Buradan Kaliteli Arkadaşlar Edinen Var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Topic kısmı nerede acaba? Gerçi şu yazmak için yazanlardan sonra hevesim kaçtı ama arada bakarım.

Sen o geçen bize hakaret edip giden üyesin değil mi? Üslubun da benziyor. Bir türlü anlatamadık pumpkin spice latte sipariş eder gibi arkadaş sipariş edilmez. 9 yıldır buradayım forum dışında konuştuğum kimse yok.

Benim mi nişanlım babam fake çıktı ne öflüyon kalbi kazan gibi kararık kadın😂

Anlamadığım hayatının her detayını paylaşıyordu. Politikacı olan kayınpeder, kaynananın görgüsüzlükleri, sassy'nin rus gelin yengesi, arkadaşlarının yanında cıvıtan nişanlı... hepsi kurgu muydu yani? Sassy bunları okuyorsan selam ver kız, tebrik edeceğim :KK53:

Sen o geçen bize hakaret edip giden üyesin değil mi? Üslubun da benziyor. Bir türlü anlatamadık pumpkin spice latte sipariş eder gibi arkadaş sipariş edilmez. 9 yıldır buradayım forum dışında konuştuğum kimse yok.
Hayır o değilim desem inanacak mısın gerçekten? Hangi kafadasınız siz ya hayatınız buradan ibaret sanırım. veya neden kendimi sana kanıtlamaya çalışıyım, sen kimsin? Boş yapan çıksın lütfen ya... İnsan olan birkaç kişi düzgünce yazmış yani herkes siz değil.

Hayır o değilim desem inanacak mısın gerçekten? Hangi kafadasınız siz ya hayatınız buradan ibaret sanırım. veya neden kendimi sana kanıtlamaya çalışıyım, sen kimsin? Boş yapan çıksın lütfen ya... İnsan olan birkaç kişi düzgünce yazmış yani herkes siz değil.

Ah hayatınız buradan ibaret demişti o sevimli üye de 🤗 yönetime bildireyim onlar doğrusunu bilir

Anlamadığım hayatının her detayını paylaşıyordu. Politikacı olan kayınpeder, kaynananın görgüsüzlükleri, sassy'nin rus gelin yengesi, arkadaşlarının yanında cıvıtan nişanlı... hepsi kurgu muydu yani? Sassy bunları okuyorsan selam ver kız, tebrik edeceğim :KK53:
Valla ben de anlamadım. Hatırladığım en son ifşa olmuşmuş millet mesajdan fotolarını atıyormuş birbirine bakın sasy buymuş falan diye. Böyle bir şey okumuştum.

Burasi da sosyal medya 🤷‍♀️
Buradan iki üye tanisip arkadas olup ev ziyaretlerine kadar yapmislardi
Baya kanka olarak takildiktan sonra ters dusmuslerdi ve ikisi de birbiri hakkinda konu acip onun kocasi soyle bunun kocasi boyle diye birbirlerinin kirli camasirlarini ortaya dokmusler sonra da uyelik iptaliyle gitmislerdi isimlerini animsayamadim
Bu da boyle bir kesitti iste
Tekrar dusunun 😁
Kim o be ahahah?

Evet hayatınız ibaretmiş gerçekten kelimeler bile aklında. O sevimli üye dediğinin işi gücü bu olduğuna göre ne söylediğinin farkında olur ve aynı cümleleri kurmaz bence ama neyse.

Evet evet hayatım buradan ibaret o yüzden forumda konu açıp arkadaş dileniyorum, o kadar hayatsızım çünkü :KK53:

Ya bir üyeye bir sürü sınava hazırlık kitabı yollamıştı.
Sonra o kitapları bir ikinci el sitesinde görüp çok kızıp buraya yazmıştı vs.
Bi yardım konusunda alay etmişti. Ben de çıkışmıştım alay etmeyin diye. Sonra bana burdan kaç kişiye yardım ettim herkes bilir dolandırdılar ondan temkinliyim demişti. Ben de üzülmüştüm böyle iyilik meleği birini üzdüm diye. 😂😂😂 Kitapları gönderdim dediği üye de kendisi olabilir Bi bakmak lazım. 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X