Bu aşk konusu hakkında kafam çok karışık görüşünüze çok ihtiyacım var

Tanımadan bilemezdin ki ? Olumlu konusanlar eş dost.biriyle sevgili olmakla arkadaş olmak aynı değil ki ? Neden guvenmeyesin ? hayat daha kimleri çıkaracak karşına ilk tokezlediginde düşersen , kosamazsin♥️
İlk defa sevildim diye düşündüm ama sevilmemişim demek ki

Zaten bir duygum kalmadı ona karşı, artık hediye alan ailesine çevresine anlatan birine de güvenemeyecegim
Hediye alması yada ailesine anlatması ciddiyet göstergesi değil zaten.
Adamın tavrı çok çirkin .
Ciddiyse de tavrını değiştirmeli
Bende ailesine anlattı hediyeler aldı falan diye değerim var sanıyordum
Sana değer veren hiç bir erkek cinsellik konusunda baskı yapmaz .
Ister evet o ayrı ama baskı yapmaz küsmez .
Kararlarına saygı duyar net

Herkese merhaba, ben 28 yaşına gireceğim, konuştuğum kişi 32 yaşında, 3 aydır birlikteydik, aynı isimde bir şirkette çalışıyoruz fakat bulunduğumuz binalar farklı iş süresinde birbirimizle aynı ortamda olmamız imkansız, benim arkadaşımın sosyal medya paylaşımında beni görmüş ve arkadaşıma benimle tanışması için ısrar edip durmuş, etrafa sorunca çoğu kişi bu erkek hakkında olumlu konuştu ve bende şans verdim, ilk buluşmada çiçek aldı güzel konuştu etkilendim açıkçası ve bana çok hediye alan biriydi güzel sözler söylerdi, ve sevgili olmak için teklif ederken arkadaşına video kaydı yaptırmış ama bu arkadaşı hiç düzgün biri değil eğlence hayatına düşkün biriydi ve bende bi ara bu yüzden yine ayrıldım sonra arkadaşlığımı kestim deyince barışmıştık, ben istemiyor olmama rağmen bana hiçbir konuda para harcatmazdı, beni hemen ailesine söylemiş ve benden de hemen aileme söylememi istedi 2. Aya girerken bende çok erken olduğunu söyledim, benimle cinsel anlamda birlikte olmak istiyordu son 1 aydır ben kabul etmiyordum, kabul etmeyince de bir süre soğuk davranıyordu sonra eskisi gibi yine yakın davranıyordu, sürekli nereye gitsem yazmamı istiyordu unutunca küsüyordu, gün içerisinde ne olsa anlatmamı istiyordu benden bir şey saklamayacaksın diyip duruyordu, son 1 haftadır çok saçma konulardan benimle tartışıp durdu, en son ki aramada benle konuşurken kendini tatmin ettiğini söyledi ve yine cinsel anlamda yapacak miyim diye beni denedi ama ben kabul etmedim, yöneticilerimin hepsiyle arası iyi ve ağzı çok iyi laf yapıyor, son hafta yıllar önce sevgilisi olduğunu duyduğum biriyle konuştum onu hep aldatmış birçok kızı idare eden ve yalan söyleyen biriymiş ve bunu başka bir ortamdan biri de aynı şekilde söyledi, bana yine en son ailene söyle bizi diye ısrar etti ve ben de 3 ay da kimseyi tanıyamam olmaz dedim beni terk etti bende ayrıldım sonra arayıp durdu ve kendisi aramamış gibi beni rahatsız etme diyip durdu, amacı nedir sizce, ve asıl beni düşündüren ya arkamdan atıp tutarsa yoneticilerime söylemediğim bir şeyi söylemişim gibi anlatırsa, görüşlerinize çok ihtiyacım var teşekkür ederim.
Bana her şeyini anlat her şeyi bilmek istiyorum cümlesini okuduğumda film koptu zaten, adam tam bir manipülatörmüş. Patronlarını falan düşünme, kurtuldun diye kurban falan kes. Patronlar personeline güvenmiyorsa canları cehenneme zaten. Sana bir şey söyleyen olursa da duyduğunuza değil gördüğünüze inanın deyip kestirip at, kanıtları olup olmadığını sorup tersle. Düşünme bence artık. Çok geçmiş olsun, işin içine ailen girmeden, pişman olacağın bir şey yapmadan atlatmışsın

Bir tane vardı böyle benimde evlenmej istiyordu ailesi de biliyordu anlatmış beni.
Opucem vs diyordu daha yeni taniyordum.
Zaten aşık değildim .
Itici geldi davranışı .
Istemedim.
Böyle baskı yapana hiç gelemem.
Zaten o elektrik olmadı bende .
Anlamıyorlar da

Bir tane vardı böyle benimde evlenmej istiyordu ailesi de biliyordu anlatmış beni.
Opucem vs diyordu daha yeni taniyordum.
Zaten aşık değildim .
Itici geldi davranışı .
Istemedim.
Böyle baskı yapana hiç gelemem.
Zaten o elektrik olmadı bende .
Anlamıyorlar da
Benim konuştuğum kişinin amacını da anlamakta zor oldu hem ilgi gösteriyor istediği olmayınca küsüyordu sonra geri arıyordu

Benim konuştuğum kişinin amacını da anlamakta zor oldu hem ilgi gösteriyor istediği olmayınca küsüyordu sonra geri arıyordu
Ya boşver gitsin .
Ben hiç sevmiyorum bu tipleri .
Yılik yılık.
Zaten biraz hoslaniyorsam o hoslanti da gidiyor .
Tamam aşktan vazgectik ama buda çok fazla .
Itici bir kere .
Kusmek nedir ?
Madem cinsellik yaşamak istiyor sen istemiyorsun o zaman gitsin .
Beklentiniz uyuşmuyor demek ki .

Ne sorunlu tıp bu.Neyseki zeki birine çatmış.Sonu evlilik yazarsınız diye korktum.Merak etmeyin hicbirsey yapamaz dik durun endişelenmeyin.Çok doğru karar vermişsiniz.

Ne sorunlu tıp bu.Neyseki zeki birine çatmış.Sonu evlilik yazarsınız diye korktum.Merak etmeyin hicbirsey yapamaz dik durun endişelenmeyin.Çok doğru karar vermişsiniz.
Sonrada bana yazdı ben her şeyi yanlış anlamışım ve bana artık güvenmediğini söyledi ve beni suçladı ve kendi ayrıldı, barışmamıştık zaten, bu kadar seviyorum diyip evlenmek istemesi annesininde beni görmeyip sadece sesimi duyarak beni istemesi de garip gelmişti

Ya boşver gitsin .
Ben hiç sevmiyorum bu tipleri .
Yılik yılık.
Zaten biraz hoslaniyorsam o hoslanti da gidiyor .
Tamam aşktan vazgectik ama buda çok fazla .
Itici bir kere .
Kusmek nedir ?
Madem cinsellik yaşamak istiyor sen istemiyorsun o zaman gitsin .
Beklentiniz uyuşmuyor demek ki .
Bu kadar çabuk sevmesi evlenmek istemesi hep tuhaf geldi sürekli hediyeler falan, arkadaşıma da çok ısrar etmiş başta da bizi tanıştır diye

X