Burun Estetiği Dr. Ergin Er Anatomica KBB ve Estetik Cerrahi Hastanesi

Asu Cesur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2016
2
0
43
Merhabalar,

Yaklaşık 1,5 ay önce Opr. Dr. Ergin Er’e Septorinoplasti ameliyatı oldum; sonuçtan gayet memnunum. Ameliyatım yaklaşık 3 saat sürdü ve 1 gün hastanede kaldım. Ameliyat sonrası hiçbir ağrı, size, sıkıntı ve şikayetim olmadı, bunda Anatomica’da ameliyat sonrası sürekli uygulanan soğuk maskenin de etkisi vardı. Eve çıktıktan sonra herhangi bir ağrı / sızım olmadığı için ağrı kesici kullanmadım, sadece hastanede uygulandığı gibi evde de burun bakımlarımı sürekli yaptım. 7. günde silikon tamponlar alındı ve 8. günde işbaşı yaptım.

Yapılan yorumlar burnumun doğal görünümlü ve yüzümde kaybolduğu yönünde. Gittiğim güzellik merkezinde beni uzun süreden beri tanıyan estetisyen bile beni gördüğünde geçirdiğim operasyonu anlamadı; dudaklarımın belirginleştiği ve daha çarpıcı göründüğünü ve herhangi bir işlem yaptırıp yaptırmadığımı sordu. Kendisi de gitmek istermiş :) :) :) Zaten başarılı burun estetiklerinin ortak noktası asla ve asla burnun ön planda olmaması gerektiğini vurguluyor…

Dr. Ergin Bey’e çok teşekkür ediyorum, vermis olduğu güven, gerçekçi bakış açısı ve ameliyattan önceki süreçte nasıl bir burun istediğimi doğru tesbit ettiği için…

Evet hanımlar, eğer siz de burun ameliyatı olmayı aklınıza koymuşsanız bir defa daha düşünmeyin ve doğru adrese Anatomica ve Op. Dr. Ergin Bey’e gidin derim.

Estetik, burun ameliyatları, ağrı, sızı gibi konularda ön yargılarınız varsa sıfırlayın, korkacak hiçbir durum yok, sadece ve en önemlisi doğru adreste olmanız dışında.

Dr. Ergin Bey’in size en sabırla doğru bilgileri aktaracağına ve yüzünüze giden en güzel burnu gerçekleştireceğine eminim.

Selam & Sevgiler…

Burun ameliyatimi 2010 yilinda Dr. Ergin Er yapti. Olmadi!
Ustune tekrar duzeltme operasyonu yapti o da olmadi.
Uzak durun.
Bir suru isinde iyi cerrah var - kendisi bu gruba girmiyor.
Dr Ergin Er'i sectigim icin pismanim.

Burun ameliyatimi 2010 yilinda Dr. Ergin Er yapti. Olmadi!
Ustune tekrar duzeltme operasyonu yapti o da olmadi.
Uzak durun.
Bir suru isinde iyi cerrah var - kendisi bu gruba girmiyor.
Dr Ergin Er'i sectigim icin pismanim.
Yeni uyelerin daha ilk konuda doktor ovmelerine itibar etmiyorum zaten. Doktor ovmek icin uyelik alinmis gibi geliyor.

Merhabalar,

Ben de Ergin beye burun estetiği oldum benim burnum kemerli ucu düşüktü bir de yanlari genişti. Kemeri gitti, ancak diğer hiç birşey istediğim gibi olmadı. Ucu biraz kavisli olsun istedim dümdüz (bunu ilettiğimde 6 ay beklememi belirtti, ancak sonucta kalkıklıgı değişmeyecek) burun oldu. Ben daha ilk basta belirtmiştim talebimi ancak dogal durmaz dedi, ben zaten dogallık sevsem estetik olmam ayrıca sonucta bu burnu ben tasıyacagım herkesin beklentisi farkli . Ameliyattan hemen sonra kendimi kandırmaya calıstım ancak cok mutsuzum cunku benim beklentime göre bir burun olmadı ki zaten ben de öyle çok kavisli buurn zaten sevmiyorum ama bu kadar da dümdüz istemedim. Beni üzen konu benim beklentimin önemsenmemiş olmasi. Ameliyat olmadan çok iyi arastırın.

Son düzenleme:
X