Bu durumu kişiselleştirir miydiniz?

satensu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2024
13
6
23
Merhaba size bir şey danışmak istiyorum. Eski sevgilimle 4 aydan sonra yeniden bir araya geldik öncesinde de ilişkimiz yaklaşık o kadar sürmüştü. Az önce mesajıma cevap alamayınca merak edip aradım mangala geldim dedi neden söylemediğini sorduğumda da unuttum dedi. Bozuldum bu duruma ama döndüğünde nasıl karşılamalıyım sizce? Arkadaşım hissettiğimi abartılı bulduğunu söylediği için kafam karıştı. Bu arada ben de ona bu süreçte 2 saat kadar yazmamıştım aktif olarak konuşmuyorduk öncesinde

satensu ayrıldığın adamla niye tekrar barıştın? ayrılma sebebin neydi? 4 ay geçmiş aradan birdaha barışman hataydı bence. konuya gelecek olursak bende abartı buldum tepkini.

Satensu ne ya Hshshsh😁😁 soruna gelecek olursak bu bir hesap verme değildir. İnsan merak ediyor doğal olarak. Söylemeliydi. Bence bu konuyu masaya yatırın anlaşın.

satensu ayrıldığın adamla niye tekrar barıştın? ayrılma sebebin neydi? 4 ay geçmiş aradan birdaha barışman hataydı bence. konuya gelecek olursak bende abartı buldum tepkini.
Aramızda iletişim kopukluğu olmuştu fevri davrandık sürecin bu kadar uzun olması da birbirimizden beklenti duymamızdı bu süreçte etkileşimimiz hep vardı aslında. Teşekkür ederim yorumunuz için

Aramızda iletişim kopukluğu olmuştu fevri davrandık sürecin bu kadar uzun olması da birbirimizden beklenti duymamızdı bu süreçte etkileşimimiz hep vardı aslında. Teşekkür ederim yorumunuz için
iletişim kopukluğu da devam ediyor bu arada dikkatini çekerim :)

Merhaba size bir şey danışmak istiyorum. Eski sevgilimle 4 aydan sonra yeniden bir araya geldik öncesinde de ilişkimiz yaklaşık o kadar sürmüştü. Az önce mesajıma cevap alamayınca merak edip aradım mangala geldim dedi neden söylemediğini sorduğumda da unuttum dedi. Bozuldum bu duruma ama döndüğünde nasıl karşılamalıyım sizce? Arkadaşım hissettiğimi abartılı bulduğunu söylediği için kafam karıştı. Bu arada ben de ona bu süreçte 2 saat kadar yazmamıştım aktif olarak konuşmuyorduk öncesinde
Sevgilim bana sırf bunun için hesap sormaya kalsa “ Sanane Lan” derim! 🤐

Evet farkındayım sağlıklı bir tepki vermek istiyorum bu yüzden buraya danıştım
en sağlıklı tepki sakin bir şekilde rahatsızlığını dile getirmek. sana haber vermesini istiyorsan bunu açık açık ona bildirmelisin sanane diye bir durum olamaz o senin sevgilin tabiki haberin olmalı. ama bu iletişim kopukluğu böyle devam edecekse yine aynı yere gelecek ilişkiniz yani bitme noktasına. bunu açık açık belirt karşı tarafa.

Sevgilim bana sırf bunun için hesap sormaya kalsa “ Sanane Lan” derim! 🤐
Ama bu hesap vermek olarak sayılır mı ki ya? Bilemedim... Aynı yolda yürüdüğüm bir insan bir aktivite yapıyorsa haber vermesini isterdim eğer ''neden gidiyorsun'' diye sorular yöneltirsem bu hesap sormak oluyor ama haber de verilmesi gerektiği düşüncesindeyim.

Her ilişkinin dinamiği farklıdır onun bu tarz beklentileri olduğu için ve tabii ki haber alamazsam önemsediğim insanı merak da edeceğim için sorabilirim ‘bana ne’lik bir şey yok yani
Olması gereken de bu evet bu ne bir hesap vermek ne de bir izin almak. 2 senelik ilişkim var bir plan yaptığımızda evden çıkmadan önce arayıp birbirimize haber veriyoruz ki karşıdaki değer verdiğimiz insanin haberi olsun merak etmesin diye.

Ayrılmadan sonra tekrar bi araya gelince insanlar değişmez önceden de iletişim kopukluğu olmuş şimdi de öyle adam yeterince istekli değil öyle olsaydı saatlerce yazmadan duramazdı en azından gittiği yeri haber vermek isterdi.Mesajı görmüş umursamamış siz arayınca söyleme tenezzülüne giryor.Nexttttt

valla linçlemmeyeceksem bence normal 😂 hesap vermek evet güzel bir sey ama her planı haber veremiyor insan bazen ani kararlarla bir yere gidiyoruz, bir plana dahil oluyoruz. ben de eşimle evlenmeden önce bu konuda çok tartışma yaşadık farklı şehirlerde olduğumuz için her seyi haber vermemi bekliyordu ama ben hep unutuyordum ama sonucta arayip sorunca nerde oldugumu söylüyordum 😂 haber vermesini istiyorsanız güzel bir dille, kızmadan, öfkelenmeden anlatın derdinizi. ama bence alınacak bir sey yok ya 😂

Ayni evde yaşamiyorken sanki birlikte yasiyor triplerine niye giriyorsunuz? Adamin gitmeden önce haber verip vermemesi sizi ne açıdan etkiliyor ki geç soylemesi sorun oluyor? 🙄

Ama bu hesap vermek olarak sayılır mı ki ya? Bilemedim... Aynı yolda yürüdüğüm bir insan bir aktivite yapıyorsa haber vermesini isterdim eğer ''neden gidiyorsun'' diye sorular yöneltirsem bu hesap sormak oluyor ama haber de verilmesi gerektiği düşüncesindeyim.
Şahsen ben genellikle böyle şeylere takılmıyorum. Kendimden yola çıkarak yapıyorum zaten bunu. Çünkü ben de istemem gittiğim her yetimhanede vermek. Sonuçta henüz evli değiliz bir şey değiliz, neden adama nereye gittiğini hep haber ver diyeyim ki?

Ayrılmadan sonra tekrar bi araya gelince insanlar değişmez önceden de iletişim kopukluğu olmuş şimdi de öyle adam yeterince istekli değil öyle olsaydı saatlerce yazmadan duramazdı en azından gittiği yeri haber vermek isterdi.Mesajı görmüş umursamamış siz arayınca söyleme tenezzülüne giryor.Nexttttt
Orda bir yanlış anlaşılma var o sırada ben onu cevapsız bırakmıştım üstelik tek bir olaydan bu kadar kesin yargılarla olumsuz eleştirmek bana saçma geliyor

Ayni evde yaşamiyorken sanki birlikte yasiyor triplerine niye giriyorsunuz? Adamin gitmeden önce haber verip vermemesi sizi ne açıdan etkiliyor ki geç soylemesi sorun oluyor? 🙄
Aynı evde yaşasam zaten her adımından haber olurum :KK70: sorun benim aramamla öğrenmemdi

X