bu sefer de mahvettim işte.

Off sana yorum yapmak bile gereksiz. Her konunda ayni seyler. Sevmiyorum icim isinmiyo ama kopamiyorum. Napalim gelip biz mi koparalim. Bosuna konu acma bence evlen sen bu somurgeci adamla!

kızlar biliyorsunuz sorunlu bir ilişkim vardı.her şeye rağmen kestirip atamadım.
adam onunla evleneceğime ikna olsaydı belki maddi açıdan kullanmaya kalkmazdı.zaten son zamanlarda kendini düzeltmişti kullanmıyordu maddi yönden ama benim içim zerre ısınmadı ona.bugün sinirliydi nereye kadar sürecek böyle dedi.ben de bilmiyorumdedim.evet saplantılı bir şekilde ayrılamıyordum.çok yalnız kalacağımdan korkuyordum.dedim ki seninle evlenmek istemiyorum.istemezsen isteme dedi.
ne yapmayı düşünüyorsun peki dedi.bilmiyorum belki ölürüm kurtulurum dedim.ölmezsen diyorum zaten dedi.
onun beni sevdiğini zanetmiyorum.kesinlikle özel değilim onun için.bunun farkındayım onun amacı evleneyim çocuğum olsun.onun için biçilmiş kaftanım aslında.
ama kızlar içim istemiyor.kalbim onunla evliliğin hata olduğunu söylüyor.kesinlikle istemiyorum ama kopamıyordum da :KK43: ne tuhaf bir psikoloji.en son konuşmamız yukarda söylediğim gibi oldu.
nereye kadar sürecek böyle evlenelim çocuğumuz olsun diyor.ben seninle evlenirsem mutlu olamam dedim.hala da ısrar ediyor.ama en sonunda sinirlendi.öyle kaldı yani.nasıl olacak nasıl yüzyüze bakacağız bilmiyorum.kızlarçok kötü hissediyorum kendimi.bu ilişki hiç başlamamalıydı nasıl oldu ben de anlamadım.
beni kesinlikle sevmiyor adım gibi eminim.onda sevecek içimin ısınacağı herhangi bir yöne en ufak bir nokta bulamadım.ama ailevi yönden yalnızlık, ruhsal halimin bitik olması beni ondan koparamıyor gibi :KK43:
aslında çok açgözlü , para delisi, cimri, beni sevmiyor sadece evleneyim çocuğum olsun istiyor.çok da umrunda olduğumu sanmıyorum.oooff off...:KK43:ne olur bana bir şeyler söyleyin ne olur.kendimi çok değersiz hissediyorum

:KK43: rahatsız ettim kızlar özür dilerim.konu açmamalıydım affedin

Bence de! Ayril diyoruz ayrilamiyorum diyosun. Daha ne diyelim? Hayir seviyorum falan desen ikna etmeye calisalim ama seni o adama baglayan en ufak bir sey yok. Anca gelip tansiyon firlattiriyosun burda bize. Ayril da gel. O zaman istedigin kadar destek oluruz.

Çakal o...u çocuğuna da bakın hele utanmadan söylemiş bir de...sakın kendini bu uyanığa yem etme

Kendi ağzıyla söylemiş boğasım geldi resmen .Daha önceden evlenmiş ayrılmış .Kadınlarda zaten adamın ne mok olduğunu bildiği için cimriliğini v.s yanaşmıyorlar Roseden başka yüz veren yok .

Kız hem maaşlı, hem saf, hem karışanı yok. Rose ilkinde farkında olmadığı için rahat rahat sömürüyordu şimdi kızdığını bildiği için tedbirli gidiyor çakal.:sinirli:

Evlenince nasılsa avucumun içinde olacak ,kaçamayacak deyip gerçek yüzünü gösterecek.

Çocuk fikrini atıp Rose uyandırmadan hemen evleneyim derdinde.

Kendi ağzıyla söylemiş boğasım geldi resmen .Daha önceden evlenmiş ayrılmış .Kadınlarda zaten adamın ne mok olduğunu bildiği için gelmiyorlar Roseden başka yüz veren yok .

