Burun Estetiği Hasta Yorumları

ikisini de yapiyor, burnuna bagli. fiyatlar su an 7000 en ucuz hastanede. adini unuttum. memorialde de yapiyor orasi galiba 9 10 000 civariydi.

bildiğim kadarıyla central da 7000 tl memorial da 8000 tl ama burnun durumuna göre de değişir bence,hem estetik hem de fonksiyonel problem varsa o zaman daha farklı olur.Gidip muayne olmanız ve fiatı dr beyin kendisinden öğrenmeniz daha iyi

Dermaroller i ne icin yaptiriyorsun? Ise yaradi mi?

dermaroller ı cildin alt tabakalarınında temizlenmesi ve cildin kendini yenilemesiiçin gerekli olan maddelerin iğne yardımıyla hareket geçmezi.Akne,yanık mimik kırışıklığı vs yok edici özelliği var.Ben memnunum,bir seans kaldı.haziran ilk haftası yaptıracağım canım

dermaroller ı cildin alt tabakalarınında temizlenmesi ve cildin kendini yenilemesiiçin gerekli olan maddelerin iğne yardımıyla hareket geçmezi.Akne,yanık mimik kırışıklığı vs yok edici özelliği var.Ben memnunum,bir seans kaldı.haziran ilk haftası yaptıracağım canım

Canım ben botox icin Goksel beye gideceğim. Dermaroller i da o mu yapıyor?

arkadaşlar sizin de ameliyattan sonra akıntınız çok oldu mu? benim yarın 4 hafta olacak ama maşallah kesilecek gibi diil..sizlerin ne kdr sürdü =(
:KK14:

Akintinin o kadar surmesi normalmi bilmiyorum. Bende galiba o kadar olmamisti. İlk aylar burun ucu sert oldugundan olanilir ama yinede doktora bi danis derim. Belki bahar sebebiyle alerjik bir durum olusmustur ve bir ilac falan verebilir.

Akintinin o kadar surmesi normalmi bilmiyorum. Bende galiba o kadar olmamisti. İlk aylar burun ucu sert oldugundan olanilir ama yinede doktora bi danis derim. Belki bahar sebebiyle alerjik bir durum olusmustur ve bir ilac falan verebilir.

bende de akıntı öyle fazla olmadı,ben martta oldum bir de üstelik tam bahar zamanı,ama belki alerjik bünyelerde farklı olabilir

Resim paylaşayım dedim :) becerebildim mi bilmiyorum :)

$image.jpg

wavvv:) çok güzel görünüyorsun,valla Göksel bey e bravo,hem doğal gözüken hem de çok güzel bir görüntüye sahip olan orantılı çene ve burna sahipsin:) ama alt yapı var ki sonuç böyle çok muhteşem olmuş:)

Cok tesekkur ederim ecemali :) goksel beyin eseri. Onceki halimi unuttum bile :) darisi ameliyat olacaklarin basina diyelim...

Gercekten Göksel Beyin eline saglik canim. Cok guzelsin.

kızlar herkese günaydn:) gözaltımda çok mimik kırışıklıkları var,geçen hafta cuma botox yaptırdım,şimdi biraz süre geçsin gözaltına ince dolgu yaptıracağım,Göksel bey söyledi.gözaltına ince dolgu oluyormuş,yaptıran var mı?

kızlar herkese günaydn:) gözaltımda çok mimik kırışıklıkları var,geçen hafta cuma botox yaptırdım,şimdi biraz süre geçsin gözaltına ince dolgu yaptıracağım,Göksel bey söyledi.gözaltına ince dolgu oluyormuş,yaptıran var mı?

Annemin bi arkdaşı yaptırmış, kime bilmem ama çook güzel oldu dedi. Ay şimdi arabadayım aynada bi baktım kendime kırış kırış, Abdülkadir beye sorcam botox yapar mı ya da önerir mi bari diye. Göz kenarlarına ne kadar ödeniyodu?

Son düzenleme:
Annemin bi arkdaşı yaptırmış, kime bilmem ama çook güzel oldu dedi. Ay şimdi arabadayım aynada bi baktım kendime kırış kırış, Abdülkadir beye sorcam botox yapar mı ya da önerir mi bari diye. Göz kenarlarına ne kadar ödeniyodu?

Canim 500 tl sadece goz cevresi degil,ayni anda iki kas arasi ,alin vs yapiyor bir sor bakalim en azindan kirisikliklarin derinlesmesini engellersin sen esas burnu ne yapacaksin?:)

Bugun dis dr a burnumu estetik yaptirdigimi soyledim dr inanamadi.cok dogal ve guzel duruyor dedi coook hosuma gitti:))

X