Saç Rengi ve Saç Boyama bu renk saç tenime gider mi?(RESİMLİ)

tşk ederim arkadaşlar...bu saçı çok pis taktım kafayayerimseniben

arkadaşlar bugüne kadar kızıl ve siyah kullandım hep ...1 ay önce kızıldan ,siyaha döndüm ve akmaya başladı... hep açık renklere,gölgelere vs. özendim durdum :kedi:ama gözlerimim rengi çok koyu,hatta siyah ,kaşlarım da koyu ama kalın değiller...tenim esmer değil ama beyaz da değil...açık tene yakınsın diyorlar,kimileri de buğday ten diyor..yıllardır içimde kaldı,bu yaşa geldim artık denemek için cesaretim varvereliniortak ama, yaa yakışmazsakafamçokkarıştı bu yüzden de sizlere danışmak ve fikir almak istedim...sizlerin kararı benim için çok etkili olacak...bu saç benim tenime gider mi ? :1rolleyes:şimdiden tşk ederim ...

benim resmim ...
httpresim776.jpg"][/URL]

[B][I][FONT=Comic Sans MS]istediğim renk ...[/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://i0910.hizliresim.com/2009/10/15/3146.jpg[/FONT][/I][/B]

bence müthiş olur teniniz de uygun :nazar:

kızlar peki bu renk nasıl...saçım şuan felaket durumda ...kolestonun açısını alıp yaptı eşim ki ,çok dikkat eder ama çok kötü oldu turuncu kızıl arası bir renk üstüne kumrak boyadım değişen yok ...istediğim bu saçlara kuaförde dönebilmem mümkün mü ve maliyeti hk.bilgisi olan var mı kazıklanmayayım birdemafoldumben

170284610.jpg

valla süper olursun..
güzele ne yakışmaz derler bizim burada:asigim:
yalnız kaş boyama,çok yapay duruyor..

ben bu rengi bilmiyorum yani boya ile ilgim yok..
ancak ufak gölgeler var bu boyanın üzerinde,ışıltılar var yani..
bizim burada uzun saç boya benim gittiğim kuaförde 60-70 e boyuyolar..ışıltı,gölgeyide 70 civarına atıyrlarlar..
yine iyi bir kuaföre gidip saçımı düzelttirim desen nerden baksan 130-140 lirayı gözden çıkarman gerekiyor..

valla süper olursun..
güzele ne yakışmaz derler bizim burada:asigim:
yalnız kaş boyama,çok yapay duruyor..

ben bu rengi bilmiyorum yani boya ile ilgim yok..
ancak ufak gölgeler var bu boyanın üzerinde,ışıltılar var yani..
bizim burada uzun saç boya benim gittiğim kuaförde 60-70 e boyuyolar..ışıltı,gölgeyide 70 civarına atıyrlarlar..
yine iyi bir kuaföre gidip saçımı düzelttirim desen nerden baksan 130-140 lirayı gözden çıkarman gerekiyor..

:kedi:tşk ederim ...kaş boyamam canım aynı fikirdeyim...
bu arada bayağı yüksek fiatlar delikafaduldenama inanılmaz kötü durumda şuan halim :gitme:yarın kuaföre gidip sorucam ,pc den bu renkleri foto makinasına çektim ...bakalım ne diyecek ve ben kıyabilecek miyim bu paraya :bbo: bilgin için tşk ederim :1hug:

ssenem ortadaki fotondak sac rengin ne acaba cok begendim

kızlar bugün gittim kuaföre ve saçımı açtırdım ve üzerine kumral boyadılar istediğim rengin zeminini oluşturmak için ....kötü bir renk ama istediğim saça ulaşmak için değer umarım...akınca gideceğim tekrar boyayacaklar ve 2-3 ay sonra ise sarı balyajları atacaklar oturan zemin rengin üzerine.... şuan ki zemini hazırlamak için elde edilen ton bu ne yazık ki... 80 tl bayıldım bunun için ...

şuan ki saçım

resim1043.jpg

istediğim saç

170284610.jpg

bence bu renkte süper bende aynen senin gibi işlemlerden geçirdim saçımı kumrala boyattım şimdi hafifi sarımsı saçlarım war linkide sana yollicam şimdi bakarsın rengine güle güle kullan bnce kumralda gayett hoş..

bence bu renkte süper bende aynen senin gibi işlemlerden geçirdim saçımı kumrala boyattım şimdi hafifi sarımsı saçlarım war linkide sana yollicam şimdi bakarsın rengine güle güle kullan bnce kumralda gayett hoş..

Imageshack - 108kd4.gif

Imageshack - 12292760.jpg

en sonunda kızıldan snra böyle oldum :lepi: inşallah istediğin renge ulaşırsın cnmkaydirigubbakcemile5
canım tşk ederim öncelikleopuyorumnanaktan
seninkinin rengi benimkine nazaran çok daha hoş olmuş...
dün istanbul nişantaşında lüks bir kuaför sahibi arkadaşım var onunla konuştum ve bazı tiyolar aldım ,bu rengi tutturmak için bana malzemeleri gönderecek ücretsiz, organik açıcı ,cila ve platin bebek sarısı boya ve bakım kürü hihoyyytallah ondan razı olsun ...hızır gibi yetişti imdadıma :Saruboceq: sonra malzemelerle kuaföre gidip yaptırıcam ... çok kızdı bana,kalitesiz ve işini bilmeyen bir kuaföre çok para vermişsin dedi,gerisini-fazlasını verme dedi ve bunları göndericek:dance:ve kaliteli malzemelerle yaptırıcam ...artık mutlu ve umutluyuma.ssonra beni arayıp o kuaförü bana telefona ver diyoÇok üzgünüm çoookçok kızdı... kazıklamaya çalışırlar diyor...aman dikkat edin kızlar...bu tür mazlemelerle yapın,yaptırın sizde...

X