Bursa'da Düğün Mekanı

gerçekten çok güzel fotoğraflar bayıldım...elegans ile ilgili not düşmüşsünüz sitesini inceledim 3 salon var kır düğünü ile ilgili bilgi bulamadım.asude organizasyonla görüştüm işlerinde çok başarılar gerçekten yalnız yer konusunda hala kararsızım bu gidişle açıkta kalıcaz:KK43:

merhaba arkadaşlar bende hala salon araştıranlardanım bir kaç salona baktım bende mesela buskinin bahçesi cok güzel ve yıldırım belediyesinin spor kompleksi havuz başı güzel bir yer orasıda daha arştırmalarım devam edecek.bu arada dayfın söz ettiği onunda düğününü yapan asude organizasyonla görüştüm hafta sonu iş yerlerine gideceğim telefonda bile farklı mekanları söylediler birçok yerle anlaşmaları varmış bi de elegans ın sanırım bahçesi yapılıyormuş diye duydum bende kapalı bir mekan olarak güzel bahçeside olursa neden olmasın neyse araştırmalarım devam ediyor ama sanırım profesyonel bir yardım almadan olmayacak.ne dersiniz?

arkadaşlar bende düğün için sukay parkla görüştüm fakat 6.000 istediler ve bu geçen yılın fiyatıymış,ne bileyim bana çok pahalı geldi açıkçası burda bir arkadaş 3.750 yazmış bende umutlandım fakat böyle bir fiyat verdiler.Şimdi başka yerler bakıyorum ama şaşırdım kaldım nerden nasıl başlasam,yemeksiz bir kır düğünü....uf....

canım merhaba;

Bu arada geçen sene arkadaşım sukayparkta yapmıştı düğünü benim de düğünüm olacağı için konuşuyorduk sukaypark sadece masa sandalye ve sandalye örtüsü veriyor başka bir şey vermiyor ses sitemi de yeterli seviyede değilmiş.yani o 6000 tl nin üzerine sandalye için organze bağlama masa için runner ve şamdan bulman lazım bence sukaypark gibi bir yerde yapacaksan mutlaka şamdan olsun masalarında.

valla canım evet asude organizasyonla görüştüm telde onlar da ses sistemini söylediler..sukaypark mantıksız geldi,çok pahalıya patlıcak 6.000 çok,hani her şey mükemmel olsa neyse 7.5-8.000 i çok rahat bulacak aslında çokta istemiştik orayı ama mecbur vazgeçtik.Yeni yerler araştıracağız vakitte sınırlı valla bilmiyorum hiç nasıl halledeceğiz...

arkadaşlar nazende kır düğünleri mekanında bu yaz kır nikahları yapılıyor. çok şık etek giydirilmiş beyaz sandalyeler sinema düzeni şeklinde oturma düzeni,kırmızı halı ve iki yanında çiçeklerle hazırlanmış gelin yolu,çok şık bir platform üzerinde yine varak çok güzel nikah masası ve sandalyeleri,bunun üzerinde ise kır çiçekleri ile dekore edilmiş çok güzel bir otağ var bunun yanı sıra mini bir kokteyl de hazırlıyolar.adı mini kokteylin. çerez cips kuru pasta ve limonlu havuç ve salatalık var . kokteyl masalrı çok güzel düzenlenmiş ve üzerinde kır çiçekleri var (bahçe girişine çok özel nikah kapı girişi de tasarlanıyor.) ayrıcada 200 kişilik nikah şekeri de ücretsiz. nikaç şekerinde renk seçeneğide size özel. ilk dans müziği de ayrıca ve 2 saat boyuncada kokteyl müziği yapılıyo. tüm bu aktivitelerin toplam fiyatı 1750 tl. gerçekten düğün yapmayanlar için muhteşem bir fırsat.

Bana ne dedim karışmayayım dedim
ama dayanamıyorum bu ne ya
başkasına siz asude organizasyonun sahibi misiniz
ağzınızdan başka laf çıkmıyor diyorsunuz
kendiniz nazende kır bahçesinden başka bir şey dediniz mi acaba
nickinizden belli zaten ne amaçla burda olduğunuz

