burun dolgusu :) (resimli)

Tansunun yaninda gittigi arkadaşı da benim Burnunuz benim gibi sizi rahatsiz ediyosa bence kesinlikle yazımı okumalisiniz hic değilse bir adım atabilmeniz için cesaret verici olabilir. Bende burdan görüp Mehmet Akgün e gittim bunun için yazım sizede yardımcı olsun isterim burnuma henuz dolgu islemi yapilmadi ama gidip görüşmek bile benim uzun zamandir yapamadigim bir adimdi gidince öncelikle güzel bir guleryuzle karsilaniyosunuz Mehmet Bey hemen size rahat bir ortama girdinizi hissettiriyo ve sıkıntısınızı daha siz soylemeden anlatıp orneklerini gosteriyo ve sikintiniza çözüm bulmaya calisiyo .Fiyat konusuna gelince istediginiz sureye ve fiyata gore degisiyor.Şimdilik benden bu kadar kizlar hiç değilse gidin ve görüşün ilk adımı atin derim işlemim tamamlandiktan sonra güzel haberlerle dönmek istiyorum sizee hoşçakalın :)

bu işlemi yaptırmış biri olarak tavsiye etmiyorum,doktorun 2 sene kalıcı dediği juvaderm markalı dolgu 6 ay zor dayandı,boşuna paranıza yazık etmeyin derim...ha ben mehmet akgün'e değil Adanada çok iyi bilinen bir doktora yaptırdım ama bunu da botoks gibi düzenli olarak yenilemek gerekiyor öyle 1 sene 2 sene kalmıyor benden söylemesi...

bu işlemi yaptırmış biri olarak tavsiye etmiyorum,doktorun 2 sene kalıcı dediği juvaderm markalı dolgu 6 ay zor dayandı,boşuna paranıza yazık etmeyin derim...ha ben mehmet akgün'e değil Adanada çok iyi bilinen bir doktora yaptırdım ama bunu da botoks gibi düzenli olarak yenilemek gerekiyor öyle 1 sene 2 sene kalmıyor benden söylemesi...

Doktorumuz görüşmede uzun süreli iki dolgu önerdi juvedarm voluma ve teosiyal ultimage ve ikisi icinde 18 aydan önce erirse dolguyu ücretsiz olarak yenileyecegini belirtti açıkçası buda güveni biraz arttırdi cesaretlendirdi bizi :)

Merhaba arkadaslar bugun burda ki yorumlar ve begeniler uzerine arkadasimla beraber burun dolgusi icin Mehmet Akgün le görüşmeye gittik. Evetttt madem bende burdan görüp arkadasimi alıp mehmet beyle gorusmeye gittim benimde katkim olsun isterim kesinlikle sizde kararsızsaniz küçük bi dokunusla takintilarinizdan rahatsiz oldugunuz noktalarinizdan kurtulmak için gidip gorusmelisiniz gittiginiz zaman burda yazilanlarin doğru olduğunu kendiniz teyit ediceksiniz ve ordan çıktığınızda mutlu olacaksınız emin olun hala agzim kulaklarimda çünkü istedigim seyi duydum yillardir takintim olan burun ucu düşüklugumden yalnizca uc dakikada kurtulabilcegimi soyledi ve artik bende bi dokunuşla mutlu olucam. görüşme cok keyifli ve rahatlaticiydi umarim düşüncelerinizi katkim olmustur yaptirdiktan sonra da yorumumu ve yeni burnumu paylasicam takipte kalın derim :))
Canim fiyata ne kadar dedi

Canim fiyata ne kadar dedi

Fiyat secilendolguya ve kalacagi sureye gore değişiyor. Ama zaten mehmet beu gerçekten fiyat konusunda da yardımcı oluyor. Görüşme ucretsiz isterseniz sizde yuzyuze bir görüşün hem fiyatlar hemde yaptigi uygulamalri görmüş olur netlestirirsiniz. Bir aksilik olmazsa zaten cuma günü uygulmaua gidicez arkadasimla bizde fotograflari paylasiriz :)

Ben 2011 yılında burun ucuna aqualift olgu yaptırmıştım 750tl ödemiştim hala olgum ilk günkü gibi duruyor çökük olan burun ucum kalktı ve çok güzel görünüyor. Dr.Güner uysala yaptırmıştım ama kendisi rahmetli oldu şimdi ileride erirse ne yapıcam diye düşünüyorum bana 5 yıl kalıcılığı olduğunu söylemişti

Kızlar çok şükür size muhteşem haberlerle dönüyorum. Bugun Mehmet Akgünle burun dolgusu işlemimizi gerçeklestirdik. Cok heycanli ve gergin bi sekilde gittim ya istedigim gibi olmazsa ya cok canım acirsa şüphesiyle :) ve sonuç tam istedigim gibi acı ise sıfır zaten tüm işlem boyunca konuşarak geçti. Her aşamada olayım alınarak aynalara baka baka 5 dakikada bitirdik sonucu ise yüklüyorum. Cuma gunu kontrole gidicem herhangi bir rotus gerekirse cuma gunude onu uygulayacagizz :)) photoeffect_1426875021343.jpg

Mrhba arkadslar ben bugun dr. mehmet akgün e burun dolgusu yaptırdım inanılmaz memnun kaldım sırf burada okuduğum olumlu yorumlardan dolayı istanbuldan ankaraya bu işlem için gittim ve iyiki gitmişim kesinlikle tavsiye ediyorum bu arada güleryüzüne ilgilenişine hayran kaldım resmimide yeterli mesaj sayısına ulasır ulasmaz eklicem

gülse brsel de yaptırmıs güzel görünüyor

burun ucuna ne amacla yapılıyor? mesela rinoplastinin yerini tutar mı?

Bende Mehmet Bey'e yaptırmıştım dolgumu hala bir değişim olmadı çok memnun kaldım en çok sevdiğim özelliği ise işlem bittikten sonra da ilgileniyor birçok işlemimi orda yaptırıyorum güven veriyor ve biz bayanlar zor güveniyoruz evet sağlık problemleri hariç çok rahatsızsanız burnunuzdan kesinlikle gidin görüşün :) İlerleyen günlerde bende resmimi yükleyeceğim :)

kızlar selamlar..
bende ameliyat korkusu olan biriyim
ucunda düşüklü var
ankarada bu iş için en çok tavsiye edilen kişi erol koç bana
ve ali şahan tabi
ikisi de gata lı çok başarılılar
fakat sorun benim iğne fobim var
çok acır mı bundan korkuyorum
lütfen bana yardımcı olun
Canım illaki açıyor ama sinek istirigi gibi ama bence dolgu yaptircaksan en çok tavsiye edilen kisi Mehmet Akgün bende yaptırdım çok olmadı korkulcak bişey yok yani

Burun dolgumu ankarada mehmet akgün e yaptirmistm 6 ay önce cok memnunum gayet acisiz ve kolay bi islemdi ameliyattan korkanlar icin cok uygun bir islem fiyat olarakta :)

Ben de juwaderm burun dolgumu 3 gün önce Mehmet Akgün e yaptırdım acısız kolay bir işlemdi gerçekten 5 10 dakika da bir anda sıkıntınız ortadan kalkıyor bende burdaki yorumlardan buldum doktorumu sorularınız olursa yardımcı olurum ✋

Merhabalar, yorumlarını tümünü okumaya çalıştım.
Ankaradan doktor önerileri gelmiş çokça.
İstanbul için önerebileceğiniz doktorlar var mı acaba.
Bende burun dolgusu yaptırmak istiyorum.

X