Bu adamla olur mu?

liliyaa

🌼
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2017
9.389
16.078
Merhaba
Konu nişanlım. İlk başta başkasına çevrimiçi ise ben ağzımı açmadan ekran görüntüsü atıp şuna yazıyordum diyen adam şimdi kimle konuşuyorsun diye sorunca ortalığı ayağa kaldırıyor. Sen bana güvenmiyor musun ben başka kadınlara mı gidiyorum niye soruyorsun diye kızıyor aşırı tepki veriyor. Ki başka kadın aklımın ucundan bile geçmiyor o an. Ama ben çarşıdayken eve gelene kadar burnumdan getirebiliyor.
Ben A desem o bırak B'yi Z anlıyor.

Kızım var 6 yaşında. Tamam eksik veya yanlış şeyleri var kabul ediyorum. Ama şimdiden başladı ona şöyle söyle, ona patronun kim olduğunu göster, ona şu şekilde öğret, sınır koy gibi. Bıkkınlık geldi.

Sizce tablo nasıl görünüyor ordan bakınca?

Merhaba
Konu nişanlım. İlk başta başkasına çevrimiçi ise ben ağzımı açmadan ekran görüntüsü atıp şuna yazıyordum diyen adam şimdi kimle konuşuyorsun diye sorunca ortalığı ayağa kaldırıyor. Sen bana güvenmiyor musun ben başka kadınlara mı gidiyorum niye soruyorsun diye kızıyor aşırı tepki veriyor. Ki başka kadın aklımın ucundan bile geçmiyor o an. Ama ben çarşıdayken eve gelene kadar burnumdan getirebiliyor.

Kızım var 6 yaşında. Tamam eksik veya yanlış şeyleri var kabul ediyorum. Ama şimdiden başladı ona şöyle söyle, ona patronun kim olduğunu göster, ona şu şekilde öğret, sınır koy gibi. Bıkkınlık geldi.

Tablo berbat görünüyor lütfen kızınıza bunu yapmayın patronun kim olduğunu göster ne demek ya küçücük çocukla aşık mı atıyor? Lütfen kızınızla bu herifi muhatap etmeyin çok üzülürsünüz

Merhaba

liliyaa liliyaa hos geldin. Ne ara nisanlandin? Kim bu adam nasil tanistiniz? Eski konularindan dolayi bunu soruyorum cunku sen bu konularda cok cabuk inanip guveniyorsun.

Kızına böyle bir üvey baba vermen sence mantıklı mi? Çok değil 4 sene sonra erken ergenlik başlayacak kızında, asileşecek. Bu adam ona "patronun kim olduğunu" mu göstersin?
Yazık, kızının çocuklugunu çalma bu dağ ayısı başımda dursun diye

Tablo berbat görünüyor lütfen kızınıza bunu yapmayın patronun kim olduğunu göster ne demek ya küçücük çocukla aşık mı atıyor? Lütfen kızınızla bu herifi muhatap etmeyin çok üzülürsünüz
Ya evlenince uğraşmasın diye şimdiden talimat veriyor sanki. Hani sanki beni yorma ayağını denk alsın gibi...

Merhaba

Siz daha yeni boşanmadınız mı?Neden bu kadar acele ediyorsunuz ki, başınızı daha da fazla yakmak için mi?Bu adamdan olmaz,madem sormuşsunuz cevap vereyim.

liliyaa liliyaa hos geldin. Ne ara nisanlandin? Kim bu adam nasil tanistiniz? Eski konularindan dolayi bunu soruyorum cunku sen bu konularda cok cabuk inanip guveniyorsun.
Merhaba canım. Boşanalı 2 yıl oldu işte. Biri aracı oldu tanıştık bir hafta önce de nişan yaptık. Onun da iki çocuğu var 8 ve 10 yaşlarında

Seven adam sevdiğini sıkmaz. Bak şunu diyim bazılarının huyunda var olur oluyor huzursuzluğu severler kavgacı olurlar et ten püften bahane bulur herşeye ..narsist hastası bile çıkabilir ALLAH korusun ... ten uyumu yoksa fikirleriniz az buçuk uyuşmuyorsa iyi düşününüz derim .yol alacan büyük sınavv...

Merhaba

Berbat

Seven adam sevdiğini sıkmaz. Bak şunu diyim bazılarının huyunda var olur oluyor huzursuzluğu severler kavgacı olurlar et ten püften bahane bulur herşeye ..narsist hastası bile çıkabilir ALLAH korusun ... ten uyumu yoksa fikirleriniz az buçuk uyuşmuyorsa iyi düşününüz derim .yol alacan büyük sınavv...
Ben sorunca sıkıntı var, o sorunca normal. Manipülatif yanı var gibi...

Merhaba canım. Boşanalı 2 yıl oldu işte. Biri aracı oldu tanıştık bir hafta önce de nişan yaptık. Onun da iki çocuğu var 8 ve 10 yaşlarında

Canim benim mutlu olmani cok isterim ama senin onunde eski esin gibi bir ornegin var lutfen cok dikkat et. Kizina gelince babasi sizden gizli gizli yemek alip yiyen bir babaydi simdi boyle bir uvey baba ile kizinin psikolojisi bozulur. Bu adam olmaz. Bir kere sen carsidan eve gelene kadar senin burnundan getiren adam muhakkak bir seyler karistiriyordur. Kisi kendinden bilir isi.

Çok mu gerekli evlilik?
Sizin boşandığınızdan beri bir evlenme çabanız var.
Karşınıza her anlamda uygun, düzgün biri çıkar neyse ama çocuklu biri olarak hemen olmalı kayginiz sacma sapan biriyle evlilik yoluna itmiş sizi.
Kendinizi düşünmüyorsaniz çocuğunuzu düşünün. Aynı eve girmeden n çocukla ilgli talimat veren yarın aynı evde neler der uapar kestiremiyor musunuz cidden?
Koca bu kadar da gerekli bir şey değil.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim cevap için. 2 sene oldu boşanalı

Eşinle neden boşandın hatırlamıyorum ama bu adam onu aratmaz onu bil. Eğer dangoz bir insana sabredecek gücünüz varsa o 2.eş değil çocuğunuzun babası olmalıydı. Mükemmel diyeceğiniz birisi değil bu adam. Daha yeni nişanlanmışsınız hemen başlamış densizliklere.

X