Bursa'da Falcı

iste buyu bozdurabilir, sevgilisi geri geterebilir, yazi yaziyor, ne kdr basarli bilmiyorum ama. Ben dun falimi baktirdim, bugun bir sey cikti, cok sasirdim yani. baska seyler cikarsa, hayatta kopmam ondan. 30 dk falan bakiyor ve cok seyler soyluyor,gecmisle ilgili, hayatinda insan ile ilgili, gelecek ili ilgili....memnum kaldim.

yeri tam olarak nerde ayşe hnmın

Arkadaslar araba ile beni getirdi icin, tam olarak bilmiyorum, Kent meydana yakin bir yer, arkadasimdan tel alacam, zaten randevusuz almiyor.

ayşe ve müjgan hanımın bilgilerini bana mesaj olarak atabilir misiniz mesaj sayım yeterli olmadığı için burdan istiyorum

40tl bakiyor, cnm.

saol istanbuldan gelicem ben burda o kadar çok gereksiz insanlara gttm ki artık adam gibi birine gitmem lazım senden haber bekliyorum cnm en kısa zamanda bu arada diğer deneyen arkadaşlarda yorumlarını yazarlarsa iyi olur benim seçmem açısındn yoksa dediğn gibi ikisne birden gidcem gelmişken:)

aynen cnm, cok insanlar isi bilmeden para aliyorlar sadece, iste dikkatli secmek gerekiyor. tanadigim kadin bir -hoca- ya 600tl vermis, ama kadin hic yapmamis ki, hem paraya hem umuda yazik(((

baska kizarkadasim bir medyuma gitti bursa'da, buyu bozdurmak icin, isi yapti,bozdu, ama 350tl odemis.

ben izmirde bir falci ya gittim, kadin benden hersey soruyordu, evli misin, ne is yapiyorsun, nerde oturuyorsun falan, sonra -hersey iyi olacak- dedi :) o kdr komik fali hic baktirmadim ya :)

kızlar müjgan ve ayşe den bahsediliyo acaba hangisi daha iyi bilgisi olan varmı
umut tan randevu alan yok heralde

Daha öncede yazmıştım Müjgan hanım gerçekten istenileni veriyor denemenizi tavsiye ederim ben uzun süredir ona gidiyorum, Julide tavsiye etti derseniz tanır beni.
sıfır beşyüzotuzbeş ikiyüzaltı ellibir yirmi iki telefon numarası, arayıp randevu alabilirsiniz.

teşekkür ederim canım
ayın 20 sinde saat 1 de aradım sürekli ama hep meşgul
randevu alan kişiler nasıl alıyo anlayamadım ve sanırım 200 tl ye bakıyomuş

bu ay açtı mı telefonu umut?

bu arada müjgan nasıl bakıo? isim veriomu? zaman verio mu? gecmişten günümüzden mi tutturuo? yoksa gelecekten bişeyler de dio mu?

bu ay açtı mı telefonu umut?

bu arada müjgan nasıl bakıo? isim veriomu? zaman verio mu? gecmişten günümüzden mi tutturuo? yoksa gelecekten bişeyler de dio mu?

evet canım umut tlf açtı ama sürekli meşgul nasıl iş ben anlamadım ya
bu kadar meşgul olurmu tlf ve düşüren nasıl düşürüyo bu kadar ulaşılamazlık falan

kısmet canım ya..ben hemen aldım bazı arkadaslarım 4 ayda alamadı..sürekli aramak lazım..durmadan ama...biz kaç kişi aynı anda aramıştık...

X