Bursa'da Falcı

gül hn,

10 dk.da bitirmiyor herzaman. ben normal baktırmaya gittim. zor bir dönemden geçiyordum
yarım saat konuştu. ayrıca verdiğin paraya değiyor. 5 tl den 15 tl ye kadar birçok yere baktırdım.
memnun kaldığım çok az insan oldu. gül hn falcı gibide değil zaten farklı bir teknik onun ki
ama denemeden bilemezsiniz tabii. bi gidin derim ben

merhaba gül hanımı nerede bulabiliriz

kısmet canım ya..ben hemen aldım bazı arkadaslarım 4 ayda alamadı..sürekli aramak lazım..durmadan ama...biz kaç kişi aynı anda aramıştık...

cnm nasıl hemen alabildin ya sürekli meşgul
ve sürekli meşgul olması da tuhaf geliyo tlf bir türlü düşüremeyince acaba başka bir gün açmıyo mu tlf yada başka numarası vardır mutlaka diye düşünüyorum

ben umuttan randevumu aldım zor oldu ama başardım neyse
yalnız şöyle bi durum var bana telefonda randevudan 1 gün önce msj atın geliceğinizi belirtin yoksa randecu iptal olur biz adresi o zmn vericez dendi yarın rndevum var ve sabah msj attım bu saat oldu dönen olmadı haliyle telefonlarıda kapalı napıcam bilemedim

ben umuttan randevumu aldım zor oldu ama başardım neyse
yalnız şöyle bi durum var bana telefonda randevudan 1 gün önce msj atın geliceğinizi belirtin yoksa randecu iptal olur biz adresi o zmn vericez dendi yarın rndevum var ve sabah msj attım bu saat oldu dönen olmadı haliyle telefonlarıda kapalı napıcam bilemedim

alla allaa garip.. sen bi git canım memnun kalırsan bakarsın bende giderim..
inşallahh donen olurda gidersin :KK66:

alla allaa garip.. sen bi git canım memnun kalırsan bakarsın bende giderim..
inşallahh donen olurda gidersin :KK66:

gidemiyorum ki malesef elimde açık adres yok istanbuldayım zaten niye böyle şey oldu anlamadım 15 gündür bugünü bekliyodum ama gidemicem şimdi:KK43:((

canım hala aramadılar mı
randevu için telefonu düşürmeyi başarmışken[/

döndüler ama çok geç bi satte msj geldi korktuğum olmadı allahtan

izlenimlerime gelince umut bi falcı değil evet fincana bakıyo ama suyada bakıyo en son. cafede 20 liraya bakan falcılarla karşılaştırıkacak bi falcı değil ki zaten kendisi 200 tl ye bakıyo... geçmiş üzerinde duruyo en azından bende öyle oldu aile fertlerimin hepsinin isimlerini söyledi zaten ben bilerek gittiğim için şok olmadım ki bilmeseydim olurdum eminim...gelecek içinde dualar verdi inşallah okunduğu zaman aşacağmızı söyledi

yani benim nacizane fikrim çok büyük bi sıkıntınız varsa örenğin aile içinde yada kendinizde huzursuzluk nazar gibi durmlar olduğunu düşünüyorsanız ve vereceği duları okurum diyosanız gidin derim

Merhaba

07 Mart günü Yeşil Bursa'dayız !

FSM'de yeni actigimiz En Vogue Accessories tum Kadinlar Kulubu uyelerini bekliyoruz. Kadinlar Kulubu uyelerine ekstra ozel indirim !

En Vogue Accessories'da neler var ? Cok şık takilar, 2012 trend cantalari ve bir cok aksesuari gorebilirsiniz.

100 TL uzerine 5 taksit ve %10 indirim...

FSM Bulvarı Esra Sitesi B Blok 64/C (Akugur'un karşı caprazi) Nilufer Bursa

Telefon : 249 40 43

Not : Yarın Kazen KK Pro kart satışını tüm gün buradan yapacaktır ! KK pro kartın tüm geliri BEDD derneğine yapılmaktadır.

www.kadinlarkulubu.com

izlenimlerime gelince umut bi falcı değil evet fincana bakıyo ama suyada bakıyo en son. cafede 20 liraya bakan falcılarla karşılaştırıkacak bi falcı değil ki zaten kendisi 200 tl ye bakıyo... geçmiş üzerinde duruyo en azından bende öyle oldu aile fertlerimin hepsinin isimlerini söyledi zaten ben bilerek gittiğim için şok olmadım ki bilmeseydim olurdum eminim...gelecek içinde dualar verdi inşallah okunduğu zaman aşacağmızı söyledi

yani benim nacizane fikrim çok büyük bi sıkıntınız varsa örenğin aile içinde yada kendinizde huzursuzluk nazar gibi durmlar olduğunu düşünüyorsanız ve vereceği duları okurum diyosanız gidin derim

Buyuleremi sardin simdi de ... Allah kabul etsin ne diyim :KK53:

Son düzenleme:
Selam kizlar
aysenin numarasini buldum en sonunda :)
Carsambada mujgan hoca demissiniz :KK1::KK1::KK1: Bence aysenin yanindan bile gecemez ikisinede baktirmis biri olarak söylüyorum bunu. Mujganin baktigi fali herhangi bi cafede herhangi biride bakar.

nasıl canım memnun kaldın mı ayseden nasıl bakıoo ve suresı nedrı .. bızde sanırım salı gunu gıdıcez
sabah saatlerınde ıstedık bız daha musaıt olur dıye sen ne zaman gıttın

Carsambada mujgan hoca demissiniz :KK1::KK1::KK1: Bence aysenin yanindan bile gecemez ikisinede baktirmis biri olarak söylüyorum bunu. Mujganin baktigi fali herhangi bi cafede herhangi biride bakar.
kizlar Mujganla ilgili sadece 1 kisi burda yazmis, bence reklam amac ile. kimse bu Mujgan i tanimiyorki.....

Ayse guzel, ama fallari bazen karistiriyor. birkac gun once arkadasimla gittim, onun fali bakti, ama bazen benimle ilgili seyler soyledi (ben ayni odada oturdum). ben once baktirdim cok memnum kaldim,soylediklerini cikiyor yani

bnmde komsum gıdıyor ayseye haftaya ıkımız gıdıcez..
oturdugum sıteden kadınlarda demıstı aynı oda da bırılerı olunca onlara soylıcegınıs ana soyluyor dıye
kafası karısıyormuss...
ben ayrı baktırmak ıstıyorum ztn.. herkesın ozelı kendıne..
sen aksam saatlerınde mı gıttın..?

ayse basaranda oturuyor ben baktirdigimda yillar önce heylkelde postanenin arkasinda bi cafede bakiyordu. Müjganda carsambada cicim pastanesinin karsisinda oturuyor. benle ilgili 1 tek birsey bildi gerisi fos cünkü hic birsey söylemedi, kuzenime kolayca bosansin diye sacma sapan seyler yaptirmis halaaaa bosanamadi 2 yil oldu :)))

kızlar ayşenin adresini ve telefonunu bildirebilir misiniz? beşyüzotuz.. şeklinde. ayrıca umut'a giden arkadaş hangi tarihler aralığında randevu alıyoruz ve onun da telefonunu rica etsem:)

X