Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

bence hem göğs hemde burunda var bişiler.ayrıca bacaklara falan baksanıza basenleri ne kadr geliş ve selülitli resmn.ibo baya elden geçirmiş sanırım..

kızlar baksanıza didemin son halina kesinlikle estetik var burnunda ve sadece burnundada değil bence

Eklentiler

• $seksi_dansoz_didem_video.jpg
    $seksi_dansoz_didem_video.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 72
nehir erdoğan ve filis zkının burnu çok doğal bence . kim yapmış bilen var mı? genelde ünlüler kime yaptırıyor bilen var mı?

yaaaaa su didemin doktorunu biri bulsum tam istedigim gibi bi burun yapmisss acaba kime yaptirdi yaa kizlar bulursaniz doktorunu yazinnnn lütfeennnn ben baktim internete ama pek birsey bulamadim........

evet cnm didemin burnuu yapan çok iyi yapmış gerçekten evrim akınıınkine bnziyo onunkini ypanda çok güzel acaba aynı doktoramı yaptırdılar:)))

evet cnm didemin burnuu yapan çok iyi yapmış gerçekten evrim akınıınkine bnziyo onunkini ypanda çok güzel acaba aynı doktoramı yaptırdılar:)))

evet canim onunkinede benziyor, ben hani ask-i memnu dizisindeki elif rolündeki kiz varya onunkine cok benzettim sadece onunki biraz daha kücügüa.s ay kime yaptiriyo bu gacilar ya ????

bellıkı 3ude aynı doktordan cıkmıs gıbı sezoscum senın burnun gayet dogal ve guzel olmus:)))hem onnlerın estetık oldugu bellı napcan onalrın doktolarını aynı fabrıkadan cıkmıslar aynı serı uretım gıbı)))

bellıkı 3ude aynı doktordan cıkmıs gıbı sezoscum senın burnun gayet dogal ve guzel olmus:)))hem onnlerın estetık oldugu bellı napcan onalrın doktolarını aynı fabrıkadan cıkmıslar aynı serı uretım gıbı)))

tesekkür ederim canimcim sagola.s. ama bende yapmacik burunlari seviyom zaten hihihihi herkes dogal seviyo bende biraz yapmacik olanlari seviyomkaydirigubbakcemile3

özge özberk ve türkan şoraya derim ben,türkan hanım,taa o zamanlarda bile böylesi doğal bir buruna sahip olabilmesi,cerrahının yeteneği mi demeli bilemiyorum.özge özberke de çok yakışıyor burnu.şöyle değerlendiriyorum ben;'aslında olması geren burun(ya da başka bir uzuv)işte bu'dedirten operasyona başarılı diyorum,yani tüm yüzüyle orantılı ve kesinlikle ilk bakışta güzelliği ya da yapaylığıyla dikkati çekmeyecek şekilde olmalı:))

didemin sade burnu degil gögüsleri de estetik belki kalcalarda fln da vardır bisiler :KK70: ama sezoscum bence sen onların burunlarına heveslenme bırak onlar senin burnuna heveslensin :KK70: her ne kadar tan konusunda anlasamasakda :KK66:

didemin sade burnu degil gögüsleri de estetik belki kalcalarda fln da vardır bisiler :KK70: ama sezoscum bence sen onların burunlarına heveslenme bırak onlar senin burnuna heveslensin :KK70: her ne kadar tan konusunda anlasamasakda :KK66:

heheh sagol caniminicia.s. olsun yaaa sende seviyon bende seviyom herkes seviyo naniknanik ama ben daha cok seviyom tabi hehelülülülülülü

X