Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

yok kıslar ne estetıgı o kızın eskı fılmlerıne bakın ozamanda burnu aynı kucuk yasta burnunu estetık yapcak degıl yaa ayrıca ben röportajınıda okudum estetık falan degıl ben sahsen ola bılıyorumm ayrıca yagmur zamanınında once bır fılmı vardı aklıma gelmıyr orada daha yası kucuk

sezosum :kedi: ben gördüm tanı zemuszemus
boyu kısa ama şakkıdı yakışlı çocuk hakkını yememek lazım
ama ben daha çok ferdinin eski şarkılarına olan ilgisiyle ilgileniyorum arabesk sevmem ama onun söylediği yıldızlarda kayar gibi şarkılar çok hoşuma gidiyor yoksa aramızda aşk falan yok seviyeli bir arkadaşlığımız var delikafadulden

sezosum :kedi: ben gördüm tanı zemuszemus
boyu kısa ama şakkıdı yakışlı çocuk hakkını yememek lazım
ama ben daha çok ferdinin eski şarkılarına olan ilgisiyle ilgileniyorum arabesk sevmem ama onun söylediği yıldızlarda kayar gibi şarkılar çok hoşuma gidiyor yoksa aramızda aşk falan yok seviyeli bir arkadaşlığımız var delikafadulden

:gitme::gitme::gitme: ben göremedim yaaa:gitme::gitme: insallah buraya yakin biyerlere gelirse gitmek istiyom cok geldi ama beni götüren biri olmadi simdi gene yok ama bu sefer deli gibi ararim götürecek birini:kedi: boyu önemli degil yaa bende cok uzun sayilmam hihi:eek:

estetıksız bır hulya bıde gulben ergen vardrı herhalde onun harıcınde herkes estetıklı bence:))) ama bız onları ole gordugumuz ıcın eskı hallerını bılmedıgımızde dogal sanıyrouz gercı bazıların cok bellı estetık oldugu hepsının suratları burnu dudakları aynı bıcım:)))

kızlar gülben ergende kesinlikle estetik yok kçüklük ftoğrafını görseniz burnu aynı şimdiki gibi hiç estetiği yok o kadının bence belki göğüslerinde vardır..

bu resmler nasl?bence baya bi opersyndn geçmiş

Eklentiler

• $bu-da-kustepeli-didem_o.jpg
    $bu-da-kustepeli-didem_o.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 319
  • $images.jpg
    $images.jpg
    3 KB · Görüntüleme: 87
  • $didem-s12.jpg
    $didem-s12.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 369
X