Burun Estetiği Hasta Yorumları

İlk 3 gün yüzüm çok şişti ve morardı.1 hafta içinde morlukların çoğu gitti.Şişlikler de yavaş yavaş geçiyor.Bana kalırsa en az 10 gun gibi düşünmek lazım.Tabi kişiden kişiye değişiyor bide.Benim üç hafta oldu şişlikler de ilk haftaya oranla azaldı.Ama beni görenler yüzün şişmiş demeye devam ediyor ama beni rahatsız edecek kadar değil sonuçta burnum da hala şiş ama ben şimdiden çok beğeniyorum.

Göksel bey in şöyle bir ünü var,yaptığı burunların hepsi birbirinden farklı ,bu nedenle gruptaki arkadaşların burunlarını merak ediyorum,ondan resimlerinizi yayınlarsanız merak edenlerinde ben de dahil merakını giderirsiniz,:)

merhaba; bende göksel beye ameliyat oldum ve okadar güzel bir iş çıkarmıştıki tam 3 gün sonra ayaklandım,toplam bir hafta içerisinde kendime geldim.morarma ve şişlik olmadı sadece burnumda kalıp vardı.yani süper bi cerrah korkmana hiç gerek yok :)

Canim cok tesekkurler, Ben oldum ameliyatimi ve hem estetik olarak hem de nefes alma acisindan cok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Gercekten super bir doktor ve cerrah. Bir o kadar da iyi bir insan.

Dr. Abdülkadir Göksel ’e gideceğim zaman çok tedirgindim.Acaba istediğim gibi bir burnum olur mu ? sorusu beni tedirgin ediyordu.Ama Göksel Beyle konuştuğumda ben bu ameliyatı kesin olacağım düşüncesiyle çıktım odadan.Uzun bir süre konuşmuştuk ve aklımdaki bütün soruları sormuştum.Benim için en önemlisi herkesin de istediği gibi doğal görünen bir burun olmasıydı.Bana yüzüme en uygun burnu yapacağını , bir burun tek başına ne kadar güzel olursa olsun, yüze uyumlu olmadığında hiçbir öneminin olmadığını söyledi. Doktoruma güvendim ve iyi ki güvenmişim şu anda gayet güzel bir burnum var.

Sanirim sen de ilk ameliyatta kurtulanlardansin benim gibi. Ne kadar cok revizyon ameliyati olan var Göksel Beye. Biz sanslilardaniz ilk defada dogru adresi bulan. :)

ben de göksel bey'e randevuya gideceğim 16sında. şimdiden çok heyecanlıyım kaç senedir istediğim gibi bir doktor bulamadığımdan dolayı yaptıramıyordum burnumu. umarım göksel beyle anlaşırız, yarım doz da dolgu için konuşacağım. o şekilde yapılıyor mu gülme mimiklerine dolgu? bilginiz var mı?

Dolgu degil ben botoks yaptirdim. O yuzden dolgu icin birsey diyemem. Burundan cok memnun kalacagina cok eminim bu arada :) kendimden biliyorum :) cok guzellesecegine inan :)

merhaba; bende göksel beye ameliyat oldum ve okadar güzel bir iş çıkarmıştıki tam 3 gün sonra ayaklandım,toplam bir hafta içerisinde kendime geldim.morarma ve şişlik olmadı sadece burnumda kalıp vardı.yani süper bi cerrah korkmana hiç gerek yok :)

1 hafta sonra ise gidebilirsin kesinlikle ama bence de 10 gun dinken :) morluk olsa bile 1 haftada kesinlikle geciyor. 10 gun son derece makul bir zaman dilimi. Kesinlikle 15 gun cok fazla. Ben genel olarak hep boyle duymustum. Ameliyatta da bunu tecrube ettim. Goksel beye guvenmeniz yeterli :)

