Bursa'da Falcı

merinosun altında oturuyo karrakoldan duz asağa iniyosun ekmek fırını felan var orda arada eski bi ev fırını geçince telefonu var yazarım istersen

Bulunması zor bir yerde beni arkadaşım götürmüştü ama şuan hatırlayamıyorum uludağ iöo tarfından tam olarak tarif edebilir misin tekrardan ben memnun kalmıştım feriha'dan . ayrıca tel numarasını da yazabilir misin özelden canım ?

kızlar zafer plazanın karsısında merdiven warya orda çingene kadın var genç adıda aysel el falı diye abakıyo ama isimlere kadar herşeyi biliyo bana 2 kez denk geldi 2 sinide bildi evini duwarın akadar anlatıyo sanırım 3 harflili yoksa elden isim renkmi çıkarmış :KK52:

Kızlar rica etsem Umut'un telefonunu özelden yazabilir misiniz? Veya en azından hala 0 DCG diye başlayan mı söyleyebilir misiniz? Bu ayın 20'sinde aramayı istiyorum. İnşallah düşürürüm.

kızlarrr....
GÜLER hakkında bilgisi olan varmı?
dün bi arkadasım anlattı.iki kere gitmiş.25 liraya bakıomus(piyasa falcılarına göre çok uygun:))
bende numarası var.yazıcam ama başka bilgisi olan paylaşsın lütfen.
ben umut a ve gül hanıma baktırdım şimdiye kadar.merak edilenleri cvaplayabilirim.

umut: 0 DCG BBD G0 Ğ0
GÜL :0 DCG DGB ĞG GG
GÜLER:0 DCB Ç0G ED ĞE
:KK51:

kızlarrr....
dün bi arkadasım anlattı.iki kere gitmiş.25 liraya bakıomus(piyasa falcılarına göre çok uygun:))
ben umut a ve gül hanıma baktırdım şimdiye kadar.merak edilenleri cvaplayabilirim.

ben bu harflerı yenı oldugum ıcın anlıyamadım:)gul hanımdan memnun kaldınız mı?ben ıstanbulda dilek hanıma gıttım okadar sacmaladıkı sınırlenıp yarıda bıraktı.cunku herseyı atıyodu.bana ozelden mesaj atabılırmısınız?gül ve güler hanımın numaralarını.ayrıca ben ferıhaya gıttım daha cok o yıldız falı gıbıydı.ama en azından tutarlıydı

kızlar zafer plazanın karsısında merdiven warya orda çingene kadın var genç adıda aysel el falı diye abakıyo ama isimlere kadar herşeyi biliyo bana 2 kez denk geldi 2 sinide bildi evini duwarın akadar anlatıyo sanırım 3 harflili yoksa elden isim renkmi çıkarmış :KK52:
cnm tam olarak bu kadin nerde? kafe de mi bakiyor? ve kaca bakiyor yazar misin?

Çok teşekkürler naslimu. Ben randevu almayı başarırsam taa İstanbul'dan gideceğim Umut'a. Sence değer mi? Gelecekle ilgili söyledikleri çıkıyor mu? Bir de tavsiyelerde bulunuyor mu?

kızlarrr....

kızlarrr....

merhaba gül hanımdan memnun kaldınız mı?bana ozelden numarasını msj atarmısınız?????simdiden tesekkuler

:KK5:

merhaba kızlar,

özelden msj atamıorum. Numaralardaki şifreyi çözemeyen arkadasım harflerin alfabedeki sır sayılarına bakman yeterli olcak. mesela D 5.HARF
C 3.HARF gibi gibi....

bunun yeterli olacağını sanıorum. Gül hanım'ı zorlayamıosun görmüosa görümüorum dio. bişey sölüo ne zaman diorum zaman görmüorum dio..ya ne bilim 100 TL'lik bişeyler sölemedi:) sadece herşeyi olmumlu gördü ve bende mutlu oldum:) 2.katta görüorum ofisini demişti. 1.kattaydık ama gecen hafta 2.kata çıktık..
yani falcının iyi veya kötü olması neyi sölemesii istediğinize bağlı ve bu da kişiden kişiye değişir bence.

umuta gelince istanbuldan gelecek arkadasım 200 TL vermeye değermi? ordan kalkıp gelip baktırmaya değer mi?
muamma.......
geçmişe dair herseyi bilio umut.sınırları zorlayabiliosun.ama bilemedikleri de oldu bende...:emir_bebek:
ciddi bir ruhsal,cinsel,perisel sıkıntı yoksa gitmek çok mantıklı değil gibi yaaa...:)

Çok teşekkürler naslimu!

:KK5:

merhaba kızlar,

özelden msj atamıorum. Numaralardaki şifreyi çözemeyen arkadasım harflerin alfabedeki sır sayılarına bakman yeterli olcak. mesela D 5.HARF
C 3.HARF gibi gibi....

bunun yeterli olacağını sanıorum. Gül hanım'ı zorlayamıosun görmüosa görümüorum dio. bişey sölüo ne zaman diorum zaman görmüorum dio..ya ne bilim 100 TL'lik bişeyler sölemedi:) sadece herşeyi olmumlu gördü ve bende mutlu oldum:) 2.katta görüorum ofisini demişti. 1.kattaydık ama gecen hafta 2.kata çıktık..
yani falcının iyi veya kötü olması neyi sölemesii istediğinize bağlı ve bu da kişiden kişiye değişir bence.

umuta gelince istanbuldan gelecek arkadasım 200 TL vermeye değermi? ordan kalkıp gelip baktırmaya değer mi?
muamma.......
geçmişe dair herseyi bilio umut.sınırları zorlayabiliosun.ama bilemedikleri de oldu bende...:emir_bebek:
ciddi bir ruhsal,cinsel,perisel sıkıntı yoksa gitmek çok mantıklı değil gibi yaaa...:)

X