Boşanmış olduğum için ailesi beni istemiyor

Asla yersiz bulmuyorum, ailesinin oğullarına saygısı kesinlikle yokmuş ama erkek arkadaşımın da suçu yokki :KK43:
Olmaz mı hiç. Erkek arkadaşınız 16 yaşında değil ki. 38! Demek ki bunca yıl içinde erkek arkadaşınız kendisine saygı duyulmasını sağlayamamış. Bunu sizi aktarması dahi bireyselleşemediğinin göstergesi.

Demiş ama cevap olarak istemeye bile gelmeyeceklerini ayrılmazsa benden onu yok sayacaklarını söylemişler. Bu çok büyük bi vicdansızlık değilmi :KK43:
Aynı durumun tersini yaşadım ben. Nişanlım daha önce evlilik yaşamış ben kız olarak aileme dedim asla yadırgadığınızı belli etmeyeceksiniz diye. Bu bir defo değil sonuçta ve kimseyi ilgilendirmez. Size kendinizi kötü hissettiremez.

Cocuğunuz olsaydı asla arkanıza bakmayın derdim..Ama madem çocuğunuz yok bence Elele verip diretin ..zamanla alisirlar.ama çocuk olsaydı bu biraz zordu ve her zaman sorunlar yasanirdi....Tabi erkek arkasininda tavir düşünceleri önemli ama Madem çocuk yok benim tavsiyem yolunuzdan sasmayin kabullenecekler🤗

Hepinizin düşünceleri ve fikirleri benim için çok önemli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu çok üzücü bir zihniyet değil mi, evlenip boşanmış olan bir kadın olarak bu durumu benden başka yaşayan oldu mu onu çok merak ediyorum:KK43:

Hepinizin düşünceleri ve fikirleri benim için çok önemli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Bu çok üzücü bir zihniyet değil mi, evlenip boşanmış olan bir kadın olarak bu durumu benden başka yaşayan oldu mu onu çok merak ediyorum:KK43:
Yakın arkadaşım yaşadı çocuk yoktu ilk evliliğinde ve daha önce evlenmemiş erkekle evlendi aile arkadaşımı çok sevdi şimdi 8 yıl geçti iki kızları var mutlulular. Size de mutluluklar diliyorum

38 yasinda erkegin bekar birini bulmasi zor zaten ailesi neden bu kadar karsi cikiyor cocuklarinin evlenmesini istemiyorlar mi

Evlenmesini çok istiyorlar aslında ama kendi bulduğu biri ile sanırım. Beni öncesinde ailesi ile tanıştırdı çokta sevmişlerdi ama boşanmış olduğumu öğrendiklernde kelimenin tam anlamıyla ortalığı koparmışlar. İstemeye gelmeyeceklerini söylemişler filan. Bu bi tek benim mi başıma geldi :KK43:

X