merhaba arkadaşlar, öncelikle kendimi tanıtayım 28 yaşındayım,istanbulda yaşıyorum,kadın hastalıkları ve doğum doktoruyum. bundan yaklaşık 7 sene önce nefes alamama ve uyku düzensizliği sebebiyle henüz daha öğrencisi olduğum üniversite hastanesinde septum deviasyonu sebebiyle ameliyat olmuştum. sonrasında maalesef şikayetlerimde hiç bir düzelme olmadı, yeniden ameliyat olmaktan korktugum için de senelerce tekrar kbb doktoruna gitme cesareti gösteremedim ve de güvenim sarsıldı. Dr. Abdulkadir Göksel beyle geçen sene hastanede ameliyathane ortamında tesadüfen tanıştım, inanın kendi girdiğim ameliyat bitttikten sonra yaptığı burun ameliyatını (rinoplasti) başından sonuna kadar izledim ve gerçekten kendisine hayran kaldım diyebilirim. Sonrasında zaten meslektaşım olarak kendisiyle irtibatı koparmadım ve açıkçası yaptıgı birçok ameliyatı görme,takip etme fırsatım oldu. Hepsi de çok başarılıydı. Gerçek anlamda güvenimi kazandı ve beni muayene etti. Burnumun sol tarafı neredeyse tamama yakın kapalıydı ve önceki ameliyattan da bir kısım kıkırdak çıkarıldıgı için durum daha riskli idi. Zaten revizyon burun ameliyatları hep daha sıkıntılı ve zordur. Şekil itibariyle burnum aslında iyi bir burun bile sayılabilirdi ama açık teknikle ameliyat olmam gerektiği için ufak oynamalar yapıp daha güzel bir burna sahip olabileceğimi söyledi. Aynı hafta ameliyat oldum. Sonrasında şişlikler morluklar olduysa da kısa sürede hepsi geçti.Şimdi o kadar güzel nefes alıyorum ki çok geç kalmışım,neden bu kadar erteledim ki diyorum,sabahları yorgun uyanmıyorum,ağız kuruluğu yaşamıyorum,hayat kalitem arttı, şekil itibariyle de çok güzel ve doğal görünüyor. ztn ne planladıysak o oldu,tam istediğimiz gibi yani. Görenler bir güzellik oldugunu anlıyor ama ne oldugunu anlamıyor bile::)) kısacası çok mutluyum ve memnunum, buradan da kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık::)) sevgiler

merhaba arkadaşlar, öncelikle kendimi tanıtayım 28 yaşındayım,istanbulda yaşıyorum,kadın hastalıkları ve doğum doktoruyum. bundan yaklaşık 7 sene önce nefes alamama ve uyku düzensizliği sebebiyle henüz daha öğrencisi olduğum üniversite hastanesinde septum deviasyonu sebebiyle ameliyat olmuştum. sonrasında maalesef şikayetlerimde hiç bir düzelme olmadı, yeniden ameliyat olmaktan korktugum için de senelerce tekrar kbb doktoruna gitme cesareti gösteremedim ve de güvenim sarsıldı. Dr. Abdulkadir Göksel beyle geçen sene hastanede ameliyathane ortamında tesadüfen tanıştım, inanın kendi girdiğim ameliyat bitttikten sonra yaptığı burun ameliyatını (rinoplasti) başından sonuna kadar izledim ve gerçekten kendisine hayran kaldım diyebilirim. Sonrasında zaten meslektaşım olarak kendisiyle irtibatı koparmadım ve açıkçası yaptıgı birçok ameliyatı görme,takip etme fırsatım oldu. Hepsi de çok başarılıydı. Gerçek anlamda güvenimi kazandı ve beni muayene etti. Burnumun sol tarafı neredeyse tamama yakın kapalıydı ve önceki ameliyattan da bir kısım kıkırdak çıkarıldıgı için durum daha riskli idi. Zaten revizyon burun ameliyatları hep daha sıkıntılı ve zordur. Şekil itibariyle burnum aslında iyi bir burun bile sayılabilirdi ama açık teknikle ameliyat olmam gerektiği için ufak oynamalar yapıp daha güzel bir burna sahip olabileceğimi söyledi. Aynı hafta ameliyat oldum. Sonrasında şişlikler morluklar olduysa da kısa sürede hepsi geçti.Şimdi o kadar güzel nefes alıyorum ki çok geç kalmışım,neden bu kadar erteledim ki diyorum,sabahları yorgun uyanmıyorum,ağız kuruluğu yaşamıyorum,hayat kalitem arttı, şekil itibariyle de çok güzel ve doğal görünüyor. ztn ne planladıysak o oldu,tam istediğimiz gibi yani. Görenler bir güzellik oldugunu anlıyor ama ne oldugunu anlamıyor bile::)) kısacası çok mutluyum ve memnunum, buradan da kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık::)) sevgiler

Hemsire bir arkadasım ameliyat olacağın doktoru ameliyathanede birlikte çalışanlardan sor demişti. Sanırım en iyi referans doktoru ameliyat yaparken tanıyanların referansı. Siz bu konuda şanslı bir hastaymissiniz. Burada Goksel beye ameliyat olmuş birsuru saglik personelinin yorumu da gösteriyor ki doğru doktoru secmisiz :)

bir doktor olarak kendinizi meslektaşınıza emanet ederken bzden daha fazla seçiçisinizdir? Göksel bey i tercih etmenize etken ameliyatı izlemeniz mi oldu? Göksel bey çok doğru bir tercih bana göre,çok net, çok bilgili,hastalarla empati kurabilen sempatik br doktor:)

Merhabalar, yorumlar okuyorum sürekli burun estetiği ile ilgili. Göksel bey işinde oldukça iyi görünüyor. Ancak kafama takıldı, çok fazla hastası var. Ne kadar sıklıkla ameliyata giriyor biliyo musunuz? Günde kaç ameliyat yapıyor mesela?

