BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

Ayy evet canim krem rengi hirka vardi altimda siyah beyazli pantalon.sen erkenmi geldin.senin randevun gec diye ben hic bakinmadim sana.aldim bebesi geldim bakalim.sonumuz guzel olur insallah..
:) aynen siyah beyazlı pantolon tahmin ettim cnm :) benim randevum ikideymis:) en başta sekreterin orda oturuyodum turuncu çantam vardi siyah bluzum vardi:-) inşallah cnm bu son olur sımsıkı tutunur annesine:)

:) aynen siyah beyazlı pantolon tahmin ettim cnm :) benim randevum ikideymis:) en başta sekreterin orda oturuyodum turuncu çantam vardi siyah bluzum vardi:-) inşallah cnm bu son olur sımsıkı tutunur annesine:)
Insallah canim.ben o heyecandan hic kim var kim yok gormedim bile:)).keske tanisip sohbet etme imkanimiz olsaydii..

Aynen hele ki evdeysen o zaman hiç geçmiyo :) Allahım yüzünü güldürsün inşallah.
Amin canim hepimizin insallah.valla bayramda nobet almadim tek basina hastane yorucu geciyo.oyuzden evdeyim.gerci bayram kayinvalidemlede altli ustlu oturuyorum.gelen gidende bitmiyo.calissam dahami iyiydi acaba:)))

:) keşke cnm olsun inşallah başka zaman tanışırız ama sen bidaha üniye gelmek zorunda kalmazsın inş:-)
Ayy insallah valla.surdakiler toplansak bi gun falan yapsak universite magdurlari diye ne guzel olur dimi.yillar sonra belki hepimizin kucaginda bebislerimiz..

Ayy insallah valla.surdakiler toplansak bi gun falan yapsak universite magdurlari diye ne guzel olur dimi.yillar sonra belki hepimizin kucaginda bebislerimiz..
Ay evet ya ne güzel olurr:-) ben uyarım valla :) hem kader arkadaşıyz ztn bebeklerimz olur gene görüşmeye devam ederz oturmaya gidip geliriz fln:)

X