Bursa'da Düğün Mekanı

düğün yapacak arkadaşlara organizasyon düğün organizasyon konusunda yardımcı olur. fiyat olarak çok uygun iş yapıyorlar. düğün yapacak arkadaşlar bursa asude organizasyon firması ile görüşsünler diyorum çok faydalı olurlar sukaypark ın geçen sene işlerini yapıyorlardı. internet sitelerinde fotoğrafları var yaptıkları işlerin. bu arada nazendeye baktım ama internet sitesi yok sanırım.gold salonlarında arkadaşımın düğünü oldu havai fişek de vardı çok güzel özellikle çıkıştaki ambians süper oluyor ama sukayparkla arasında bana göre çok fark var birisi teras birisi havuz :)

Son düzenleme:
sevgili dayf
nazende nin internet sitesi kurulum aşamasında çünkü bahçe 4 dönüm kadar içerisinde kafe ,çocuk oyun parkı,kır nikah salonu,kapalı mekan ve ayrıcada kır düğünleri yapılacak bahçesi var.. sitenin yapılmış düğünlerin konulması ve bu saydığım yerlerin dekorasyonunun yenilenme çalışmaları bitmek üzere olduğu için .. kurulumda biraz gecikme yaşanmıştır.. buradaki arkadaşlara da sitelere aldanmayıp yeri kendilerinin görmesini tavsiye ediyorum hangi mekan olursa olsun.. çünkü sizlerinde bildiği gibi siteye foto koymak kolay ama bu işi başarıyla yapmak zordur.. bence en iyi sonuç gidip görmekle,görülülüp konuşmakla alınır. şu açıklamayıda yapmak durumunda hissettim kendimi.
NAZENDE KIR DÜĞÜNLERı nin işletmecileri aynı zamanda 15 yıllık organizasyoncular bursanın tanınmış ve elit organizasyon firma sahiplerinden .. bu iştede oldukça profesyoneller.. bu nedenle nazende de düğün yaptığınızda organizasyon için ayrı para ödemiyosunuz.. bu kriz ortamında bu ayrıntılar gözetilmeli bence..

kızlar selam, yeni katıldım aranıza.
Yakın bir tarihte nişan yapmayı planlıyoruz fakat uygun bir mekan bulamadım henüz, fikri olan varsa çok sevinirim, şöyle şık biryer, 100-150 kişilik, var mıdır fikri olan?

mekan ve dekorasyon konusunda asude organizasyonla görüşmeni tavsiye ederim ayrıca bir arkadaşımın evde nişan organizasyonunu düzenlediler bu konuda cok tecrübeliler hem kokteyl hemde dekorasyon konusunda harika bir iş yaptılar masa sandalye giydirme catering hizmeti hepsini temin ediyorlar ve cok uygun fiyata mal olur ayrıca çeşitli mekanlarla calışıp tek bir mekana bağlı kalmıyorlar suarede bile düğün yapmışlar anlaşmalı oldukları Bursanın cok kaliteli mekanları var benden tavsiye gidip bir görüş iş yerleri cok merkezi setbaşında sitelerindende inceleyebilirsin.

Dayf teşekkürler, o firmayı daha öncede duymuştum, gerçekten görüşmekte fayda var.
Anlattığına göre iyi işler çıkarmışlar,

Merhaba arkadaşlar

bende daha yeni üye oldum gerçektende paylaşımlar çok güzel asude organizasyon ile bende görüşecem randevu aldım onlardan fiyat istedim çok uygun fiyatlar verdiler bayramdan sonra iş yerlerine gidip konuşacağız sünnet düğünü için buradaki arkadaşlar paylaşımları için çok teşekkür ederim.

henüz asude ile görüşemedim bu hafta kısmetse..
diğer yandan alternatifleri araştırıyorum hala, farklı fikirleri olan..?
Gold'un şayan-ı gold salonuna internetten baktım mekan çok otantik beğendim..

nazende kır düğün mekanı kimlik mağazası arkasında sahipleride 15 yıllık organizasyon firması emin ol çok iyiler

nişan için bakıyorum ama ben şimdilik, 2-3 hafta sonra olacak kapalı bir mekan gerekiyor o yüzden, oranın kapalı yeri varmı? kişi kapasitesi ve fiyatlar nasıl?

nişan için bakıyorum ama ben şimdilik, 2-3 hafta sonra olacak kapalı bir mekan gerekiyor o yüzden, oranın kapalı yeri varmı? Kişi kapasitesi ve fiyatlar nasıl?

bence bir bak kapatacaklarını duymuştum kubbenin etrafını mekan bahçe olarak 2000 kişilik.. Kapalı alanıda muhtemelen en az 500 kişilik olur..

bence asude organizasyon a telefon et tek bir mekana bağlı değiller anlaşmalı oldukları çok fazla kapalı mekan var nişan için olacaksa bursa'nın kült mekanları ile çalışıyorlar.

