Bugün kendin için ne yaptın?

Bende 1. Sınıf annesiyim. + daha anlaşılır olabilmesi için dil terapisi alıyor. Her şeyiyle ben ilgileniyorum. Bütün enerjimi ona verince kendime yabancılastim tabi. Bir köşe de gitarım bir köşe de boyalarım. Okunacak kitaplar. Müzik arşivi yapmıştım yürürken dinlemek için. Yürüyüş çok iyi gelirdi bana. Kendime bir şeyler almayı planlıyordum. Bakınca hepsi toz tutmuş unutulmuş. Doğal olarak tabi bu kadar sorumluluğun içinde köşeye sıkışmış gibi hissettim. Bir ben yokum planın icinde. Koşarak yaşamaya çalışıyorum. Yetişmeye çalışıyorum.
Böyle devam edersem 30'dan 40'a bir anda geçecek biliyorum
Derken buradayım işte.
Kendimi hatırlamaya başladım.
İnşallah devamı da gelir ❤️
Beni anlattın Şuan 😢 koşarak yaşıyorum hayatımı. Onu yetiştireyim dur şunuda yapayım derken yıllar geçiyor günler bile değil😕 hayatımdaki herkes çok ama çok sağlıklı, mutlu olsun ama bende mümkünse bende olayım. Senin konundan sonra kitap siparişi verdim kendime, gelecekler yakında o kadar mutluyum ki💕 bir şekilde o vakti oluşturucam. İş hayatı, büyük kızım 2. Sınıf küçük kızım seneye ilk okul. Kocaman bir nefes almak istiyorum.

Beni anlattın Şuan 😢 koşarak yaşıyorum hayatımı. Onu yetiştireyim dur şunuda yapayım derken yıllar geçiyor günler bile değil😕 hayatımdaki herkes çok ama çok sağlıklı, mutlu olsun ama bende mümkünse bende olayım. Senin konundan sonra kitap siparişi verdim kendime, gelecekler yakında o kadar mutluyum ki💕 bir şekilde o vakti oluşturucam. İş hayatı, büyük kızım 2. Sınıf küçük kızım seneye ilk okul. Kocaman bir nefes almak istiyorum.
Çoktan hak ettik 🌹🤗 sizinle birlikte bende mutlu oldum simdi. Hayırlı olsun yeni kitaplarınız

Bugün kendim için kızlarım uyuduktan sonra kitap saati yapıcam 😍😍 şimdiden gözlerim kapanmaya başladı ama direnicem 💕

Vitaminlerimi eksiksiz aldım, güzel ve sağlıklı acele etmeden bir kahvaltı yaptım. Buzdolabım ve erzak dolabımdaki sağlıksız aburcuburları attım, renk renk meyveler aldım. Evden cıkmadan mataramı yanıma aldım, bol su içiyorum . Basit şeyler ama insana kendini ferahlamış hissettiriyor

Bugün kendim için birşey yapmadım ama yapmaya karar verdim
Sağlıklı beslenmeye karar verdim
Üzerimde fazla bi kilo var o kiloları yavaş yavaş azaltmaya karar verdim
Ne demişler başlamak bitirmenin yarısıdır

Bugün kendim için birşey yapmadım ama yapmaya karar verdim
Sağlıklı beslenmeye karar verdim
Üzerimde fazla bi kilo var o kiloları yavaş yavaş azaltmaya karar verdim
Ne demişler başlamak bitirmenin yarısıdır
Azaltmaya başladığın noktada da kendini çok iyi hissediyorsun. Devamı da gelir inşallah

Kendine yabancılaşmış kadınların buluşma alanına hoş geldiniz ❤️

Çizim yapmayı seven arkadaşlarım burada mı? Peki örgü örmeye, fotoğraf çekmeye, şiir yazmaya bayılanlar?
Spor yapıp dans etmeyi seven enerjik kadınlarımız? Sesi güzel olsun olmasın şarkı söyleyenler. Sesini kaydedip dinleyenler 🤗 çılgın giyinmeyi seven, evden cikmayacak olsa bile makyaj yapan, kulaklığı takıp dünyadan uzaklaşan,
Gitar çalan?
Cok hayal kuran ama kurduğu hayallere uzak hissedenler?

Evet sanırım hepimiz buradayız. Ama bazılarımız "evet, bu benim" derken biraz yabancılık çekiyor.
Son zamanlarda benim gibi kaygılı.
Sorumluluklar, hayat telaşesi içinde kaldığı döngüyle "beni ben yapan" dediği bütün o muhteşem zevklere enerjisi de kalmıyor. Durunca sadece soluklanmaya vakit bulabilmiş. Bir de yorgunluk kahvesine.