Hemsire bir arkadasım ameliyat olacağın doktoru ameliyathanede birlikte çalışanlardan sor demişti. Sanırım en iyi referans doktoru ameliyat yaparken tanıyanların referansı. Siz bu konuda şanslı bir hastaymissiniz. Burada Goksel beye ameliyat olmuş birsuru saglik personelinin yorumu da gösteriyor ki doğru doktoru secmisiz :)

Arkadaşınız çok doğru söylemiş. Göksel Bey ile birlikte ameliyat yapan 3 arkadaşımda aynı şeyi söyledi. Hatta Göksel beyin elinin çok iyi olduğunu başka ameliyatlarda da başarılı olduğunu kendi hastanesinde içinden çıkılamaz bir hal olduğunda Göksel beyi aradıklarını çok anlatmıştır bana.

Doktorunuzla ilgili tüm süreçleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz. Lütfen fotoğraflarınızı konu içine değil özel albümünüze ekleyiniz.

Güzel paylaşımlar dilerim..

1998 yilinda deviasyon ameliyatı olmustum, hokka gibi bir burnum olmasa da şeklinden gayet memnundum bu nedenle herhangi bir estetik müdahale yaptırmadım,ameliyattan sonraki birkaç yıl sorunsuz nefes alıyordum ancak zaman gectikçe tekrar sıkıntılarım basladı, sürekli üst solunum yolu enfeksiyonu ve sık sık fananjit olmaya başladım ve zamanla burnumda sekil bozuklugu olustu,burnum yarısından itibaren hafif cöktü ve ucu sarkmaya basladi yani sorunlarım tekrar etmesiyle beraber olmayan estetik sorunu da baş gösterdi ancak bir kere ameliyat olup o tecrübeyi yasadıgim icin asla ameliyat olmayı düsünmüyordum.Zira gectigimiz 2 yıl cok siddetli bas agrıları sorunu yasamaya basladım, migren kaynaklı oldugunu düsünüp 3 farklı hastanade norolojiye gittim yapılan mr ve benzeri tetkikler sonucu norolojik hicbir problem olmadıgını tamamen kbb kaynaklı oldugunu, artık kronik olarak yasadıgım enfeksiyonların buna sebep oldugunu soylemeleri uzerine kbb bolumlerini talan etmeye basladim. Neyse yine 3 farklı dr ve hastane ile yapmis oldugum gorusmeler sonucu deviasyon ameliyatında, burun icinden fazlaca kıkırdak doku alındıgı ve bu nedenle burun icinde dogru noktalarda yeterli destek kalmadıgı için burun cökmesi denilen problemi yasadigimi ve buna bagli olarak cesitli solunum enfeksiyonlarını ve problemlerini yasadıgımı tescilledikten sonra artık ameliyat olma fikrini kabullenmistim...

Ama asıl mesele bundan sonrasıydı,doktorum kim olmalıydı? Tabiki hemen internetten araştırmaya başladım.İlk kararım kesinlikle kbb doktoru olmasıydı cünkü estetik cerraha operasyon yaptırmıs bir kaç kişinin daha sonra yaşadığı sıkıntılara şahit olmuşluğum vardı çünkü onlar sağlıklı nefes alabilen bir burundan ziyade hokka gibi bir buruna sahip olmayı dileyen hastalara hitap eden hekimlerdi mutlaka istisnaları vardır ancak yine de bu hususta fikrim sabitti. Tabiki karar vermem de en etkili olan şey forumlardaki yorumlardı, zaten bunu bu kadar önemsediğim için yaşadıklarımı bu kadar detaylı aktarıyorum. Nihayetinde ismini vermeyeceğim bir doktor ve Abdulkadir Bey arasında kalmıştım.İşte belki buradaki seçim kriterim size çok saçma gelebilir ama ben tam da bu yüzden doktorumu seçtim.Göksel Bey'in internet sayfasında benim objektifimden diye bir bölüm var baktım ki resim çekiyor ve gayet başarılı resimler yani bu bana sanatçı ruhu olduğunu ifade etti ve sanatsal bir ruhun her zaman bir adım önde olduğuna inanırım,diğer doktor ise -eminim burnunu kendi yaptığı- iki asistanı ile Charlie'nin Melekleri pozu vermişti ve meleklerin burnu da çok mu çok yapıldık der gibiydi. Yani bir internet sitesine tav olup Abdülkadir Bey'i tercih ettim, tabi ki ilk adım olarak, görüşme sonrası herşey değişebilirdi lakin değişmedi cünkü tüm asamalarda doktorum herseyi oyle guzel ifade ediyordu ki ikna edilmesi zor olan ben ikna olmamak için sebep bulamadım ve 6 mayıs günü ameliyat oldum. Sanırım cerrahi operasyon da enjeksiyon gibi, bir hemşire yapar 1 hafta kalçanız acır, bir hemşire yapar hiçbir şey anlamazsınız. Abartısız söylüyorum doğru dürüst acı,ağrı hissetmedim,önceki operasyonu düşünüyorum da şimdi ameliyat olduğumdan bile şüphe duyuyorum, bugün 4.günüm ve bu yazıyı yazacak efora sahibim :) Tek sıkıntım burnumun tıkalı olmasından kaynaklı uykusuz gecelerim oldu.Henüz şekliyle ilgili bir yorum yapamıyorum ama ilerleyen günlerde onu da uzun uzun paylaşacağım....