Kız hem maaşlı, hem saf, hem karışanı yok. Rose ilkinde farkında olmadığı için rahat rahat sömürüyordu şimdi kızdığını bildiği için tedbirli gidiyor çakal.:sinirli:

Evlenince nasılsa avucumun içinde olacak ,kaçamayacak deyip gerçek yüzünü gösterecek.

Çocuk fikrini atıp Rose uyandırmadan hemen evleneyim derdinde.

Verin adresi gidip bu adamın ağzına s...cam :sinirli::sinirli:

berbat bir ruh hali :KK43:farkındayım.ama saplantılı oldum sanırım. :KK43: kendimi anlayamıyroum baştan bu adamla birlikte olmak hataydı.zaten de diyorum ya çok aceleye geldi oldu bittiye.istemiyorum ama ayrılamadım da.çok yalnız olacağımdan korkuyorumsanırım.
beni kendi aileniz gibi düşünmeyin.benim ailemden kimsem yok.hiçkimsem yok akrabalarımdan hayatta yapayalnızım.
Yalnızlığını sev o zaman.yalnizlik korkulacak bir durum değil,evlendiginde mutsuz olursan.bu yalnızlığı mumla ararsin.
İnan bana etrafinda seni seviyor gibi gözüken saçma salak insanlar olana kadar tek kal bu hayatta..

insan kendini seviyorsa değer veriyorsa bir baskasini sevip değer verebilir.gerisi saplantılı bir durumdur.
Yalnızlıgini gidermenin çaresi birini bulup asik olmak evlenmek degildir.
Sen kendini duzeltebilir,sevebilirsen,kendinlede mutlu olursun.Birilerine ihtiyacin olmaz.Lutfen ama lutfen kendinizi değersiz görmeyin.Insan bu dünyadaki en Serefli en üstün varliktir.boyle yaratilmisken kendimizi en aşagilara düşurmeyelim.

canım uzun yıllardır antidepresanlarla uyku haplarıyla yaşıyorum.sinirden el titremelerim oluyor :KK43: özgüveim hiç yok.umutlarım azalıyor :KK43:
İyi de bu herifle her şey daha mı iyiye gidecek tam tersine adam seni maddi manevi her açıdan sömürecek.
Bak evlilik bile bi paravan olabilir adam belki seni dolandıracak evlilik ayağına.
Seni sevmiyor e sen de onu hadi diyelim bi şekilde evlendiniz o yatağa girip nasıl sevişeceksiniz?
Nasıl ten uyumu olacak aranızda bu kadar berbat bi adam yatakta da berbattır zaten seni her anlamda mutsuz edecek.
Adam seni damızlık taşıyıcı anne olarak görüyor yahu var mı ötesi??

Tamam kimsen olmayabilir yalnız olabilirsin ama dünyada anne babası ölmüş ya da onu çöp kutusuna bırakıp kaçmış çocuk esirgeme kurumlarında yaşayan bi ton insan var.
Şimdi bu insanların hepsi ben yalnızım kimsem yok diye kendisini sömüren sevmeyen saygı duymayan insanlarla mı evlilik yapsın yani bu mu çözüm ??
Psikolog desteği al memnun değilsen farklı farklı psikologlara git tayin için uğraş didin.
İlaçlar iyi gelmiyorsa doktora danış bırak farklı ilaçlar dene.
Sen şu an bu psikolojiyle anne olmamalısın zaten önce kendini iyileştir sonra anne olmaya karar ver.

İlla da yalnızım korkuyorum yalnız kalmaktan diyorsan git kedi al köpek al kuş al evine.İnan o canlılar bu heriften daha çok değer verir sana.
Çalışan eli ekmek tutan kadınsın git çocuk esirgeme kurumundan bi yavruya koruyucu ailelik yap yani seçeneğin o kadar çok ki.
Ama lütfen bu pislikten kurtul yok ben kurtulmayacağım diyorsan da birdaha konu açma buraya bizim sinirlerimizi zıplatma lütfen!