Unutmayalım ki enerji, enerjiyi çeker.
Kullandığımız kelimeler çok önemli. "Olmadı, zorundayım" gibi ifadeler yerine "olmalıyım, yapmalıyım" demeli. Hani uzun zamandır o modda değilim diyoruz ya, emin olun o modun gelmeme sebebi bu olumsuz çağrı.
Hadi modumuzu geri alalım ♥️

Beklenti üzer.
Kendi kendini mutlu edebilmeyi öğrenmis biri başkalarından bir şey beklemez. Bu mutluluk küçücük bir şeyle de, saçma komik bir şekilde de, her şekilde mümkün olabilir

Kendimize en son ne zaman bir şey aldık?
Önceden de böyle miydik?
Sahip olduklarımiz için ne kadar şükrediyoruz? Gözlerimiz, ellerimiz, gülümsememiz için.
Sizce bugün yeterince gülümsedik mi?
Hala sebebimiz varken bunun nasıl bir nimet olduğunu unutmayalım

Zaman o kadar çabuk geçiyor ki. Hep 3 günlük dünya diyoruz ama yine birbirinin tıpa tıp aynı 3 günün geçmesine izin veriyoruz.

Ben uzun bir aradan sonra dün gitarı elime alarak kendimce buna start vermiş oldum. Bu bile bana çok iyi geldi.
Tablolarima da geri dönmek istiyorum
Ayrıca diyet yapmaya da devam ediyorum.

Uzun zamandır kendim için bir şey almadım.
Biz uzanıp almadıkça yabancı kaldığımız o hayat dolu kadın bize geri dönmeyecek. Önce bu pozitif enerjiye niyet edelim. Her şeyin yoluna gireceğini, güzelleşecegini düşünelim

Bugün kendinizi nasıl mutlu ettiniz? Ne yaptınız ya da yapmayı düşünüyorsunuz? Hayallerinizden de konuşabiliriz. Sırf büyüyüp olgunlaştık diye uçuk kaçık yönlerimizi unutacak mıyız ❤️🤗
Chocomun kaleminden dökülmüş yine..❤
Yarın kendim için kütüphaneye gitcem😍

Kendine yabancılaşmış kadınların buluşma alanına hoş geldiniz ❤️

Çizim yapmayı seven arkadaşlarım burada mı? Peki örgü örmeye, fotoğraf çekmeye, şiir yazmaya bayılanlar?
Spor yapıp dans etmeyi seven enerjik kadınlarımız? Sesi güzel olsun olmasın şarkı söyleyenler. Sesini kaydedip dinleyenler 🤗 çılgın giyinmeyi seven, evden cikmayacak olsa bile makyaj yapan, kulaklığı takıp dünyadan uzaklaşan,
Gitar çalan?
Cok hayal kuran ama kurduğu hayallere uzak hissedenler?

Evet sanırım hepimiz buradayız. Ama bazılarımız "evet, bu benim" derken biraz yabancılık çekiyor.
Son zamanlarda benim gibi kaygılı.
Sorumluluklar, hayat telaşesi içinde kaldığı döngüyle "beni ben yapan" dediği bütün o muhteşem zevklere enerjisi de kalmıyor. Durunca sadece soluklanmaya vakit bulabilmiş. Bir de yorgunluk kahvesine.

Unutmayalım ki enerji, enerjiyi çeker.
Kullandığımız kelimeler çok önemli. "Olmadı, zorundayım" gibi ifadeler yerine "olmalıyım, yapmalıyım" demeli. Hani uzun zamandır o modda değilim diyoruz ya, emin olun o modun gelmeme sebebi bu olumsuz çağrı.
Hadi modumuzu geri alalım ♥️

Beklenti üzer.
Kendi kendini mutlu edebilmeyi öğrenmis biri başkalarından bir şey beklemez. Bu mutluluk küçücük bir şeyle de, saçma komik bir şekilde de, her şekilde mümkün olabilir

Kendimize en son ne zaman bir şey aldık?
Önceden de böyle miydik?
Sahip olduklarımiz için ne kadar şükrediyoruz? Gözlerimiz, ellerimiz, gülümsememiz için.
Sizce bugün yeterince gülümsedik mi?
Hala sebebimiz varken bunun nasıl bir nimet olduğunu unutmayalım

Zaman o kadar çabuk geçiyor ki. Hep 3 günlük dünya diyoruz ama yine birbirinin tıpa tıp aynı 3 günün geçmesine izin veriyoruz.

Ben uzun bir aradan sonra dün gitarı elime alarak kendimce buna start vermiş oldum. Bu bile bana çok iyi geldi.
Tablolarima da geri dönmek istiyorum
Ayrıca diyet yapmaya da devam ediyorum.

Uzun zamandır kendim için bir şey almadım.
Biz uzanıp almadıkça yabancı kaldığımız o hayat dolu kadın bize geri dönmeyecek. Önce bu pozitif enerjiye niyet edelim. Her şeyin yoluna gireceğini, güzelleşecegini düşünelim

Bugün kendinizi nasıl mutlu ettiniz? Ne yaptınız ya da yapmayı düşünüyorsunuz? Hayallerinizden de konuşabiliriz. Sırf büyüyüp olgunlaştık diye uçuk kaçık yönlerimizi unutacak mıyız ❤️🤗

Bu yazıyı okuyunca tuhaf oldum.
Sanırım çoğunluğun aksine ben hep kendim için birşeyler yapıyorum. 🥹🥹

X