gecen hafta geldi gene beni ziyarete, haberleri var.

Evet, acıyacak elbet, ama lojmandan erken cikmamin gerekmemesi için boşanma kararının yaza dogru kesinlesmesi benim için avantajlı olacak. Boşanmak istemedigini soyledigi için protokolü imzalayip en azindan durumu biraz daha netlestirmek istedim sadece, hem uzuldugum icin hem de araba ve para sorunu yapacagini tahmin ettigim icin de onunla yuzlesecek cesareti bulamadim daha. Birkac haftaya bulurum inşallah.
Merhaba son durumunuzu merak ettim şimdi nasılsınız? Umarım iyisinizdir ve gönlünüzce gerçekleşir atamanız

hayat, bir adamın kalbinize bıraktığı ağırlığı idare etmeye çalışıp da bu adamdan mutluluk dilenecek kadar uzun değil. mutlu olmak sizin de hakkınız ve hayattaki birincil emeliniz olmalı. bunun önündeki hiçbir şey size engel olmamalı eşiniz olsa bile
Ben bu yoruma katılıyorum ne bir fazla ne bir eksik bir köşeye yazdım bu sözü ne kadar doğru.Ben çocuk olmadan yoluma giderdim.Sizin için en iyi karar neyse o olsun

X