bu sefer de mahvettim işte.

canım peki ben yalnızım başka bir erkek de girse hayatıma yalnız bu bunun parasını yerim karışan olmaz diye düşünmez mi:KK43: hayat boyu çok mu savunmasız kalacağım ben :KK43:
Ya senin anan baban yok mu? Kendini böyle kimsesiz savunmasız gösterirsen o da bi tekme atar tabi. "Benim arkamda babam var anam var " diyeceksin. Diyebilmelisin

Eski konularınızı okumuştum, bu adam sizi maddi açıdan kullanıyor.

Artık eskisi gibi maddi beklentisi yok demişsiniz ama kuşun kafesten kaçacağını anladığı için şimdilik kendini frenliyordur.

Böyle bir adamla mutlu olmanız mümkün değil.

İlla ki karşınıza size değer verecek, sizin de evlenmek isteyeceğiniz biri çıkar karşınıza.

Velev ki kimseyle evlenmediniz, dünyanın sonu değil.

Çok mu ücra bir şehirdesin? Hangi kurumdasın ki? Benim bir arkadaşım üniversiteden bile başka kuruma geçiş yaptı. Devlette zorlarsan her yerden geçiş yapabilirsin. Belki bu aralar zordur malum durumlar nedeniyle ama bence ne yap et ailenin olduğu şehre kaç.

berbat bir ruh hali :KK43:farkındayım.ama saplantılı oldum sanırım. :KK43: kendimi anlayamıyroum baştan bu adamla birlikte olmak hataydı.zaten de diyorum ya çok aceleye geldi oldu bittiye.istemiyorum ama ayrılamadım da.çok yalnız olacağımdan korkuyorumsanırım.
beni kendi aileniz gibi düşünmeyin.benim ailemden kimsem yok.hiçkimsem yok akrabalarımdan hayatta yapayalnızım.

Niyetin çocuksa evlendiğiniz takdirde böyle bir aileye çocuk getirmek çocuğa yapılacak en büyük kötülük olur.Çocuk sevgi ortamında doğurulmalı ve büyütülmelidir.

Niyetin eşsede bu adamdan eş olmaz.Omzuna güvenle yaslanabilecekmisin hayır .Sevgi yok,saygı yok, güven yok,destek yok sadece seni sömürmeye çalışan birisi var.Senin arabanı sana vermemişti.O varken düşmana ihtiyacın yok.Senden alacak kendi yiyecek eski karısına yedirecek.

Derdin yalnız kalmamaksa kendine bir ev arkadaşı bul ya da kedi köpek gibi bir canlı edin.Arkadaş bulabileceğin sosyal ortamlara gir.

Artık eskisi gibi maddi beklentisi yok demişsiniz ama kuşun kafesten kaçacağını anladığı için şimdilik kendini frenliyordur.

İlla ki karşınıza size değer verecek, sizin de evlenmek isteyeceğiniz biri çıkar karşınıza.

gerçekten hissettim bunu kendini frenliyor gibi.önceden sürekli para istiyordu bir yere gidince..son zamanlarda yapmadı bunu.ben ona demiştim ki maddi açıdan kullanıldığımı anladığımda uzaklaşırım demiştim.

Buldu sömürülecek kadını elinden kaçırmak istemiyor.Yaşı 35 diye hatırlıyorum mahsus ortaya çocuk fikrini atıyor.

Rosenin ailesi yok varda küsler.Yalnızlık korkusu ,aile ve çocuk gibi duygusal olarak zayıf olduğu noktaları bildiği için , bunları öne sürerek ona evlenelim diyor.Evlenecek, avucunun içine alacak, ondan sonra da keyfini sürecek.

Sakın kanma Rose bu adam çok çakal .

Buldu sömürülecek kadını elinden kaçırmak istemiyor.Yaşı 35 diye hatırlıyorum mahsus ortaya çocuk fikrini atıyor.

Rosenin ailesi yok varda küsler.Yalnızlık korkusu ,aile ve çocuk gibi duygusal olarak zayıf olduğu noktaları bildiği için , bunları öne sürerek ona evlenelim diyor.Evlenecek avucunun içine alacak ondan sonra da keyfini sürecek.

Sakın kanma Rose bu adam çok çakal .
ya işte ben bu kadar safım.bu adamla nişanlandım ben ama siz benim yazdıklarımdan hareketle ne kadar çakal olduğunuz anladınız ve siz haklısınız.kendimi tam bir aptal hissediyorum.
bir şey soracağım.dün dedi ki "sen tam bana göresin ya kimsesizsin" dedi.ne demek bu bu sözün altınada neler yatıyor?

gerçekten hissettim bunu kendini frenliyor gibi.önceden sürekli para istiyordu bir yere gidince..son zamanlarda yapmadı bunu.ben ona demiştim ki maddi açıdan kullanıldığımı anladığımda uzaklaşırım demiştim.

Adam ile evlenmek istemiyorsunuz, sizi maddi olarak sömürüyor ve tüm bunların farkındasınız, ee peki ayrılmak için ne bekliyorsunuz?

Hayatınızdan kestirip atın bu adamı.

Sizi sevmeyen, sizin sevmediğiniz bir adamla evlenip çocuk mu yapacaksınız?

Yalnız olmak dünyanın sonu değil, güçlü olmalısınız.

X