BURSA'da bebek sahibi olmak isteyenler gelin deneyimlerimizi paylaşalım

Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin ne çabuk geçmiş zaman ben de buraya mutlu haberi verdiğin günü dün gibi hatırlıyorum rabbim ne kadar güzel bir duygu... Allahım tez zamanda bize de bu güzel duyguyu tattırır inşallah. Sana da ağrısız sancısız rahat bir doğum yaşatsın canımm.
Amin kuzum inş benimde aşılamaya gittiğim gün o anki psikolojim dün gibi aklımda tutmasida mucize o kistlere rağmen işte demekki vakti gelmiş inş en kısa zamanda sizlerinde böyle güzel haberlerinizi alırız

Allah büyük Canm eltim de olmuyordu oda uludaga gittiği gün hamile olduğunu öğrendi hemde kendiliğinden oldu 6 sene sonra demekki vakti var işte inş daha fazla bekkemezsniz ben Medicabile gidiyorum şuan
İnşallah en kısa zamanda olur cnm dediğin gbi zamanı var ama herşey üst üste geldi bu aralar moralim çok bozuk:-(

Malesf cnm öyle ailevi sorunlar oluyo düzelir elbet Rabbim sağlık versin yeterki çok şükür bugünüme Allah sabredenlerle beraberdır benmde sesimi duyar inş
Oyle canim malesef sabir cekmekten baska caremiz yok.bende bu ara cok bunalimlardayim ama malesef hayat..

Malesf cnm öyle ailevi sorunlar oluyo düzelir elbet Rabbim sağlık versin yeterki çok şükür bugünüme Allah sabredenlerle beraberdır benmde sesimi duyar inş
Düzelir Canm üzülme hayat çok zor birde evlat acısı yaşamayan bilemez ama sabrın sonu selamet olacak inş her şerrin arkası hayirmis bol bol dua et Allah büyük

İnşallah geçicek cnm vardr bi hayr dicez sen neler yapıyorsun bu aralar bebk icin
Canim kasim ayindaki adetimle dondurulmuslari denicem.cok dusundum 3 hakkimi kullanayimmi yoksa para veripmi yaptirayim diye ama son hakkimida kullanicam.artik universiteden bir an once kurtulmak istiyorum.kasimin 20 si gibi hastalanirim herhalde.dondurulmusla nasil bir tedavi uygulucaklar hic bilmiyorum.nasip kismet artik.sen napiyosun gorustunmu bidaha

Canim kasim ayindaki adetimle dondurulmuslari denicem.cok dusundum 3 hakkimi kullanayimmi yoksa para veripmi yaptirayim diye ama son hakkimida kullanicam.artik universiteden bir an once kurtulmak istiyorum.kasimin 20 si gibi hastalanirim herhalde.dondurulmusla nasil bir tedavi uygulucaklar hic bilmiyorum.nasip kismet artik.sen napiyosun gorustunmu bidaha
İnşallah seninde son olur cnm hakkında hayrlsi olsun dondurulmuşla dha kolay olur dha çabuk biter herlde . Ben en son görüştüğümde bidaha gelme dedi ışıl bekle dedi 6 ay dolunca tekrr giderim

Canim insallah son hakkinda son olur.dualarim seninle obur ay bana baslamadan umut olursun insallah.cok ihtiyacim var artik pozitif duymaya..
Hiç umudum yok ama inşallah bu son olur diye de dua ediyorum. Bu sefer doz diyerlerinden daha yüksekti 225 ml o yüzden karnım baya şişti. İğne vurduğum yerler sızlıyo geriliyo hissediyorum opu dan sonra ne olacak bakalım yüksek doz uygulandığı için dondurabiliriz dedi Işıl hnm. Kısmet... Hepimizin psikolojisi bozuldu hiç kimsenin hayatı dört dörtlük değil ki Allah büyük elbet bize de mutlu günler yaşatacak bu sınav birgün bitecek inşallah...

Herkese merhabalar ben de araniza yeni katıldım.. tüm sayfaları tek tek okuyamadım ama okuduğum kadariyla hepiniz bu konuda çok deneyimlisiniz..Sizden de yardım almak istiyorum tabi isterseniz. Bende rezerv azligı çıktı yeni öğrendim.. bana bursada nereleri önerisiniz hangi doktorlar iyidir bilgilendirirseniz çok sevinirim

Herkese merhabalar ben de araniza yeni katıldım.. tüm sayfaları tek tek okuyamadım ama okuduğum kadariyla hepiniz bu konuda çok deneyimlisiniz..Sizden de yardım almak istiyorum tabi isterseniz. Bende rezerv azligı çıktı yeni öğrendim.. bana bursada nereleri önerisiniz hangi doktorlar iyidir bilgilendirirseniz çok sevinirim

ne kadar çıktı rezerve azlığın açıkçası tam bilmiyorum ama ben çarşamba günü medikale volkan aksakallı'ya gittim çok cana yakın bütün sorularına net cevaplar veren biriydi yumurtalıklarıma baktırdım geçen yıl 3,74 rezervemdi şimdi bilmiyorum ama yumurtalarımın iyi olduğunu söyledi

bu arada doktor beye dedim ki uludağ ünv. de tür bebek sırası bekliyoruz ama ne zaman sıra gelir bilmiyoruz dedik raporunuzu alıp dışarıda yaptırabilirsiniz dedi bende vermediklerini söyledim 2 aşılama yaptığımı fakat tutmadığını dedim eşimde de bende de sorun olmadığı için vermiyorlarmış dedim olmaz öyle şey dedi 2 tane aşılama yapılmış tutmamış vermeleri lazım hasta haklarına baş vurun dedi

X