Burun Estetiği Hasta Yorumları

Merhaba kızlar sanırım burun kemiğine dokunurlarsa oluyormuş morarma. Ama Göksel Bey tampon koymayağım burnuna gerekirse silikon kullanırım ve nefes alabilirsin dedi. Ben haftaya oluyorum çok heyecanlıyım. Kızlar bana enerjilerinizi yollayın çarşamba günü..... :KK66:

Hadi bakalım sen mışıl mışıl uyurken Allah başarılı ameliyat nasip etsin. Hoca zaten silikon kullanmıyor mu ben öyle biliyorum herkese silikon kullanıyor benimkide öyleydi hiçç acımadı çıkarırken

Kızlar çarşamba günü oluyorum sonunda ameliyatımı ama zaman yaklaştıkça uyuyamaz oldum... Sizde de bolmuş muydu? Göksel Bey'e sorsam mı acaba ilaç falan alınıyor mu öncesinde heyecanı yenmek için?

Kızlar çarşamba günü oluyorum sonunda ameliyatımı ama zaman yaklaştıkça uyuyamaz oldum... Sizde de bolmuş muydu? Göksel Bey'e sorsam mı acaba ilaç falan alınıyor mu öncesinde heyecanı yenmek için?

Canım olmaz mı hemide nasıl ama sınavlara girerkenki heyecan daha fazla oluyordu bende. Çünkü artık kabulleniyorsun ameliyat olcağını ve doktora sonsuz güven duyuyorsun son zamanlarda. Ben ameliyatın bir gün öncesinde mesaiye kaldım gezdim dolaştım eve geç gittim sanki hiç ameliyat olmicakmışım gibi tuhaf bir histi ama ameliyat gününü hiç anlatmayayım kaç kere geri dönüp kaçmak istedim.Ama bitti gitti işte ilaç vermez doktor bey çünkü ameliyat öncesi ilaç almak sorun yaratabilir.

Kızlar yarın büyük gün sonunda ameliyat oluyorum ben de... Benim için dua edin noolur... ameliyat sonrasında kendime gelir gelmez haber vercem size... Optüm.

diagonal nerdesiiinnn :) canım hepimiz merakla senden haber bekliyoruz, nasılsın? Ameliyat nasıl geçti, umarım herşey yolundadır :KK71:

diagonal nerdesiiinnn :) canım hepimiz merakla senden haber bekliyoruz, nasılsın? Ameliyat nasıl geçti, umarım herşey yolundadır :KK71:

Merhabaa kızlar ... Ameliyatımı olalı 15 gün oldu ve ancak kendimi toplayıp yazabilecek vakit bulabildim :2: Ben izin aldığım için biriken işler yüzünden son bir hafta neredeyse hep sabahladım:KK76: Ameliyat falan dinlemiyor patronlar .. İnanırmısınız ameliyatın 3. günü bile telefonla iş hallediyordum:KK33: Ameliyat öncesinde birkaç gün hiç uyumadım desem yeridir. Ameliyat günü bile hastaneden kaçacağim sandım. Allahtan Göksel Bey ameliyat öncesi odama gelip beni yatıştırdı da biraz rahatladım. Zaten odadan çıkışımı hatırlıyorum ve asansöre bindiğimi dahil ameliyatla ilgili hiçbişey hatırlamıyorum:KK49:
Merak edenlere söyliim gerçekten neredeyse hiç ağrı olmuyor. Benim burnum ilk bir hafta bayağı tıkandı ama doktor bey bir damla veriyor ve içi ıslak kalınca çok rahatsız etmiyor. Ancak geçen hafta göz altlarımda morluk vardı hele ameliyattan sonraki perşembe gözlerim epey şişti. Cumartesi silikonlar çıktıktan sonra ohh dedim... Göksel beyin asistanı ile hemen hergün telefonla konuştuk ve artık kanka olduk diyebilirim:KK1: Doktor Bey beni dün gördü ve herşeyin yolunda gitiğini söyledi.
Veee en önemlisine gelince burnum şiş olmasına rağmen o kadar güzel olduki inanamazsınız. Ameliyat sonrasındaki ilk şişlik şimdiden bana geçti gibi geliyor ama doktor bey bu halinin çok şiş olduğunu söylüyor. E naapalım beklicez bizde :44:
Busepınar sen nasıl oldun canım şşlikler ne zaman geçiyor? Bir de burnumun üstüne dokununca ağrı var ama hrhalde 15. günde normaldir??
En kısa zamanda fotolarımı koyucam profilimden görürsünüz. Sormak istedikleriniz olursa mesaj atın ya da buradan da yazabilirim ama bu ara dediğim gibi işten başımı alamıyorum. Haftaya eski ben olurum :KK52: öptüüüm:KK16:

Canım ameliyat giysisinin nesini merakediyorsun ki??? Kağıttan deli gömleğine benzer bişey giyiyosun. Ben daha önce endoskopi yaptırmıştım onda da aynı abuk şeyi giydirmişlerdi :KK43:

Son düzenleme:
Kızlar neredesiniz? Yarın Gökselk Bey'e kontrole gidiyorum :) Burnumun ucu biraz şiş ve hissetmiyorum :KK43: 20. gün biraz panik yapmk için erken ama szde de uyuşukluk olmuş muydu? Busepınar senin ne kadar oldu ameliyat olalı?