Bana ne dedim karışmayayım dedim
ama dayanamıyorum bu ne ya
başkasına siz asude organizasyonun sahibi misiniz
ağzınızdan başka laf çıkmıyor diyorsunuz
kendiniz nazende kır bahçesinden başka bir şey dediniz mi acaba
nickinizden belli zaten ne amaçla burda olduğunuz

kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkisalkisalkisalkis
aynen bende yaaa
bu nedir arkadaşlar ne olmuş bu topiğe?:uhm:
ben de buraya yorum yazmıştım kendi düğünümden bahsetmiştim,denk geldikçe bakıyodum...ama bu gece şok oldum resmenfisfisfis
burası tamamen firma sahiplerinin mücadelesine sahne oluyor...rekabet ortamı olmuş resmen...
biri asude organizasyon diyo biri nazende biri yolüstü...
bu nedir yani...siz insanları ne zannediyorsunuz?kimse anlamıyor mu?:1closedeyes:tamam insan kendi firmasını övmek ister reklam yapar ama bu şekilde çok komik olmuyor mu?benneyaptımkiayrıca da ayıp:umursamaz:
lütfen kızlar bu tip oyunlara gelmeyin,önceki msjlara iyice bakın araştırın öyle emin olun
yoksa burası paylaşım topiği olmaktan çıkmış reklam kuşağı olmuş remen:nazar:

Evet kızlar ya iyi araştırmak lazım bu arada goldu çok beğenmiştim ama haftasonu için hiç yerleri kalmamış haftaiçi 3.000 e kadar iniyor ama.Kır düğününden vazgeçeceğiz muhtemelen uygun bir yer bulmam mümkün görünmüyor...

kızlar ben aslanlar clup derim bursa için en şık havuz düğünü yapan yerdir bana göre..herşeyiyle profosyönel..heleki yemekleri leziz ötesi...
onun dışında geçen yaz sonu ihsaniyede buz parkta bir sünnet düğününe katıldık havuzbaşıydı yine...
hoşuma gitti ortam güzeldi...
ilgilenen arkadaşlar düşünebilir...
bide ataevlerde havuzlupark var havuz başı olarak orasıda güzel..ama 250-300 kişilik davetlere uygun..daha çok davetliniz olacaksa küçük gelir..diğerleri 500 davetliye kadar alıyor.aslanlar clupte bizim düğünümüz 600 kişilikti çok rahattı büyüklük olarak.

buarada arslanlarda hiçbirşeye ekstra ücret ödemene gerek kalmıyor ..herşey okadar güzel süsleniyorki anlatamam..tabi havai fişek gibi daha ekstra şeyler istersen ücrete tabi..ama süsleme konusunda hiçbirşeye gerek yok inan ki..masa düzeninden mekan süslemesine kadar herşey dört dörtlük oluyor..rüya gibi bir düğün aslanlarda olurmuş gerçekten..2 sene geçti neredeyse kimle karşılaşsam hala senin düğünün harika olmuştu diye bassediliyor....

ben asyayı biliyorum hiç beğenmedim orayı ama şekebahçe bencede hiç akla mantığa uygun değil çok saçma mekana ayrı yemeğe ayrı para o paraya açıkçası giderim aslanllarda yaparım ayrıca şekebaheçenin süslemeleri de hiç cazip değil bu konuda daha profesyonel firmalar çalışmak gerektiğini düşünüyorum mudanya yolu üzerinde elite park var tam bir facia arkadaşım düğünü geçen hafta orda oldu yemekler çok kötü servis beş para etmez üstüne üstlük damatı soydular herşeye para pastada bıçak kesmek gelin kapısı açılmaz yüzsüzlüğün daniskası bir durum bence yıldırım spor kompleksinde yapmak masa üzerine şamdan yapmak en mantıklısı ben öyle yaptım bursa da asude organizasyon var fiyatları çok uygun ve çok işlerine sadık insanlar sözlerine de sadık kişiler işlerini çok güzel yaptılar düğünde bütün herkes memnun kaldı masa üstü şamdan kapı süslleme vs konusunda çok iyidiler sizde bakabilirsiniz siteleri var asudeorganizasyon.com inceleyin derim arkadaşlar her şey var uygun fiyata şeke bahçe vs çok para göz

dayf sen düğününü altınceylanda yaptığını yazmışsın bir kaç sayfa öncesinde..toppiğin en baş sayfalarındada yıldırım kompleksinde yaptığını yazmışsın.hatta alıntı yaptım..:çok üzgünüm:

çok teşekkür ederim mathem benim düğünüm altınceylanda oldu suplaları inanılmaz uygun fiyata kiraladı.benim bir arkadaşım daha kır düğünü yapacak oda bana aynısını söylemişti şehir içi açık mekanlarda kır düğünlerini iptal edeceklermiş ses yüzünden sanırım asya da var bunların içerisinde , ama müzik olmadıktan sonra da hiç bir anlamı yok diye düşünüyorum.

