Burun Estetiği Hasta Yorumları

resimlerinize bakmak istiyorum ama bakamıyorum arkadaşlar.. :KK43: ben de abdülkadir hocanın sihirli ellerini düşünüyorum da.. :)

Kızlar bugün Abdülkadir Bey'le görüştük. Annem de geldi. Abdülkadir Bey'den başka doktorla görüşmedim henüz ama kendisinin kesinlikle doğru seçim olduğuna inanıyorum. Anladım ki bu iş gerçekten öyle forumda resimlere bakmakla olacak iş değilmiş. Çünkü herkesin istekleri, zevkleri, burnu ve sorunları farklı.

Doktor beyin dediğine göre yüzümde asimetri denecek kadar bi asimetri yokmuş. Yüz hatların güzel dedi, elmacık kemiklerin, alnın vs. Çeneni çok hafif belli belirsiz ileri almak istiyorum dedi. Gıdın yok dedi (ben olduğunu iddaa ediyodum da). Kemeri törpülüycez ucu kaldırcaz dedi. Bi de delikler eşit değil dedi onu düzelticez dedi.

neyse benim de annemin de içine sindi sonuç olarak. Abdülkadir bey harika bi adam.

Kızlar bugün Abdülkadir Bey'le görüştük. Annem de geldi. Abdülkadir Bey'den başka doktorla görüşmedim henüz ama kendisinin kesinlikle doğru seçim olduğuna inanıyorum. Anladım ki bu iş gerçekten öyle forumda resimlere bakmakla olacak iş değilmiş. Çünkü herkesin istekleri, zevkleri, burnu ve sorunları farklı.

Doktor beyin dediğine göre yüzümde asimetri denecek kadar bi asimetri yokmuş. Yüz hatların güzel dedi, elmacık kemiklerin, alnın vs. Çeneni çok hafif belli belirsiz ileri almak istiyorum dedi. Gıdın yok dedi (ben olduğunu iddaa ediyodum da). Kemeri törpülüycez ucu kaldırcaz dedi. Bi de delikler eşit değil dedi onu düzelticez dedi.

neyse benim de annemin de içine sindi sonuç olarak. Abdülkadir bey harika bi adam.

Bak haklı çıktık hiç senin düşündüğün gibi değilmiş değil mi , Abdülkadir bey ameliyatını bir yapsın oh mis harika olacaksın bak gör ozaman. Ama Abdülkadir bey çenede yapılacak diyorsa mutlaka yaptır yüz orantısına göre hesaplıyor benimde çenem yapıldı mesela eğer yapılmasaydı hiç bukadar güzel orantılı bir yüzüm olmayacaktı. Hadi hayırlısı inşallah herşey çok güzel olur.

evet canım Abdülkadir Bey,gerçekten işinin ehli biri,hayırlısı olsun senin için,bencede yüzün çok hoş ,Göksel bey in sihirli elleri değdiğindeki halini şimdiden merak ediyorum:)

Canım sevindim içine sindiğine :) Korkma güvenli ellerdesin. Baktın mı benim fotoğraflarıma. Ben bugün işten izin alıp gidemedim canım. Alerji için ışın tedavisi görüyorum. Etki etmeye başladı galiba bugün sadece bir kere hapşurdum :)

Ah ben ne yazık ki Abdulkadir hocaya amelyat olmayanlardanım...(baskasına oldum gecen sene, nefes alamıyorum , almayı bekliyorum!)

Ona ilk muayene oldugumda, bana burun amelyatı yapacagını ve aynı zamanda yanaklarımında düşük olması sebebiyle aynı anda yanakları da yukarı cekecegini söylemişti.Hemde makul bir rakam vermişti.

Ben ne yazık ki o orta yüz germe denen işlemden korktugum için baska bir arkadasımın tanıdıgı baska bir doktora burun yaptırdım, yag enjeksiyonu ile çözeriz yanakları dedi.Çözdü çözmeye ama 3 ay, 3 ay sonra ne yag ve yanak.
Yani keske Abdulkadir hocayı dinleseydim!kendisi burunla beraber kombine amelyatlarda yapıyor.

Gelelim ona burun yaptıranlara ;
2 arkadaşım ona amelyat oldu...İkisinin de burnu olması gerektiği gibi, estetikli ama estetikliyim diye bağırmıyorlar.
Hatta 2. arkadası yönlendiren ben oldum, o da cok memnun. 2. arkadasımda cok morarma şişlik olmadı, kişiye göre değişiyor biliyorsunuz...

