bu şarkıyı ne zaman dinlesem.

Şarkılar isimleri ile değil yaşattıkları ile hatırlanır derler hepimizin bizi anlattığını düşündüğmüz şarkılar vardır ya da üzüldüğümüz.. Şarkılar zaten dışarı vuramadıklarımızı vuran güzel eserler.

Hey biri son feci bisiklet mi dinliyor ! Bir ara bu şarkıyı o kdar çok dinliyordum ki anlatamam tabi bi sonraki şarkı da bu kız :) şimdilerde kalbenin albümünü baştan sona ezberlemiş bulunmaktayım gerçekten insan taktı mı takıyor

Haluk Levent'in bir şarkısı vardı, ismini bilemiycem şöyle sözleri vardı:
Ben bu gece ölmezsem ölmem ölmem hiç bir vakit
Dağ gibi bir yiğide kıydı geçti sanki vakit...

Çok severdim bu şarkıyı.
Bir de Barış Manço- Unutamadım' ı çok severim.

Hey biri son feci bisiklet mi dinliyor ! Bir ara bu şarkıyı o kdar çok dinliyordum ki anlatamam tabi bi sonraki şarkı da bu kız :) şimdilerde kalbenin albümünü baştan sona ezberlemiş bulunmaktayım gerçekten insan taktı mı takıyor
Bu tarz şarkılara bayılıyorum deniz tekin ve adamlar ı da öneririm.

Bu şarkı da çok farklı şeyler hissettirir bana.

Sen vaktinden çok sonra gelen, sevdalı bir yağmur gibisin, çisil çisil gözlerimden.
Sen çıldırmış şairlerin, titreyen mısralarında, bahsettiği o perisin.

Bu şarkının yeri bende de çook ayrı :KK16:

Bu da benim ki..

Hikayesini anlatsaamm, ah çok uzun.. ama her duyduğumda burnumun direğini sızlatır.. bi sabah beşte tesadüfen uyanıp telefonumdaki mesajı görünce bunu açıp pencerede bi sigara içmiştim.. ağlayarak. Hep o günü ve o mesajı anımsıyorum..

Lisede çok dinlerdik Düş Sokağı Sakinleri çok iç acıtıyor sadeliğine rağmen hatırlattığın iyi oldu. 90lar tadı yenilerde yok, Berfin Gürsoy dışında o çizgiyi sürdürmeye çalışanı görmedim ya eski sanatçılar var ki onlar zaten o yıllardan beri var. ya da yeniyetme üç günlük ömrü olan şarkıları söyleyenler. 90lar başkaydı beee

şarkının adını ve kimin söylediğini öğrenebilirmiyim içerik engellendiği için göremiyorum videoyu :)
Bu şarkıyı ne zaman dinlesem, iç organlarımı çekiçle eziyorlar sanki.
Hayata dair bir pişmanlığım yok, çünkü yaşadıklarım benim yüzümden olmadı hiç. Hep başkaları yüzünden.
Hep iyisini diledim, iyisine dua ettim.
sizin var mı böyle, dinleyince sadece sizi anlatan. Sadece sizin anlayacağınız şarkılar.

şarkının adını ve kimin söylediğini öğrenebilirmiyim içerik engellendiği için göremiyorum videoyu :)
Bu şarkıyı ne zaman dinlesem, iç organlarımı çekiçle eziyorlar sanki.
Hayata dair bir pişmanlığım yok, çünkü yaşadıklarım benim yüzümden olmadı hiç. Hep başkaları yüzünden.
Hep iyisini diledim, iyisine dua ettim.
sizin var mı böyle, dinleyince sadece sizi anlatan. Sadece sizin anlayacağınız şarkılar.

X