Bu saç rengi güzel mi sizce ?

Uçları yıpranmış duruyor gerçekten de, ama düzenli bakım yaparsan yağlarla düzelir. Onun dışında hoş olmuş bence
Evet , baya yıprandı düzenli olarak her ay platin sarıya boyuyordum o etkiledi , birkaç çeşit urunde aldım birde keratin yaptırmayı düşünüyorum, teşekkür ederim 🥰❤️

Evet güzel bir renk ancak ten renginize uygun mu ona bakılmalı
Teşekkürler 🥰 Cilt alt tonuna bakıldı uygulamadan önce ve uygun çıktı 😄 ne kadar doğru bilemiyorum tabi bnde internetten baktım oda uygunda, daha önce dipten itibaren sariydi şuan bana daha garip geliyo zamanla alışırım inşallah

Bence yaşına göre de daha iyi ,platin çok büyük gösteriyor yaşı bu renk yaşına hem uygun olmuş hemde güzel güle güle kullan inşallah
Evet kesinlikle şuan dipler köyü ya yüzüm daha değişik geliyo daha keskin duruyo, platin bide sürekli makyaj gerektiren bir saç , insan bakimiydi çarptı curtu zorlanıyor 2 yıl iyi dayanmisim 😂
Çok teşekkür ederim 🥰

+1 aynı fikirdeyim herkesin kendi saç renginin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Bakıyorum genç kızlara, bir çoğu imkanı olmadığı için kendi boyuyor ama yazık ediyorlar güzelim saçlarına. Ben de hiç boyamadım bu yüzden bakım yapmadan bile güzel duruyor saçlarım, kuaföre de anca 3 ayda bir falan gidip kırıklarımı aldırıyorum 20 dkda bitiyor işim 😄 herkese tavsiye ederim en güzeli doğalı
Kesinlikle öyle. Lisede öğretmenim. Karşıdan baktığımda saçını boyamış olanların saçı gerçekten daha kötü duruyor.. Ben de yıllar süren boyamalardan sonra doğal rengine bıraktım. Çok daha güzel şimdi. Yıpranmamış, sağlıklı saçlarınız oluyor

25 yaşında minyon kısa boyluyum beyaz tenli kahverengi gözlüyüm, saçım platin sariydi yalnız sürekli dip boya yapmaktan saçım çok yıprandı ve dinlendirmek için ombre yapmak istedim,hemde kuaförler sürekli zam yapıyor boyaya herayda gitmek maddi anlamda yipratiyo , gitmeyince de çok vasat duruyordu.
kuaförüm alt kısımları kullulestirdi birkaç yıkamaya akar dedi gri kısımlar sarıya döner dedi.
Sizce bu saçda kalmalimiyim ?guzelmi? yorumlarınızı bekliyorum...
Merhaba kotu degil ama dip rengi cok sert biraz yumusak tonlarda boyatsaniz daha iyi olabilir diye dusunuyorum bir de yanlis anlamazsaniz herkesin saci bu sekilde size de sıkıcı gelmiyor mu nacizane fikrim tabii ki zevk sizin zevkiniz ama basta dedigim gbi kotu durmuyor bu sekilde de sadece dipler bir tık daha yumusak bir tona boyanabilir platin daha olgun gosterir 20li yaslardasiniz bu daha uygun olmus platine gore 🥰🥰

X