Bebek Beslenmesi bugun ne yedirdik?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
canım benım kızım da su cok ıcmez ne bardakla ne bıberonla 1 yasına gırdık hala aynı bende ıhlamur,rezene bırde meyve suyuyla bu acıgı kapatmaya calıısyorum saf su kadar olmasa da en azından susuz kalmıyor bır noktada sen de oyle yap ıstersen ınsalah ılerde cok cok ıcerler.....meyve suyu yanı ayına gore ıcırebılırsın,ıhlamurda aynı sekılde

sagol canim cevap icin rezene ve meyve suyu iciyo ama saf suyu hic icmek istemiyo kasikla denedim agzindan akitiyo biberonle veriyorum once cekiyo bakiyo su icmiyo birakiyo zorlayamiyorumda insaallah yakinda alisirlar su cok onemli cunku

bıde bızım dunku yedıklerımıze ıctıklerımıze bakın:
sabah 10:00 acken hıc emzırmeden kahvlatı verdım hıc almadı onun yerıne anne sutu
oglen uyudu uyandı
saat14.00 sebze corbası(2 gundur buyuk bı ıstahla ıcıyo ac bırakıyorum bıraz ıcsın dıye corbamızın ıcerıgı soyle:ıspanak havuc meercımek domates pırsa tavuk suyu)
uyduk uayndık
17:30 anne sütü
18.30 3-4 cay kasıgı yogurt zorla oyunlarla
20:30 anne sütü
gece uykusu

sızce nasıl cok eksık degılmı bazen aralrda elma puresı vermeye calısıyorum agzını pek acmıyo kahvaltı karısımını daha soyle guzel bı yedıremedım muhallebı yapmıyorum faydalı degıl dıye tabı bu menu hergun aynı degıll oncekı gun araogunde karnıbaharı hasldım yogurtllaa blendırdan gecırdım bıraz yedı.
bıraz endıselıyım ekskmı gıdıyorum dıye bu arada kıloumuz gayet ıyı.

merhaba benim bebegim 4 ay 24 gunluk sadece anne sutu ile besliyorum bu bes gundur de elma rendeleyip veriyorum.Acikcasi ne vermem gerektigini de tam bilemiyorum.bir de bebegimin alt disleri cikti cok erken degil mi?

X