Merhaba,
Ameliyattan sonraki ilk iki gün silikonlara rağmen çok rahat nefes aldım ancak sonrasında bir hafta bayağı tıkandı burnum. Doktorum ilk haftam dolduğunda yurtdışında olduğundan asistanı bir temizlik yaptı ve o zaman süper rahatladım :) Ama şimdi yine tıkandı burnum ve temizlemeye dokunmaya korkuyorum. Yarın zaten kontrolüm var dişimi sıkıcam doktor bey burun içinde kabuklar olacak demişti sanırım onları temizleyecekler ve umarım yarın bir ohh derim.

Abdulkadir beyin ameliyat olmuş hastalarını görerek mi yoksa burayı takiip ederek mi ameliyat oldununuz memnunmusunuz

Canım ben birkaç doktor arasında karar vermek üzereydim ve internette araştırırken kk ndek yorumları da okudum. Ama doğrusu kararımı A.Göksel'beyin ameliyat ettiği burunları görerek verdim. Zaten birini daha önceden tanıyordum biri de bir arkadaşımın tanıdığıydı. Her ikisi de çok doğal ve yüzlerine çok yakışmıştı. En önemlisi benim için her ikisinin burnu da farklı yapılmıştı. Yani birkaç doktorda gördüğüm standart bir şekil değildi. Buradaki daha önceden ameliyat olmuş birkaç arkadaş da beni sağolsunlar çok yüreklendirdiler. Sonuç olarak çok mutluyum:KK9: Bir ayıma yaklaşıyorum ve şiş haliyle bile hkendime hiç yabancılık çekmiyorum... Çok güzel ve doğal bir burnum oldu sonunda. Ama en önemlisi daha önceden neredeyse tamamen tıkalı olan burnumdan çok rahat nefes alıyor olmam. Tek sorun polen alerjim azdı bu aralar ve alerji tedavisi verdi doktor bey. Sen ameliyat oldun mu?

Kızlar neredesiniz? Yarın Gökselk Bey'e kontrole gidiyorum :) Burnumun ucu biraz şiş ve hissetmiyorum :KK43: 20. gün biraz panik yapmk için erken ama szde de uyuşukluk olmuş muydu? Busepınar senin ne kadar oldu ameliyat olalı?

Bayağıdır giremiyordum sayfaya neler olmuş neler Öncelikle geçmiş olsun canım oldu bitti de 20 gün geçti bile he. Benim 2 ayı geçti hala burnumda hissiyat yok dokunamıyorum sabahları hala şişiyor ve acıyor. Yani senin böyle olman çok doğal ilk günler içi berbat oluyor kuruyor falan sonra öğreniyorsun nasıl temizleneceğini

Ben ameliyat olmadım hiçbir sağlık problemim yok aslında araştırıyorum ama yazılanlarla bu iş yetmiyor görmek lazım herşey beni çok korkutuyor ya bugünki hayatımı ararsam diye çoook korkuyorum.Allahın gücüne gitmsin heves işte bilmiyorum...Abdülkadir bey in yaptığı burunları görmek isterim açıkçası muayenehane sine gidip oturup beklesem baksam olmaz mı yada sizleri görmek:KK5:

Canım bence doktor beyle görüşmeye gittiğinde birsürü burun göreceksin zaten. Sürekli burnu alçılı biri ya da pansumana ya da kontrole gelmiş birçok hasta oluyor. Ben her gittiğimde en az 40dk bekliyorum ve birçok hastasıyla orada tanıştım. Biraz şişliğim geçince fotoğraflarımı koyacağım profilime bana da bakablirsin.

Bayağıdır giremiyordum sayfaya neler olmuş neler Öncelikle geçmiş olsun canım oldu bitti de 20 gün geçti bile he. Benim 2 ayı geçti hala burnumda hissiyat yok dokunamıyorum sabahları hala şişiyor ve acıyor. Yani senin böyle olman çok doğal ilk günler içi berbat oluyor kuruyor falan sonra öğreniyorsun nasıl temizleneceğini

mrb foto.larınızı görmek istiyorum eklerminiz beni

X