Boy uzatmak iin neler yaplabilir?

Sizce boyun uzaması için neler yapılır?

• Ankete Katılan
    513
www.pilates.de sayfasnada bakabilrsn burda almanca anlatyo suan sinavlarm var vaktim olursa ingilizcesi varm diyei netde arastririm:) kolay gelsin:)

yok canim durus sorunum yok cok sukur. ben pilatesin vidyolusunu indirdim senin verdigin siteden. ona bakarak yapmaya calisirim, bakalim ne kadar basarili olucam

yalnız pilatesi bi uzman kontrolünde yapmanız daha iyi olur. yoksa eklem kaymaları falan olabiliyormuş. hatta spor bölümünde uzunca bi yazı var bu konu hakkında a.s

baslangic icin bisi olcagni sanmyorm cünkü basic hareketler var onlari yaptktan sonra daha kontrol gerektrn hareket ler oluyodr cünkü bu sayfada pilates hocasi kendisi ilk basicleri calisp studyoda devam etmeyi öneriyo...

kizlar benim omurgamda biraz kayma gibi bisey var. bunu etkiler mi acaaaaba...

arkadaşlar,
plates yapmak isteyenlere;
radikal gazetesi kuponla plates dvd si ve kitapçığı veriyor.
duyurulur.

Selam arkadaslar ben de bu konu da puff arkadasımıza katılıyorumboy uzaması genetiktir arkadaslar. Benim boyum 1.76 cm ama ailede herkes cok uzun birtek annem biraz kısadır o da cook ksa değil 1.65cm. Abilerim 1.90 civarı, ablam 1.78 dayımlar yine 1.90 civarı teyzem 1.75.... yani benim de 1.76 olmam cok normal. Ayrıca ben de lisedeyken basket takımındaydım ve puff arkadasımızın dediği doğru basket kendi başına cok da etkili değil benim basketboldayken kısa boylu arkadaslarım var basket oynarlardı, süt içerlerdi sürekli ama nafile hiç uzamadılar cünkü anne ve babalrına bakıyorum aileler cok kısa e bu cocuk nasıl uzasın. Allah sağlık versin uzun boy, kısa boy farketmez bence hele ki kadınlarda hiç farketmez. Ben de zaman zaman hep minyon olma istemişimdir.

zaten tamamen düzmece olduğu belli:KK43: bide satogrowth falan bahsediyor biçok yerde hiç duydunuz mu? oda çok pahalı ya:KK43:

satogrowth sanırım esneme sağlıyor yani bi süre sonra eski boyuna geri dönüyorsun forumlarda böyle açıklamalar okumustum kullananlardan

arkadaşlar bnm boyum cok kısa değil yaşıma göre normal ama ben daha da uzamak istiyorum.bu konuda bildikleriniz var mı? özellikle bitkilerden nasıl faydalanabilirm?Diğer yöntemleri de yazarsanız sevinirm.. teşekkürler..:eek::uhm::uhm::1rolleyes:
selamlar. balık yağı kullan her yaşta etkili olduğunu gördüm.

ya hani akşam yatarken balık hapı alın diyolar ya sanırım kilo almak isteyen için dimi yani ben kilo vermeye calısırken balık hapı içmek olmaz dimi kızlar :S

arkadaşlar bugunki araştırmamda trioid hormonu büyüme hormonunuda engelliyormuş ve ben gecen hafta tahlil yaptırdım trioid bezim yavaş çalışıyormus acaba bundan mı uzamıyorum cunku 3 yıldır kendımı aynı boyda göruyorum şimdi tefor tablet kullanıyorum trioid bezlerimin düzelmesi için inş düzelicek boya gitcem yaa bu aralar çok istiyorum uzamayı

arkadaslar herseyin bası saglık bölümünede konu acmıstım ama bilgisi olan yok sanırım 4 yıl önce yurtdısında guatr teshisi konmustu boyumdan sikayet ettigim icin testlere göndermişlerdi vs.. 6 ay kadar hap kullandım türkieyede tekrar kontrole gittim ama ne alakaysa birazda kücük oldugum icin önemseyen olmadı.. benimde ergenlik cagında olmama ragmen boyum 4 yıldr hic uzamadı cok kafama takıyorum =(((

tefor dediğin şeyi doktor mu önerdim canım biliosun troid bezide fazla çalışınca guatr falan oluyor.bide teforun boydaki etkisi neymiş tam olarak anlamdım..

troid bezim yavaş çalışıyor düzene girmesi için tefor tableti önerdi doktor günde 1 tane boy uzamasıyla bir alakası yok ama trioid hormonumu düzenlicek çunku bütün hormonlar birirni tetikliyo

arkadaslar herseyin bası saglık bölümünede konu acmıstım ama bilgisi olan yok sanırım 4 yıl önce yurtdısında guatr teshisi konmustu boyumdan sikayet ettigim icin testlere göndermişlerdi vs.. 6 ay kadar hap kullandım türkieyede tekrar kontrole gittim ama ne alakaysa birazda kücük oldugum icin önemseyen olmadı.. benimde ergenlik cagında olmama ragmen boyum 4 yıldr hic uzamadı cok kafama takıyorum =(((

şuan guatr sorunun var mı düzeldimi bide boyun kac canım?

ya benim de kısa 4.sınıftan beri basket oynuyorum uzamıyor etkisi yok basketn bende
16 yaşındayım boyum 1.56:KK43:

ben 16 yaşındayım ve 1.56 boyundayım ve daha uzamak istiyorum doktor ise en fazla 3-4 santim uzuyabilecegimi söyledi :KK43: daha uzamak için ne yapabilirm ? yardımcı olabilirmisiniz ?

Bol bol muz yemeni öneririm..kardeşim ve ben hastalandığımız dönemde annem bize bol muz yedirirdi ve gözle görülür şekilde boyumuz uzamıştı

ilk defa duyuyorum gercekten bi faydası varmı cnm muzun?

X