Buradan Kaliteli Arkadaşlar Edinen Var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bi yardım konusunda alay etmişti. Ben de çıkışmıştım alay etmeyin diye. Sonra bana burdan kaç kişiye yardım ettim herkes bilir dolandırdılar ondan temkinliyim demişti. Ben de üzülmüştüm böyle iyilik meleği birini üzdüm diye. 😂😂😂 Kitapları gönderdim dediği üye de kendisi olabilir Bi bakmak lazım. 😂
Ayyy ne bileyim, ihtiyacı olan genç bir hanımdı zannedersem üye de. Benim gönderdiklerimi satıyor, çok üzüldüm vs. yazmıştı sanırım. Ben üzülmüştüm, insanların iyi niyetlerini suistimal ediyorlar diye.
Şimdi hatırladım, çocuğu hasta olan bir üyeye de sağlık konusunda destek olmak istemişti sanırım.

Ayyy ne bileyim, ihtiyacı olan genç bir hanımdı zannedersem üye de. Benim gönderdiklerimi satıyor, çok üzüldüm vs. yazmıştı sanırım. Ben üzülmüştüm, insanların iyi niyetlerini suistimal ediyorlar diye.
Şimdi hatırladım, çocuğu hasta olan bir üyeye de sağlık konusunda destek olmak istemişti sanırım.

Bir üyeye özelden adını soyadını yaz babam sana burs versin demişti :KK53:

Hayatında hiç pole dans denemediğin için olabilir. Dişi enerjini yükseltir, tavsiye ederim.
Ahahahahah sağol tatlım, besyo mezunu pilates eğitmeni aynı zamanda da zumba+step eğitmeniyim ama şu gebeliğim bitsin evin ortasına direk diktirip kocama gösterecem bütün hünerlerimi 😄😄

Ahahahahah sağol tatlım, besyo mezunu pilates eğitmeni aynı zamanda da zumba+step eğitmeniyim ama şu gebeliğin bitsin evin ortasına direk diktirip kocama gösterecem bütün hünerlerimi 😄😄
Çocuk hayalim yok ama ben de poleyi o yüzden öğreniyorum :))) önce kendim için tabi. Takdir ettim seni gerçekten bizim gibi düşünen çok az. 7-8 yıldır fitness yapıyorum ben de. Reformer eğitimi vermek için kendimi geliştiriyorum.

Herkes kalbinin ekmeğini yer gerçekten... boşuna iyi kalp demiyorum.

Dediniz ve beni kaybettiniz.
Herkes kalbinin ekmeğini yer, kadın kadının kurdudur, kınadığını yaşamadan ölmezsin diyenlerle ve hep iyi niyetinden kaybedenlerle arkadaşlık edemiyorum ben. Kötü kalbim dayanmıyor.
Teşekkür ederim yine de.

Herkes kalbinin ekmeğini yer, kadın kadının kurdudur, kınadığını yaşamadan ölmezsin diyenlerle ve hep iyi niyetinden kaybedenlerle arkadaşlık edemiyorum ben. Kötü kalbim dayanmıyor.
Teşekkür ederim yine de.
+ herkesi kendim gibi iyi niyetli saniyorum

Çocuk hayalim yok ama ben de poleyi o yüzden öğreniyorum :))) önce kendim için tabi. Takdir ettim seni gerçekten bizim gibi düşünen çok az. 7-8 yıldır fitness yapıyorum ben de. Reformer eğitimi vermek için kendimi geliştiriyorum.
Ben kolejde verilen öğretmen maaşıyla geçinemediğim için yaşadığım şehrin lüx sitelerine gidiyordum özel derse yani benimki garibanlıktan ☺

Teşekkür ederim yine de.
Ahahhaa böyle diyenler bizden daha kötü olduğu için olabilir mi 😄😄 hiç şaşmaz bu cümleleri kim söylese kıyamet mi koptu anaaa Deccal ne ara geldi diyorum 😄

Ben kolejde verilen öğretmen maaşıyla geçinemediğim için yaşadığım şehrin lüx sitelerine gidiyordum özel derse yani benimki garibanlıktan ☺
Yok canım neden garibanlık olsun. Şöyle kelimeler söylemese keşke kimse kendine. Herhangi bir alanda öğretmenlik yapan herkesin özel ders verip ek gelir elde etme şansı var ne güzel.

Buraya 2011 de üye oldum. O günden bu güne görüştüğümüz arkadaşlarım var. En yakın dostlarım, sırdaşlarım 😊 Birşey oldu mu hemen gruptan paylaşıp fikir alıyoruz :)

Yok canım neden garibanlık olsun. Şöyle kelimeler söylemese keşke kimse kendine. Herhangi bir alanda öğretmenlik yapan herkesin özel ders verip ek gelir elde etme şansı var ne güzel.
Sen hiç kolejde öğretmenlik yaptın mı 😄 dolma kadar boyu olan öğrencilerin senin karşına geçip ben bu parkuru yapmak istemiyorum bana birşey diyemezsin paranı babam veriyor dedi mi 😄

Benim var. Burdan arkadaş olup birbirimizin evinde kaldığımız, tatillere çıktığımız, samimi olduğum arkadaşlarım var. Ama birden arkadaş olmadık uzun süre konuştuk sonra reele geçtik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X