Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

ece erkende oldu dimi kizlar

ece erkende mi ne zaman olmuş o acaba küççüktü daha klip 98 klip 99 kilp 2000 die uzadı gitti hiç farketmedim acaba daha önceden mi yaptırmış :nazar:
sanırım gülşen bubikoğluda estetikliymiş duyunca çok şaşırmıştım:sm_confused:

neee saruhannn estetıklımı yok ya degıldırr ama bende hep derım bu adamın burnu ne kadar guzell allah ozene bozene yaratmıss gercı onun her yerı guzell esmer sekerım:)))

coooooooook yakisikli adam yaaaa, cok eminim estetikli olduguna cünkü eskiden emrahin bir filmi vardi seren serengille orda oynuyordu saruhan hünel acaip burnu varmis büyük baya, simdi kim yaptiysa mükemmel ötesi yapmishihoyyyt

forumdaki "rojda demirerin burnu" topiğinden esinlenerek biraz araştırıp onun resimlerini buldum. Ben yeni burnunun çok beğendim açıkçası

Önce eski burnu:
otn8cj.jpg

Bunlarda yeni burnunun fotoları:

2lia8n9.jpg

33e76v9.jpg

aman aman bır degısıklık yokmus burnunda eskı burnuda guzelmıs madem estetık yapmıs keske daha kıbar bır burun yapsaydı sankı sısmıs kalın bır burun bence daha guzel olabılır:)))ama guzel kıss her halıylede

geçen gün hava alanında bir kız gördüm belliydi burnunun estetik olduğu çok beğendim tam istediğim gibiydi şimdilerde burnumu beğenmez oldum bir tarafı şiş diğer tarafı şiş değil sinir oldum kızlar kendimi kötü hissediyorum açıkcası :KK43: keşke o kızın burnu gibi olsaydı acaip beğendim şeklini offf

Küçükaşkım gözün milletin burnundamı senin,fıstık gibi burnun var canım,kuruntu yapma boşuna,herkesin yüz hatlarına göre yapılır burun,senin yüzünün karakteri değişmeden çok güzel bir burun yapmış doktorun,burnunu sev :tomato: :nazar:

Küçükaşkım gözün milletin burnundamı senin,fıstık gibi burnun var canım,kuruntu yapma boşuna,herkesin yüz hatlarına göre yapılır burun,senin yüzünün karakteri değişmeden çok güzel bir burun yapmış doktorun,burnunu sev :tomato: :nazar:

içimi rahatlattın ablacım :kedi: ama ne bileyim kendimi şu son zamanlarda kötü hissediyorum inşallah geçici bir durumdur :çok üzgünüm:

geçen gün hava alanında bir kız gördüm belliydi burnunun estetik olduğu çok beğendim tam istediğim gibiydi şimdilerde burnumu beğenmez oldum bir tarafı şiş diğer tarafı şiş değil sinir oldum kızlar kendimi kötü hissediyorum açıkcası :KK43: keşke o kızın burnu gibi olsaydı acaip beğendim şeklini offf

canım benim başkalarının burnuyla kıyaslama kendininkini. Belki o burun senin yüzünde o kadarda iyi durmayacaktı ne biliyosun,dimi ama? Herkesin yüz şekline göre değişiyo burun duruşu. Senin yüzüne yakışan şuanki burnun bence,ne kadar kibar ve seninle bütünleşmiş duruyor...Öyle her beğendiğin burun için "benimkide böyle olsaydı,bu daha güzelmiş" dersen psikolojini bozarsın.Bende bi ara böyle olmaya başlamıştım hatırlıyorsan ama artık biliyorumki benim yüzüme göre en güzel burun benim burnum:lepi:
Seninkide geçici bir his inan. Hele şişlerin insin tamamen dahada güzel olacak görürsün.Zaten güzelkiii alkisalkisalkis,bırak bu düşünceleri canım. Senin yüzüne giden burun,en güzel burunduropuyorumnanaktan

canım benim başkalarının burnuyla kıyaslama kendininkini. Belki o burun senin yüzünde o kadarda iyi durmayacaktı ne biliyosun,dimi ama? Herkesin yüz şekline göre değişiyo burun duruşu. Senin yüzüne yakışan şuanki burnun bence,ne kadar kibar ve seninle bütünleşmiş duruyor...Öyle her beğendiğin burun için "benimkide böyle olsaydı,bu daha güzelmiş" dersen psikolojini bozarsın.Bende bi ara böyle olmaya başlamıştım hatırlıyorsan ama artık biliyorumki benim yüzüme göre en güzel burun benim burnum:lepi:
Seninkide geçici bir his inan. Hele şişlerin insin tamamen dahada güzel olacak görürsün.Zaten güzelkiii alkisalkisalkis,bırak bu düşünceleri canım. Senin yüzüne giden burun,en güzel burunduropuyorumnanaktan

Sağol canımbenim haklısınız aslında ama işte birazcık sorun ettim atlatıcam inşallah bu piskolojiyi :1rolleyes:

kız kücükask sen de burnunu begenmiosan ben kendimi su camdan atiiim haaa cık cık cıkkk

kaydirigubbakcemile3 ayy canımbenim abartıyorum farkındayım idare edin geldiler şu sıralar bana :sinifsinif: kaydirigubbakcemile3

ya ben napim benımkı barız bı sekılde bı tarafım şiş sabır yarabbım bakıyorum eskı resımlerıme aynı sol tarafım daha genıs duruomus halan duruyor ama suan şiş inecek gunu beklıyorum

X