Merhabalar, yorumlar okuyorum sürekli burun estetiği ile ilgili. Göksel bey işinde oldukça iyi görünüyor. Ancak kafama takıldı, çok fazla hastası var. Ne kadar sıklıkla ameliyata giriyor biliyo musunuz? Günde kaç ameliyat yapıyor mesela?

ne kadar sıklıkla ameliyatlara giriyor bilmiyorum ama işinde iyi bir doktor olduğunu biliyorum,ama fazla ameliyat yapıyorsa ki eğer olası bir durum,bizim için olumsuz değil bilakis olumlu bir sonuç,Çünkü çok tecrübeli ..

bir doktor olarak kendinizi meslektaşınıza emanet ederken bzden daha fazla seçiçisinizdir? Göksel bey i tercih etmenize etken ameliyatı izlemeniz mi oldu? Göksel bey çok doğru bir tercih bana göre,çok net, çok bilgili,hastalarla empati kurabilen sempatik br doktor:)

ameliyatı izlemem tabiki büyük bir etken,çalışma şekli, dokulara saygısı, sabrı ve özverisi beni etkiledi, sizler çok farketmiyorsunuz ama gerçekten dikkat edilmesi gereken bir çok oran var ve bunu farklı yüzlerde uygulamak da kolay değil. bunun dışında aldığı eğitimleri, katıldığı kongreleri, yurt dışı toplantıları, konuşmaları hepsini takip ediyorum, kendisini daima geliştiren yenilikleri takip eden bir hekim arkadaşımız oldugunu biliyorum. bunun dışında biz kendimiz sağlık sektöründe olduğumuz için doğru seçimi yapmamız çok daha kolay oluyor, ben sadece sizlere yol gösterici olmak istedim.:) kendinizi rahatlıkla emanet edebilirsiniz.

Aramızda dudak kontürü için dolgu, kaşlarıda hafif kaldırmak için botox yaptıran varmı ? Araştırmalarıma göre botox çok güzel kaldırıyor kaşları ama dudak için dolgu nasıl durur acaba çok istiyorum çokta korkuyorum :)

Kızlar Abdülkadir bey hemşiresinin yüzündeki birsürü beni almiş, ben kendisini alındıktan 1 hafta sonra gördüm, kızarıkşık dışında minicik bi çizgi vardı. Benim de ameliyat sırasında gözlerimin arasındaki bi beni alıcak. Abdülkadir bey ben aldıranınız var mı? Varsa izler ne durumda? Önerir misiniz?

ne kadar sıklıkla ameliyatlara giriyor bilmiyorum ama işinde iyi bir doktor olduğunu biliyorum,ama fazla ameliyat yapıyorsa ki eğer olası bir durum,bizim için olumsuz değil bilakis olumlu bir sonuç,Çünkü çok tecrübeli ..

Tabi tecrübe çok önemli ama karar vermeden önce herşeyi araştırmak istiyor insan.

Bu yaz Türkiye'ye geldiğimde ameliyat olayım da aradan çıksın diye düşünüyorum. Yoksa bir sene sonraya kalacak =(
Burun estetiği başlıklarının ve doktor sayfalarının altını üstüne getirdim. Şu ana kadar en çok baskın Dr. Göksel gibi. Ama çok da korkuyorum...
Chaosqueen doktor beyin sana çizdiği tasarımı görebilme imkanım var mı? Mesajlarını okudum, çok merak ettim.

X