Tüp Bebek Merkezleri Bursa Rentıp Tüp Bebek Merkezi Koza Tüp Bebek olduuu

Tüp bebek tedavilerinde raporlu olmak başarıyı etkiler mi?

• Ankete Katılan
    5
  • Anket Kapalı .
selam arkadaslar ben 4 yıllık evlıyım eşimde hareket ve morfoloji sorunu var nasıl rapor alabılım ımkanlarım bıraz kısıtlıda tup için en uygun fiyatı araştırıyorum

selam arkadaslar ben 4 yıllık evlıyım eşimde hareket ve morfoloji sorunu var nasıl rapor alabılım ımkanlarım bıraz kısıtlıda tup için en uygun fiyatı araştırıyorum

Canım rapor almak için
eşinden semen analizi
senden rahim filmi
senin ve eşinin üstünde hiç çocuk olmaması
senin yaşının 23 ile 38 arasında olması gerekiyor..

Canım rapor almak için
eşinden semen analizi
senden rahim filmi
senin ve eşinin üstünde hiç çocuk olmaması
senin yaşının 23 ile 38 arasında olması gerekiyor..

benımrahım fılmım var eşimin sperm tahlılı falanda tamam ben 26 esım 29 yaşında raporu unıversıteye gıdıp herhangı bı kadın dogumcudan alabılırmıyım bıde bana rapor almak için 3 kez aşılama denemek gerektıgı soylendı ben denemedım hıc doktorumun degerlerin aşılamaya yetmeyecegını soyluyor eşimin degerlerı şöle:sperm sayısı 22 mılyon molıtelıte:%38 pshh(%):%12 pshh:1*10 kruger:%1 bu degrelr rapor için yeterlımı aceba bıde tup bebek bıze ne kadar mal olur benım yumurtalıklarımda yada rahmımde bı sorun yok

Canım değerler biraz düşük haklısın ama üniversite bu değerlerle 2 aşılama yapar sonra rapor verir istersen bize bi gelin ücretsiz tekrar semen analizi bakalım nerde baktırdınız semene

Canım değerler biraz düşük haklısın ama üniversite bu değerlerle 2 aşılama yapar sonra rapor verir istersen bize bi gelin ücretsiz tekrar semen analizi bakalım nerde baktırdınız semene

bursa tup bebek te baktırdık gecen ay ya of napcam ben nerden bulcam 5 6 mılyar parayı

e tabiki ilaç dahil ama dediğin gibi senin yumurtaların iyiyse sana harcanan ilaç maliyeti de azalır.Mesela 3000 tl tüp bebek fiyatıdır,üstüne ilaç fiyatı eklenir

ARKDAŞLAR TÜP BEBK FıYATLARI VE YENı GENELGEYLE ıLĞıLı DESTEK HEPıMıZ BU TEDAVLıLERLE BOĞUŞUYORUZ DESTEĞıNıZı BEKLıYORUZ arkadaşlar bu yeni genelgeyele ilğili
bana mail geldi çider deneğiNDEN AYNEN KOPYALIYORUM

Lütfen her arkadaşımız ayrı olarak yazıp tek tek maille yollasın .Kişisel itiraz ve başvurular daha çok dikkate alınmaktadır. Bizde müracaatımızı yaptık.
bimer@basbakanlik.gov.tr
BıMER DOĞRUDAN BAŞBAKANLIK
cevdet.erdol@tbmm.gov.tr
cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr
ADALET VE KALKINMA PARTiSi GENEL MERKEZı
fsahin@fatmasahin.net
fsahin@akparti.org.tr
Gazeteler:
turkan.yılmazer@aksam.com.tr
mersan@hurriyet.com.tr
aarman@hurriyet.com.tr
aaydogan@milliyet.com.tr
agorgun@milliyet.com.tr
yasemin.altan@posta.com.tr
mmutlu@gazetevatan.com

merhaba yeşim hanım bende bişey sormak istiyorum.üniversite hastanesine gidip ne yapıcaz rapor almak için sorunsuzca veriyorlarmı.yoksa muayenehanelerine gitmek gerekiyomu yada doktorun prof yada uzman olması farkediyormu?
ben bu ay tüp bebeğe karar verdim.rapor konusunda biraz bilgi verirmisiniz

Rapor için senden adetinin 2. günü hormon analizi,rahim filmi isterler
eşinden de sperm anlizi istiyorlar birde
ikinizinde üstünüze çocuğu olmamalı ve yaşın 23 ile 39 arasında olmalı
eğer tüplerin açıksa ve eşinin sperm durumu iyise önce 2 aşılama denerler fakültede sonra rapor verirler birde raporu alabilmen için hocalardan geçmek gerekiyor

anlıyacağın bu işlemlerin hepsini fakültede yaptırmaya kalkarsan yaklaşık bir 5 ay oyalanacaksın yani uzun bir süreç seni bekliyor

ama diyelim ki eşinde sperm azlığı varsa yolun daha kısa olur veya senin tüplerin kapalı ise daha kolay rapor alırsın.

X