çelişkili ..asudenin organizasyonu negüzel indirimliymiş burada bilgi vermeniz çok güzel..ama diğer arkadaşa kızarken sizde reklam yapıyorsunuz...
bence kavga edip atışmak yerine güzel bilgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz diye düşünüyorum..uygun fiyatlı organizasyonlar hakkında herkezin bilgi sahibi olmak istediğine eminim...bende düğün zamanı buralardan organizasyon firması çok araştırmıştım ozamanlar asudeyi görmüş olsaydım mutlaka gelirdim görüşmeye..negüzel bilgi veriyorsunuz...
ama tartışmaya dönerek reklam yapmak hiç hoş değil..diğer arkadaş içinde aynı şeyi söylüyorum.duygubahçesi nickli arkadaşa..ama yinede kavga etmek isterseniz siz bilirsiniz..böyle tartışarak kalitesini düşürmeyin çalıştığınız firmalarında bu toppiğinde.....anladık nazende.asude....ilgilenenler bakar zaten tekrar tekrar aynı şeyleri yazmışsınız sayfalar dolmuş sizin atışmanızla...
burada seviyeli güzel paylaşımlarla bilgi sahibi olmak için takılıyoruz..bu tarz şeyler canımı sıkmaktan başka bir işe yaramıyor...ayıp gerçekten ayıpp..

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar...benim tavsiyem melodi düğün salonu _teras kat.neden ???derseniz benim düğünüm orda oldu.6 sene önce.rüya gibi bir düğün oldu şükürler olsun.fiyatı da normal hatta şimdilerde geçerken gördüm bayağı düşmüş.hiç problemsiz,ilgi alaka süper,herşeyi güzeldi.puanlama yaparsam 10 üzerinden 8 .bence .ama eşimin yiğenininde düğünü aynı yerde oldu fakat en alt katı var en büyük salon sanırım 1000 kişilik.ben orayı beğenmedim.basık geldi.ruhum sıkıldı.bizde ise hemen terasa çıktık,çok havadar.neyse evleniceklere şimdiden hayırlı olsun.gidip görmekte fayda var derim...saygılar

düğün yeri arayan arkadaşlar ben çok stres yaptım içime yatan yer bulamıyorum bir türlü...birbirimize yardımcı olsakkk:KK43:( iş yoğunluğundan fazlada gezemiyoruz.gittiğiniz yerleri ve fiyatlarıyla ilgili bilgi verseniz ve tabiiki en önemlisi tarihlerle ilgili...bende yardımcı olabilirim..6-7 yere gittim çünkü seke,nazende,oksijen,melodi,sarper,atalay prens,gold bunlarla ilgili bilgi almak isteyen sorabilir

ozldr ben de aynı şekilde ne yapacağımı bilemiyorum. Pazardan pazara 3-4 yer gezdik işte. Şehriyar, aslanlar, buzzpark, cha chabir de havuzlu konak. Fiyat da aldık. Ben sünnet için çok da kalabalık olmayan yemekli bir düğün istiyorum. Senin gezdiğin yerler hakkındaki düşüncelerin neler?

Ben galiba başka bir yer araştırmadan aslanlara tekrar gidip anlaşıcam. Fikri olan varsa söylesin lütfen?

selam arkadaşlar Bursada cok mekan varmış gibi görünsede galiba bizim sandığımız kadar cok değil ya da biz secici bayanlar karar vermekte zorlanıyoruz baksanıza kimse bir yerde daha karar verememiş sukaypark eğer 6.000 lira istiyorsa cok derim hemde belediyenin yeri. bildiğim kadarıyla bi de konak18 varmış sanırım eski cumurcul yalnış hatırlamıyorsam alında gecen gün montania otelin bahcesinede baktım deniz manzaralı güzel bir mekan biraz uzak ve yine mudanyada eski tern istasyonunun orası cok güzel bahçeye cevrilmiş ve sanırım bu sene orayıda düğünlere vereceklermiş bakmakta fayda var diyorum.(gerci uzak ama)hep aynı mekanlar söylenmiş yokmu farklı mekanlar bilen arkadaşlar burada farklılıkları paylaşalım.bence daha güzel olur değişik fikirler

gittiğim yerlerden salon olarak goldu beğendim oraya güveniyorum açıkcası organizasyonu,hizmeti vs ve çok iyi istediğim gibiydi fakat istediğimiz tarihlerde yer yok.teras katından bahsediyorum.bunların dışında seke bahçede güzel fakat içime sinmedi hem fiyat açısından o kadar değmez diye düşünüyorum.7000 civarı kdv hariç...oksijende ise kafamı karıştıran temmuz ayı full boş ve yaptığım araştırmalara göre organizasyonunun kötü olduğunu öğrendim.diğer yerler pek hoşuma gitmedi açıkcası...sizin gittiğiniz yerlerde izlenimleriniz neler ve fiyatları ve tarihleriyle ilgili bilgi verebilirmisiniz acaba?

konak 18,cha cha ve altınceylanda yemekli düğün kişi başı ne kadar bilen var mı??

X