Boşanmış olan bayanlar yardım edin bana

yalan dunya rabia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
26
8
29
Herkese iyi geceler.Bu kulübe genelde bakıyordum ama sadece okuyordum.Şimdi bende bana yardımcı olacak arkadaşlardan yardım istiyorum.Ben boşanma aşamasında olan bi bayanım yaşım 29 vede 2 tane çocuğum var.11 sene oldu evleneli.Şu anda boşanma aşamasındayım .Çocuklarım babalarında çünkü benim yanıma alacak durumum yok annesi ile bakıyorlar.Evet biten bir evlilik ben istemiyorum karalıyım ama bazende içime bir hüzün çöküyor.Sanki hayatımda bütün herşey bitmiş gibi geliyor.boşanıp hayatına devam eden hemcinslerimden akıl almak istiyorum.Bundan sonra hayatımın nasıl olacağı hakkındada bi fikrim yok ama sanki daha kötü olur mu diye düşünmüyor değilim.

Herkese iyi geceler.Bu kulübe genelde bakıyordum ama sadece okuyordum.Şimdi bende bana yardımcı olacak arkadaşlardan yardım istiyorum.Ben boşanma aşamasında olan bi bayanım yaşım 29 vede 2 tane çocuğum var.11 sene oldu evleneli.Şu anda boşanma aşamasındayım .Çocuklarım babalarında çünkü benim yanıma alacak durumum yok annesi ile bakıyorlar.Evet biten bir evlilik ben istemiyorum karalıyım ama bazende içime bir hüzün çöküyor.Sanki hayatımda bütün herşey bitmiş gibi geliyor.boşanıp hayatına devam eden hemcinslerimden akıl almak istiyorum.Bundan sonra hayatımın nasıl olacağı hakkındada bi fikrim yok ama sanki daha kötü olur mu diye düşünmüyor değilim.

Ben boşanmadım ama aşamasına geldim ne olursa olsun çocuklarımı yanımdan ayırmadım ve annemin evinde onları baktım sizinde böyle imkanınız varsa öyle yapın çocuklarınızı bırakmayın ve üzülmeyin bu gayet normal bişey evliliklerde anlaşmazlıklar oluyor ve sonuç bu raddeye gelebiliyor eş değişebilir ama çocuk asla hayır ve bu hissinizi çok iyi anlayabiliyorum ama zaman geçtikçe insan alışıyor alıştıkça da içinizde bitiriceksiniz ama çocuk önemli onları yanınızda bulundurun.

Ben boşanmadım ama aşamasına geldim ne olursa olsun çocuklarımı yanımdan ayırmadım ve annemin evinde onları baktım sizinde böyle imkanınız varsa öyle yapın çocuklarınızı bırakmayın ve üzülmeyin bu gayet normal bişey evliliklerde anlaşmazlıklar oluyor ve sonuç bu raddeye gelebiliyor eş değişebilir ama çocuk aslab

İş bulup çalışacaksın. Herkese özel hayatını anlatmak zorunda değilsin ki özellikle anlatmamalisin. Çocukların yaşı kaç, siz şuan kiminlesiniz , çocuklarla iletişiminiz nasıl ? bunlara odaklanın.

Ben de bunu sormaya geldim. Umarım babalarına velayet vermeyeceksinizdir. Boşanmaktan daha önemli değil mi çocuklarınız? Nafaka versin çocuklara, siz de işe girin alın çocukları neden veriyorsunuz
gayet rahat babalarinda kaliyorlar ve annesiyle bakıyorlar yazmış.
Neyse, bundan sonraki hayatiniz için tavsiye istiyorsunuz demek vereyim, tekrar evlenip cocuk yapmayin çünkü aksi bir durumda bakacak gücünüz yok, tekrar bir babaya birakma durumu olmasin.
Ve mutlaka çalışın, sadece çalışın.

Belki baba , anneden iyi biridir ?
Çok acı bir şey söyleyeyim mi? Anası olmayanın babası olmaz derler ve yüzde 90 doğrudur. İki gün sonra hele kız çocuksa babaannenin hizmetçisi olurlar. Benim babam dünya iyisi bir insan Allah razı olsun ama ayrılsalardı annemden ayrılıp babamla kalmak istemezdim mesela. Umarım babaları iyidir tabii ki, demek istediğim o değil. Bahtları güzel olsun çocukların, elbette hayırlısı.

Kaç yaşında çocuklar 10 yaş altı sanırım henüz çok küçükler ya başka çözüm yok mu çocuklarla ayrılmasanız. Senin de hüzünlenmen normal değil mi çocuklarından ayrılmışsın?

Cocuklarin velayrtini vermeyin. Bosanma davasi acmadan önce is bulup calismaya baslayin. Bosanirken de duzen oturtana kadar 1-2 babaanneyle kalirlar, sonra yaniniza alırsınız. Olmaz mi?
bu konuda hic soru bile sormamis ki, cocuklari coktan cikarmis gözünden, geri kalan cocuksuz hayati icin tavsiyeler istemiş.

bu konuda hic soru bile sormamis ki, cocuklari coktan cikarmis gözünden, geri kalan cocuksuz hayati icin tavsiyeler istemiş.

Konuyu tekrar okudum da gercekten bununla ilgili fikir istememis. ilk okudugumda cocugu olup, cocuksuz gibi yasamayi hayal edebilecegini kabul edememisim sanirim

Konuyu tekrar okudum da gercekten bununla ilgili fikir istememis. ilk okudugumda cocugu olup, cocuksuz gibi yasamayi hayal edebilecegini kabul edememisim sanirim
valla begenmeyen begenmesin, kadin tek mi yapti çocuğu da, babasinda birakmasin diyen de desin, ben asla birakmam bir anne olarak cocuklarimi, aslan gelse alamaz elimden.
Cocuklarim olmadan da bir hayat dusunemem zaten. Once cocuklarim..

Herkese iyi geceler.Bu kulübe genelde bakıyordum ama sadece okuyordum.Şimdi bende bana yardımcı olacak arkadaşlardan yardım istiyorum.Ben boşanma aşamasında olan bi bayanım yaşım 29 vede 2 tane çocuğum var.11 sene oldu evleneli.Şu anda boşanma aşamasındayım .Çocuklarım babalarında çünkü benimP yanıma alacak durumum yok annesi ile bakıyorlar.Evet biten bir evlilik ben istemiyorum karalıyım ama bazende içime bir hüzün çöküyor.Sanki hayatımda bütün herşey bitmiş gibi geliyor.boşanıp hayatına devam eden hemcinslerimden akıl almak istiyorum.Bundan sonra hayatımın nasıl olacağı hakkındada bi fikrim yok ama sanki daha kötü olur mu diye düşünmüyor değilim.

Neden iki çocuk yapıyorsunuz bakamayacaksaniz!!!

X