Bursa Jimer Hastanesinde doğum yapacak var mı?

burcu iyi dileklerin için saol canım.,cümlemize nasip etsin inşallah.Allah bebişinide sana ve babasına bağışlasın canımm. dün anestezi uzmanıyla konuştum araştırdığım şeylerden ve korkularımdan bahsettim bana direk genel anestezi yapalım dedi acelesi vardı amelıyata girecekti bu yüzden kısa bilgi verdi konuyu gecıstırdı 2-3 dakıka içinde :KK43: sen cok araştırmıssın sorun yaşarsın dedi.oysa ben oturup benle sohbet etmesini beni anlamasını isterdim dünden beri düşünüyorumda galiba ben iğne vurulana kadar olan dönemden korkuyorum.hafta içi tekrar gidip konusucam anestezi uzmanıyla.canım ayrıca doktorun ve anestezi uzmanın dışardan gelmiş bunun için nekadar ücret verdin doktoruna ve hastaneye nekadar ödedin.benimde önceden baska doktorum vardı doğum daha pahalı oluyor dıye doktorumdan vazgectim .doktorun ve anestezi uzmanının adı nedir?

aslına bakarsan bende anestezi uzmanıyla çok uzun uzadıya konuşmadım. doğuma girmeden önce geldi.konuştuk epiduralin çok daha iyi olduğunu, doğumdan sonrada ağrıların daha hafif olduğunu, korkulcak birşey olmadığını söyledi.(gerçektende doğum sonrası ağrın oldukça bi düğme var ona basıyosun,ağrın hafifliyo.)bende eşimde girebilirmi doğuma dedim. tabi dedi.ve epidurale karar verdim. eşimin girmeside çok rahatlattı.
doktorum cenk aşgalli,anestezi uzmanıda hasan bey(soyadını hatırlayamadım.cenk bey kendi getirdi.) ben doğum için hastaneye 500 lira ödedim. onun dışında doktorum ekstra ücret almadı. benim özel sigortam vardı. ordan karşılandı. hastaneye ödediğimde özel oda farkı ve %25lik katkı payıydı.

canım cok saol verdiğin bilgiler için.bayağı bir rahatladım.hafta içi anestezi uzmanının yanına gidip tekrar konuşacağım.

X