Size hatırlatma, lütfen burun amelyatı olacaksanız ve çalışıyorsanız en az 1 hafta hatta 10 gün iş yerinizden izin alın.
Aslında izin alma kelimesi yanlış.Bu konuyu da açayım.
Hastanede amelyat oldugunuz için hastaneden "rapor" alıp, işverene vereceksiniz, senelik izninizden kullanmak zorunda değilsiniz.
Keyfi veya değil, sonucta bir operasyon geçiriyorsunuz.İş yerinize hastaneden 5 günlük rapor alacağınızı önceden bildirin, uzatırsanız da "bu halde gelmem mümkün değil" diyebilirisiniz, bu hayat sizin hayatınız, işverenin bu konuda sizinle ters düşmesi sözkonusu değil ki bu böyle bir şey yapması "mobbing "olacaktır,haklarınızı bilin ve özel hayatınıza mudahale ettirmeyin.
Burun amelyatı insan hayatında çok çok önemli bir süreç, tüm arkadaslarımın bu konuda dogru doktor secmesini umuyorum

Geçmiş olsun sana revizyonmu düşünüyorsun şimdi yani , burnunumu beğenmiyorsun yanaklarınımı varmı fotoğrafların görebilirmiyim

Canım sevindim içine sindiğine :) Korkma güvenli ellerdesin. Baktın mı benim fotoğraflarıma. Ben bugün işten izin alıp gidemedim canım. Alerji için ışın tedavisi görüyorum. Etki etmeye başladı galiba bugün sadece bir kere hapşurdum :)

Ay sorma seni hatırladı aradı aradı resimlerini özlem miydi özlem mi diye sonra boşverin dedim uğraştır mıyım sizi iki saat aradı durdu adamcaaz.

Ay sorma seni hatırladı aradı aradı resimlerini özlem miydi özlem mi diye sonra boşverin dedim uğraştır mıyım sizi iki saat aradı durdu adamcaaz.

Göksel Bey in hafızası çok kuvvetlidir,o kesin hatırlamıştır sonra,şu çok enteresan burda herkesin isminden farklı nicki var ya ondan da insan hemen bulamayabiliyor,
benim aynı ama :)

Merhabalar!

Ben uzun zamandır burnumu estetik yaptırmak istiyordum, fakat cesaretim yoktu. Bu senenin başında isteğim korkumdan daha büyük olduğunu anladım ve uzun bir araştırmadan sonra Dr. Abdülkadir Gökselde estetik olmaya karar verdim. Benimle beraber kardeşimde cesaretlendi ve beraber randevu aldık. Ameliyatımız aynı gün gerçekleşti ve üzerinden bir ay gecti...

Arkadaşlar, gercekten bir an bile ağrımız sızımız olmadı! Tabiki morarıklar ve şişlikler oluştu, ama 10 gün sonra hepsi geçti.
Dr. Göksel beyi seçtiğimiz çok doğruydu! Kendisi mükemmel bir doktor ve aynı zamanda inanılmaz bir güven veriyor ve ilgi gösteriyor! Asistanlarıda cok sempatik ve ilgili.

Kardeşim ve ben yeni burnumuzla o kadar mutluyuzki, anlatamam. Tek pişmanlığımız bu ameliyata seneler önce karar vermediğimiz oldu.

Burun estetiğini düşünenlere tek tavsiyem: korkmayın! Dr. Abdülkadir Gökselde emin ellerdeseniz!!!

Huelya81 benim çok fazla şişlik ve morluğum olmamıştı ya işin ilginç tarafı ben nezaman muayenehaneye gitsem hiç öyle kamyon çarpmış gibi derler ya hiç öyle birini göremedim. Sanırım ameliyattan sonra o kullanılan maske işi cidden yarıyor .bende dahil abdülkadir beyin hastaları hiç öyle morarmıyor,şişmiyor.Herkesin burnunda simli kalıplar dolaşıyoruz( buarada bayılıyorum onlara simli simli ameliyatlıyız ama yinede süslüyüz ) doktorumuz onları bizler için özel yurt dışından getiriyormuş :)

resimlerinize bakmak istiyorum ama bakamıyorum arkadaşlar.. :KK43: ben de abdülkadir hocanın sihirli ellerini düşünüyorum da.. :)

Neden goremiyorsun acaba? Msj sayisi mi? Arkadas olarak ekliyorum seni. Sonrasinda gorebilirsin, hem burun hem cene icin iyi bir ornek oldugumu dusunuyorum :))

Canim kutlarim seni. En kisa zamanda fotolarini paylasirsin artik :) ceneyi kesinlikle yaptir eger oyle dediyse. Bi zahmeti yok zaten. Benim fotolarima bak. Ben cene yaptirdim ve hic sorun yasamadim cok sukur. Resmen dudaklarim guzellesti :) tavsiye ederim. Sahsim adina soyleyebilirim ki cok dogru bir karar verdin Goksel beye ameliyat olmaya karar vererek :))

Sende hoşgeldin aramıza diyeyim :) Aldülkadir beyin sihirli ellerinden çıkan burunların çirkin olması mümkün değil :) benimde çenemde ufak oynama oldu ama sonuç harika. yüzdeki burun, alın, çene dengesi önemli, burnu tek başına yapmak yeterli olmayabiliyor bazen. sonuçtan çok memnun kalacaksın, şimdiden çok geçmiş olsun.

X