Rose bizi dinleyip herşeyin farkına varıp bu adamdan ayrılmıştın ne güzel .Hatta o zaman bu adamdan nefret ediyorum öfkemi kusmak istiyorum bile demiştin.

Benim sorunum hayır diyememek,küçükken ailem tarafından sürekli eleştirildiğim,suçlandığım için değersiz suçlu gibi hissediyorum demiştin.Küçükken benimde öyleydi ama çok şükür geçti.Okuduğum bir kitap sayesinde.

Bir kere hayır dedin yine diyebilirsin

Şimdi yine bizleri dinle ve adamı kapının önüne koy. Hadi canım hadi başka kapıya, anca gidersin kendine avlayacak başka kuş bul diyeceksin.Şutla poposuna tekmeyi bass :sinirli:

Sen daha iyilerine layıksın:KK200:hadi göster kendini

Son düzenleme:
Uzman yardımı önerecektim ama yıllardır ilaç kullanıyorum demişsiniz. Bence BAŞKA bir uzmana gitmelisiniz,ilacı dayamakla çözülecek şey değil bu. Burada bir adama bağımlı olduğu için madde bağımlılığı gibi ciddi tedavi gören birilerini okumuştum zamanında. Aradığınız doktoru bulana kadar kendinize telkin edin: tek bir adım roseofgoldd, tek bir adım atacaksın güvenli-aydınlık taraftasın,her şey yoluna girecek her şey güzel olacak.

Uzman yardımı önerecektim ama yıllardır ilaç kullanıyorum demişsiniz. Bence BAŞKA bir uzmana gitmelisiniz,ilacı dayamakla çözülecek şey değil bu. Burada bir adama bağımlı olduğu için madde bağımlılığı gibi ciddi tedavi gören birilerini okumuştum zamanında. Aradığınız doktoru bulana kadar kendinize telkin edin: tek bir adım roseofgoldd, tek bir adım atacaksın güvenli-aydınlık taraftasın,her şey yoluna girecek her şey güzel olacak.
gözyaşları içide okudum yazdıklarınız ;(

şu şarkı eşliğinde uzaklara gitmek istiyorum....
bu bir elveda olmayacak yalnız..
yağmurlu bir sonbahar günü farklı bir kıtada farklı bir ülkede..
bembeyaz elbiseler içince çıplak ayaklarla yapayalnız kimselerin olmadığı bir sahilde yürürken,
her bir adımım kumsalda iz bırakırken, ayaklarıma vuran her bir dalga arındıracak ruhumu tutsak eden düşüncelerden, alıp götürecek okyanusun en diplerine tüm yaşanmışlıkları güneş batarken..
yağan yağmur damlaları, yüreğimden kopup gelen gözyaşlarına karışacak zaman akarken...
uzakta çok çok uzakta kaybolacağım dilini bilmediğim, dilimi bilmeyen insanlar arasında...
işte o zaman kendimi bulacağım yeniden yeniden güçlü, dimdik duracağım hayat karşısında...
sıfırdan başlayıp en az hatayla...

şu şarkı eşliğinde uzaklara gitmek istiyorum....
bu bir elveda olmayacak yalnız..
yağmurlu bir sonbahar günü farklı bir kıtada farklı bir ülkede..
bembeyaz elbiseler içince çıplak ayaklarla yapayalnız kimselerin olmadığı bir sahilde yürürken,
her bir adımım kumsalda iz bırakırken, ayaklarıma vuran her bir dalga arındıracak ruhumu tutsak eden düşüncelerden, alıp götürecek okyanusun en diplerine tüm yaşanmışlıkları güneş batarken..
yağan yağmur damlaları, yüreğimden kopup gelen gözyaşlarına karışacak zaman akarken...
uzakta çok çok uzakta kaybolacağım dilini bilmediğim, dilimi bilmeyen insanlar arasında...
işte o zaman kendimi bulacağım yeniden yeniden güçlü, dimdik duracağım hayat karşısında...
sıfırdan başlayıp en az hatayla...

:KK200: hata yapa yapa büyüyeceğiz mükemmel değil hiçkimse

X