Popüler Konu Burnu Estetikli ünlüleri tartışalım (Resimli)En çok beğendiğiniz ünlü kim ?

bende nehir erdoğan ve sema öztürk ün burunlarını çok beğeniyorum harika olmuş kimlerin bu başarılı sanatın altında imzası var acaba.......

byungsonjo, ben de SEMA ÖZTÜRK' ün ve NEHıR ERDOĞAN' ın burunlarını çok beğenirim. Ama en güzeli PELıN SÖNMEZ' in burnu. Hangi doktora ameliyat olmuşlar acaba? Bilen var mı?

byungsonjo, ben de SEMA ÖZTÜRK' ün ve NEHİR ERDOĞAN' ın burunlarını çok beğenirim. Ama en güzeli PELİN SÖNMEZ' in burnu. Hangi doktora ameliyat olmuşlar acaba? Bilen var mı?

pelin sönmezin burnu esteteik diğilll.. :umursamaz: :umursamaz:daha dün söyledii orjinal canımm çokkkkkk güsel birr yüzü varrr :nazar::nazar::nazar::nazar:

piyasada estetiksiz sadece aşkımcım hülya avşar var.onun heryerii güzell hemde çokk güselllll..
bence en çirkin burunlu hereyeri çirkin olan [gözleri hariç] seda sayan.onun burnuda estetikkk bakınız iboyla bundan 80 sene önceki filmineee orda nasıl şimdide nasıll ....

pelin sönmezin burnu esteteik diğilll.. :umursamaz: :umursamaz:daha dün söyledii orjinal canımm çokkkkkk güsel birr yüzü varrr :nazar::nazar::nazar::nazar:

bu burun resmen estetik kokuyor ucuna bakın ama madem ki estetik deil diyor öyle olsun

977.jpg

geçen gün hava alanında bir kız gördüm belliydi burnunun estetik olduğu çok beğendim tam istediğim gibiydi şimdilerde burnumu beğenmez oldum bir tarafı şiş diğer tarafı şiş değil sinir oldum kızlar kendimi kötü hissediyorum açıkcası :KK43: keşke o kızın burnu gibi olsaydı acaip beğendim şeklini offf

arada bendede oluyor öyle yaaa sinir oluyorum burnuma durduk yere:sinifsinif: ama seninki harika canim sakin öyle düsünme seker gibi kizsin masallahh:nazar:

kıslar bende bende bolee havalı havalı burunlar goruyom cok kıskanıyom yaaa benımkı nıye bole olmadı dıyeee ah ah cok pısmanım ne guzel doktorum havalı yapcaktı ama ıstee ınsan korkunc estetıklılerı gorunce dogal olsunda baska bısey ıstemıyor....

tam begendiğim burun tipi.
estetik gibi duruyor baya ama olmayadabilir.öyle estetikli gibi görünen doğal burunlar da var..yine de emin olmamak lazım:dilcikar:
pelın sonmezın burnu estetık degıl cunku hem yası kucuk hemde ece erkende programında soledı ayrıca dha 16 yasında mahsur arkın klıbınde oynamıs :)))sanslı kıss burnuu guzel yuzu guzell

arada bendede oluyor öyle yaaa sinir oluyorum burnuma durduk yere:sinifsinif: ama seninki harika canim sakin öyle düsünme seker gibi kizsin masallahh:nazar:

sezos sana yazmak istedim özellikle öncelikle merhaba diyim sana
benımde burnum esteklı ve senınkıne cok benzıyo profılden gayet guzel ama onden bakıldıgında ben begenmıyorum doktorum burnumun ucuna hıc dokunmadı bu neden le cok dogal benı tatmın etmeyen bı goruntu olustu kımse anlamıyor ama bende senın gıbı hokka gıbı kucuk burunları begenıyorum bu ndenle bı burun ucu amelıyatı dusunuyorum ayrıca senınde benım gıbı cenen gerıde ceneme de protez taktırcam ınsanın cok guzel bı burnu olsada yuzun hatları burnun goruntusunu cok etkılıyor ozelıkle cene dıkkat et begendıgın butun estetıklı burna sahıp ınsanlar cıkık hos cenelere sahıptırler

kızlarr karar veremedimm estetikk gibi sankii. burnunun üzerinde izde var gibi diğer resimlerinde görmüştümm.

Eklentiler

• $oop.jpg
    $oop.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 54
yaaa bende merak edıyom su unutulmaz dızısındekı kızın acaba estetıkmı degılmı estetıge benzıyor ama bende emın degılım:)))adı ozlem ne bu arada ulkuss tesekkur ederım canım:))

sezos sana yazmak istedim özellikle öncelikle merhaba diyim sana
benımde burnum esteklı ve senınkıne cok benzıyo profılden gayet guzel ama onden bakıldıgında ben begenmıyorum doktorum burnumun ucuna hıc dokunmadı bu neden le cok dogal benı tatmın etmeyen bı goruntu olustu kımse anlamıyor ama bende senın gıbı hokka gıbı kucuk burunları begenıyorum bu ndenle bı burun ucu amelıyatı dusunuyorum ayrıca senınde benım gıbı cenen gerıde ceneme de protez taktırcam ınsanın cok guzel bı burnu olsada yuzun hatları burnun goruntusunu cok etkılıyor ozelıkle cene dıkkat et begendıgın butun estetıklı burna sahıp ınsanlar cıkık hos cenelere sahıptırler

ah canim yaa sorma, önden dogruyu söylemek gerekirse pek begenmiyorum cok daha degisik beklemistim ama iste.... ceneye doktorum protez koyalim dedi ama ben korktugum icin yaptirmadim valla, sonrada düsündüm yaptirsamiydim diyekafamçokkarıştı
benim eski halime bakaraktan degisim cok büyük ama iste dedigim gibi önden pek icime sinmiyor ne yapicagimi bilmiyorum... bazen düsünüyorum tekrar ameliyat olsammi diye ama bakalim 1 sene bekle diyor doktorum, beklicez artik.....

X