Bursa da en iyi kadın doğum doktoru

Madame bilgin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
3
2
35
Merhabalar hanımlar. Hangi kadın doğum doktoruna gitmeliyim diye arayış içerisindeyseniz size Op.Dr. Okan Özden i ısrarla tavsiye ederim. Kendisiyle hamilelik sürecimin başında tanıştık ve doğum sonrasına kadar süren harika bir doğum serüveni yaşadık. Hayatım boyunca bu kadar başarılı ve alçak gönüllü bir doktor görmedim. Onun sayesinde normal doğum yaptım. Doğuma yakın zamanda hastaneden ayrılıp kendi muayenehanesini açtı ama bana vefa gösterip doğumuma bizzat geldi. Gerçekten doktor olmak var bir de sağduyulu doktor olmak var. Sizin canınızı sizden daha çok düşündüğünü hissediyorsunuz. Müthiş bir şey. Zaten onun rahatlığıyla doğum da rahat oluyor. İyi ki kendisini tanıdım. Sizlere de tavsiye etmek istedim. Sevgiler herkese

Merhabalar hanımlar. Hangi kadın doğum doktoruna gitmeliyim diye arayış içerisindeyseniz size Op.Dr. Okan Özden i ısrarla tavsiye ederim. Kendisiyle hamilelik sürecimin başında tanıştık ve doğum sonrasına kadar süren harika bir doğum serüveni yaşadık. Hayatım boyunca bu kadar başarılı ve alçak gönüllü bir doktor görmedim. Onun sayesinde normal doğum yaptım. Doğuma yakın zamanda hastaneden ayrılıp kendi muayenehanesini açtı ama bana vefa gösterip doğumuma bizzat geldi. Gerçekten doktor olmak var bir de sağduyulu doktor olmak var. Sizin canınızı sizden daha çok düşündüğünü hissediyorsunuz. Müthiş bir şey. Zaten onun rahatlığıyla doğum da rahat oluyor. İyi ki kendisini tanıdım. Sizlere de tavsiye etmek istedim. Sevgiler herkese
Kesinlikle öyle. Bende gebelik öncesi kontrolüm için gitmiştim, çok memnun kaldık. Güleryüzlü, anlayışlı ve çok hassas bir beyefendi. Şuan hamileyim ve tekrar kontrol içine Okan beyin yeni kliniğine gideceğim. İnşallah sizin gibi benimde güzel anılarım olur :)

Bursa da Doruk Nilüfer hastanesi Naile Gökçe uzuner veya medicana hastanesi doktorları hakkında bilgisi olan varmı acaba doktorumu değiştireceğim de

Benim Doktorumda Özel muayanehanesi olan DR.FATOŞ DENİZ YİĞİTTÜRK o kadar memnunum ki piyasaya göre fiyat performans çok güler yüzlü pozitif daha önce bu kadar mutlu doktorla tanışmamıştım :) çevremdeki herkesi doktoruma yönlendirdim gönül rahatlıgı ile tercih edebilirsiniz kızlar

Hangi doktora gidiyorsunuz acaba söyleyebilir misiniz? Bursada iyi bir kadın doğum doktoru arayışındayım da
Ben fsm de deniz güleryüz çakmak a gidiyorum. Daha önce de fsm de aylin karahasan a gitmiştim ve ondan da son derece memnundum. Ama sonrasında deniz hanıma gitmem gerekti tüp bebek yapacaktım ama gerek kalmadı :)

Benim Doktorumda Özel muayanehanesi olan DR.FATOŞ DENİZ YİĞİTTÜRK o kadar memnunum ki piyasaya göre fiyat performans çok güler yüzlü pozitif daha önce bu kadar mutlu doktorla tanışmamıştım :) çevremdeki herkesi doktoruma yönlendirdim gönül rahatlıgı ile tercih edebilirsiniz kızlar
Muayne ücreti ne kadar acaba ve hangi hastanede doğumu yaptırıyor

Kızlar selam bende ilk doğumumu Hayat hastanesi Naile Gökçe hanımda yaptım kendisi anlayışlı güler yüzlü iyi bir doktor hiç sıkıntı yaşamadım şuan ikinci gebeliği düşünüyorum eğer Allah nasip ederse tekrar kendisine gideceğim

Ben fsm de deniz güleryüz çakmak a gidiyorum. Daha önce de fsm de aylin karahasan a gitmiştim ve ondan da son derece memnundum. Ama sonrasında deniz hanıma gitmem gerekti tüp bebek yapacaktım ama gerek kalmadı :)
CANIM DENİZHANIM NASIL BİR DOKTOR? BENDE TÜP BEBEK İÇİN DOKTOR ARIYORUM BANA YARDIMCI OLUR MUSUN? SEN TÜP BEBEK Mİ YAPTIRDIN?

Ben tüp bebek görüşmesi için gittim. Ama kullanmadığım vitaminlerle 2 ay daha denemeye devam etmemi olmazsa tüp bebek yapacağımızı iletti. O sürede hamile kaldım. Ama şuan kendisi ile devam etmiyorum
KULLANDIĞINIZ VİTAMİNLER NEYDİ CANIM BANA DA YAZAR MISIN

X