Bu ay da olmadı :((( ekim de anne adayı olmak ümidiyle...

en son üc gün önce yapmissin,cikmamis olabilir.eger normal adetlerinden farkli ise bir kac gün sonra bence tekrar test yap. güzel haberlerini bekliyoruz....:KK16:

inşallah canım herkesten güzel haberleri alırız.normal adetten farklı ama acaba strestende böle olmuş olabilir mi o da geliyo aklıma

slm kızlar hayırlı olsun topiğiniz:KK16::KK16: bend ebır senedır bebek calışanlardanım ama tık yok.. bende troıd ve prolaktın sorunu cıktı.. troıdı takıp edıyorum suan yolunda normale gırdı ama prolaktın ıkıde bır yukselıyo.. uc ay klomen kullandım bu ay ucuncu ayımdı ama bu ay klomenle bırlıkte iğnede verdı.. bugun doktora gıtmem gerekıyodu gıdemedım bakalım yarın gıdıcem ınşEn Büyük KKEn Büyük KK banada uğurlu gelır ınşallah topıgınız:KK14::KK14::KK14:

slm kızlar hayırlı olsun topiğiniz:KK16::KK16: bend ebır senedır bebek calışanlardanım ama tık yok.. bende troıd ve prolaktın sorunu cıktı.. troıdı takıp edıyorum suan yolunda normale gırdı ama prolaktın ıkıde bır yukselıyo.. uc ay klomen kullandım bu ay ucuncu ayımdı ama bu ay klomenle bırlıkte iğnede verdı.. bugun doktora gıtmem gerekıyodu gıdemedım bakalım yarın gıdıcem ınşEn Büyük KKEn Büyük KK banada uğurlu gelır ınşallah topıgınız:KK14::KK14::KK14:

Canım, benim de prolaktinim yüksek çıkmıştı. 1 ay dostinex kullanmıştım hemen düştü, inşallah seninki de düşer.. Hem bunuu stres etme, bana dr prolaktini yüksek olduğu halde hamile kalanlar var demişti.. Kısmet yaa

canım geçmiş olsun.bende de troıd var ama ilaç kullanmıyorum bi kaç küçük nodül var acaba o yüzden mi olmuyo etkiliyo mu diyede düşünüyorum

Canım, benim de prolaktinim yüksek çıkmıştı. 1 ay dostinex kullanmıştım hemen düştü, inşallah seninki de düşer.. Hem bunuu stres etme, bana dr prolaktini yüksek olduğu halde hamile kalanlar var demişti.. Kısmet yaa

orası öyle tabı cnm.. ama benım dostınexle ıkı ay düşük kaldı prolaktınım.. ucuncu ay kontrol amaclı yaptırdığımda yıne yukselmıstı.. bugun sonuncusu ıctım.. bu ılacı kullanırken hamıle kalanların bır coğu dusuk yaptıklarını yazmış.. o yuzden bu ay hamıle kalmak bıle ıstemıyorum.. yanı hamıle kalmak ıstıyorumda ılaç kullandığım ıcın endışelıyım... prolaktın yuksek olduğu halde hamıle kalanları duymamıştım.. ama sende arada kontrol ettır sınsı bı hormon cunku yukselıp duruyo:18::18::18:

.. Benim kardeşimde de hipertiroid vardı. O ameliyat oldu. O zamanlar cocuk dusunmuyordu onlar zaten. Ameliyattan sonra ilaç kullandı. Şimdi 40 günlük dünya güzeli bir kızı var :)) Allah size,bize hepimize nasip etsin inşallah :)

29.01 ckti cok yuksek deil dimi

Canım sen yükselmiş yazınca ben uçuk bir rakam bekliyordum ama çok şükür ki değilmiş :) Çok normal bi sayı bence çünkü prolaktin stresten çok etkilenen bir hormon.. Benim 54 tü ilaç kullandığım ay düştü hemen.. Sıkıntı etme sen

Canım sen yükselmiş yazınca ben uçuk bir rakam bekliyordum ama çok şükür ki değilmiş :) Çok normal bi sayı bence çünkü prolaktin stresten çok etkilenen bir hormon.. Benim 54 tü ilaç kullandığım ay düştü hemen.. Sıkıntı etme sen

Ya ilk defa oldugu icin panik yaptm parlodel verdi bana kullaniyorum artıı hayit tohumu cayì iciyorum:)

benm sımdı 4 gunum varya kızlar acaba test yapsammı :KK70: :KK70: belkı varsa cıkar hıc duydunuzmu 4 gun onceden cıkan ıdrarda

orası öyle tabı cnm.. ama benım dostınexle ıkı ay düşük kaldı prolaktınım.. ucuncu ay kontrol amaclı yaptırdığımda yıne yukselmıstı.. bugun sonuncusu ıctım.. bu ılacı kullanırken hamıle kalanların bır coğu dusuk yaptıklarını yazmış.. o yuzden bu ay hamıle kalmak bıle ıstemıyorum.. yanı hamıle kalmak ıstıyorumda ılaç kullandığım ıcın endışelıyım... prolaktın yuksek olduğu halde hamıle kalanları duymamıştım.. ama sende arada kontrol ettır sınsı bı hormon cunku yukselıp duruyo:18::18::18:

Ben ilk duyduğumda çok endişelenmiştim.. Çok iyi bi doktora gittim, bu kadar sıkıntı edecek bir şey değil ama yinede ilaç kullanalım dedi.özellikle kullandığım zaman hamile kalırsam bi sorun olur mu diye sormuştum ama hiç bir şey olmaz dedi doktorum.Adet günün geçtiği an hemen bırakırsın demişti.. 2 ay sonra tekrar baktır dedi, bir sonraki ay bebiş olmazsa baktırcam tekrar.. İNŞALLAAAAAAAAAHHHHHHH baktırmama gerek kalmadan hayırlısı ile bebişimin geleceğini öğrenirimm :)

X