Merhaba arkadaşlar! Ben yeni dahil oldum.
2010 haziranda oğluma yemekli bi sünnet düğünü yapmak istiyorum. Hafta sonu bikaç yere gittik geç bile kalmış olduğumuzu anladık.
Cha cha, havuzlu konak, şehriyar ve aslanlar cluba baktık. Çok kararsızım :KK43:

merhabaşr arkadaşlar okuyan cevap veririse çok sevinirim sizden yarıdım istiyoru.bu yaz düğünüm olucak temmuz ayında düşünüyoruz aslında kır düğünü istiyorum bikaç yer gezdim şu an en uygun oksijen nişanlımın tanıdığı olması nedeniyle endişem şu ki bikaç arkadaşımız hizmetinin güzel olmaığını söylemiş buraya gidenler varsa bildiklerini paylaşırsa sevinirim salon tutmada çok geciktik bir çok beğendim yerde tarih bulamadım özellikle gold bendis teras ı çok istiyordum.oksajen kır düğünü konusunda yardımıznız istiyorum.teşekkürler şimdiden

nezendeye gittim çok beğendim orasını ama ödemeyle ilgili bir sınıntı var yarı yarıya ödeme yapılıyormuş şubata kadar o yüzden vazgeçmek zorunda kaldım

orasını bilemeyeceğim ama eminim kolaylık gösterirler biz kardeşimin düğünü için çek vermiştik .. kış ayında . çek kabul ediyolar diye biliyorum.. ama gerçekten rüya gibi bir düğün oldu

arkadaşlar kendi düğünümde ki giriş yolunu ve davetli masasını ekliyorum

tndsc0095.jpg

tndsc0186.jpg

Son düzenleme:
dayf
düğün fotoğrafların şahane, bayıldım. Nerde olmuştu düğünün? Gerçi ben yazın açık havada havuz başı veya bir kır düğünü istiyorum (sünnet için tabi) yeni duyduğum haberleri söyleyeyim size. dün akşam buzzparka gittik. buz pistini küçültüp kendilerine iki tane kapalı salon yapmaya çalışıyorlarmış. işletmeler(cha cha, buzzpark ve havuzlu konak isimlerin söylediler) belediyeyle mahkemelik olmuş, ses yüzünden. aksi bir karar çıkarsa havuz başında yemek olabilir ama müzik olamaz içeri alırız sizi diyorlar!! çok ilginç geldi bana. cha cha ve havuzlu konakta bundan bahsetmemişlerdi bilmiyorum neler olacak?

çok teşekkür ederim mathem benim düğünüm altınceylanda oldu suplaları inanılmaz uygun fiyata kiraladı.benim bir arkadaşım daha kır düğünü yapacak oda bana aynısını söylemişti şehir içi açık mekanlarda kır düğünlerini iptal edeceklermiş ses yüzünden sanırım asya da var bunların içerisinde , ama müzik olmadıktan sonra da hiç bir anlamı yok diye düşünüyorum.

merhaba fotoğraflar gercekten cok harika cıkmış giriş yollarına bayıldım.ışıklandırılmış olması ayrı bir güzellik katmış emeği gecenlerin ellerine sağlık seninde paylaşımın için dayf. ben bi de sukay park için fikir almak istiyordum benimde bu yaz sünnet düğün telaşım var sanırım senin düğününü yapan firma orada da düğünler yapmış ada oluşu biraz tedirgin etti beni bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı sukay park iyi bir secim olur mu?ve organizasyonda da senin bahsettiğin firmayla görüşmeyi düşünüyorum gelişmeleri tekrar yazarım sizde düşüncelerinizi paylaşırmısınız?

X