Burun Estetiği Hasta Yorumları

isteğiniz sonucu elde etmek çok önemli ne mutlu o zaman size :) Bir şey sormak istiyorum nasıl hissediyorsunuz burnunuzu ? yane takma dişleri olan kişiler genelde yediklerimi hissetmiyorum,başkası çiğniyor ben yutuyorum gibi der.Aitlik hissi var mı tam anlatamadım ama umarım anlamışşınızdır.

ameliyattan çıktıktan bir süre sanki o organ size ait değilmiş gibi geliyor ,elliyorsunuz bir garip hissediyorsunuz,ama bu uzun süren bir his değil,benim de bir sene oldu vucudumun bir parçası artık:)

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Nisan ayında Abdülkadir bey'e burnumdaki kemer nedeniyle ameliyat oldum. Burnum küçüktü ancak çok belirgin ve keskin bir kemeri vardı. Ancak şu an da çok memnunum. Çok kısa bir sürede iyileşip mesleğime geri döndüm. Hiç morluk olmadan sadece çok az şişlikle ameliyatımı atlattım. Zaten tamponlar çıktıktan sonra şişlik hızla iniyor. İlk operasyonumdu çok gergindim ama korkulacak hiçbir şey yokmuş :) Ameliyat olduğumu hiç kimse anlamıyor daha ilk ay olmasına rağmen... Eminim ki zaman geçtikçe burnum daha da fazla oturacak ve güzel bir sonuç elde edebilicem. Gerçekten doğal ve yüzünüze yakışan bir burun istiyorsanız, kaydırak gibi bir kavis veya domuzcuk burnu gibi kalkık bir burun hayal etmiyorsanız, Abdülkadir Göksel'i görün derim.

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Nisan ayında Abdülkadir bey'e burnumdaki kemer nedeniyle ameliyat oldum. Burnum küçüktü ancak çok belirgin ve keskin bir kemeri vardı. Ancak şu an da çok memnunum. Çok kısa bir sürede iyileşip mesleğime geri döndüm. Hiç morluk olmadan sadece çok az şişlikle ameliyatımı atlattım. Zaten tamponlar çıktıktan sonra şişlik hızla iniyor. İlk operasyonumdu çok gergindim ama korkulacak hiçbir şey yokmuş :) Ameliyat olduğumu hiç kimse anlamıyor daha ilk ay olmasına rağmen... Eminim ki zaman geçtikçe burnum daha da fazla oturacak ve güzel bir sonuç elde edebilicem. Gerçekten doğal ve yüzünüze yakışan bir burun istiyorsanız, kaydırak gibi bir kavis veya domuzcuk burnu gibi kalkık bir burun hayal etmiyorsanız, Abdülkadir Göksel'i görün derim.

geçmiş olsun,burun zaman geçtikçe hacim kaybediyor hele ki sizin ki daha çok yeni ,zamanla daha da güzel olur,aramıza hoşgeldiniz:)

Kızlar,
Bu hafta botox kontrolü için Göksel bey in muaynanesine gittim,
Baktım ki bir hareketlenme var,Deniz in olduğu kısımda sandalyeler gelmiş,projektör hazırlanıyor hayırdır dedim tv den röportaj için mi gelecekler .Yok dedi Göksel bey.
Burun estetiği olmak isteyen kişilere seminer düzenlemeye başlamış.Ameliyat öncesi ve sonrası tüm süreçleri anlatıp interaktif bir katılım sağlamayı amaçlamış.Sanırım max10 kişi ile sınırlandırılacakmış.
Valla Göksel bey in mesleğine olan aşkına hayranım,devamlı yenilik peşinde,hiç enerjisi bitmiyor,Bu kadar yoğunluğunun arasında bir de seminer verecek,maşallah doktorumuzun bu meslek aşkına ve bitmeyen enerjisine:)

Bahsettiğim şey PRP değil karıstırmayın.

PRP , sizden alınan kana özel işlemler yapıldıktan sonra size enjekte edilmesi.

Bahsettiğim şeyin adı Fibrocell.

Sertap Erener roprtajı : Kulak arkasından doku alıyorlar. Laboratuvarda üç hafta boyunca senin kök hücreni üretiyorlar. 10 milyon yeni kök hücreyle geliyorlar ve onları yüzüne enjekte ediyorlar. Yeni kök hücre demek, yeni bir cilt demek. Bayağı işe yaradı.

Link vermek yasak mı ? farmalink fibrocell diye aratın madem oyle.

Sertap Erener roprtajı : Kulak arkasından doku alıyorlar. Laboratuvarda üç hafta boyunca senin kök hücreni üretiyorlar. 10 milyon yeni kök hücreyle geliyorlar ve onları yüzüne enjekte ediyorlar. Yeni kök hücre demek, yeni bir cilt demek. Bayağı işe yaradı.

yok ararım şimdi,ben sadece uygulanış olarak PRP gibi diye düşündüm,ama evet farklı olduğunu anladım:)

Son düzenleme:

Canım ne zaman yaptırdın Fibrocell i. Ne kadara mal oldu. Tek seans mı yapılıyor?

yok ararım şimdi,ben sadece uygulanış olarak PRP gibi diye düşündüm,ama evet farklı olduğunu anladım:)

Canım ne zaman yaptırdın Fibrocell i. Ne kadara mal oldu. Tek seans mı yapılıyor?

herşey güzellik ve herşey ruhumuz için:) ben dermaroller yapytırıyorum bir seans kaldı,ama bu dermaroller dan daha iyi

Gecmis olsun. Fotograflarini gorme sansimiz var mi? Facebook'tan falan, mail de olur?

Ben ilk burun ameliyatımı 10 yıl önce olmuştum o dönemin çok bilinen bir cerrahına. Malesef sonuç hiç de iyi olmadı. Burnumun üst tarafı çöktü, fazlaca kavis verdi ve nefes alma problemi yaşadım. Bu nedenle ikinci amleyattan oldukça korkuyordum. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali çok ince eleyip sık dokudum. Bir arkadaşımında ikna etmesiyle sonunda Göksel Bey de karar kıldım. Arkadaşımla aynı gün ameliyata girdik. İkimizde çok memnun kaldık. İkimizin de burnu çok farklı ve doğal. Benim burnum da çok fazla işlem yapıldı tabii. Çöken yeri düzeltti. Burun kanatlarımı açtı.

Bir önceki burnumda herkes ameliyatlı olduğunu fark ediyordu. Şimdi ben ikna etmek durumunda kalıyorum:) Burnumdaki çökme nedeniyle kemik güneş gözlüğü takamıyordum aşağı düşüyordu şimdi takabiliyorum:) İnanın çok önemliymiş.

Ve en önemlisi rahat nefes alabiliyorum. Ameliyat olalı 2 yıldan fazla oldu. Hiç bir sorun yaşamadım. Burun estetiği önemli ama emin olun yaşam kalitesi hepsinden önemli. Güzel bir burun olsa dahi nefes alamamak o burunla yaşamak en kötüsü. Bazen sadece resimlere bakarak karar veriyoruz. Ama bir de ameliyat sonrası yaşananlar var.

3. kez ameliyat olmam gerekse idi nasıl bir travma yaşardım bilmiyorum. Bu nedenle Göksel bey i gözüm kapalı öneririm. Hem estetik hem sağlık açısından.
Burunlar tamam. Ben botoxa karar verdim kizlar. Biraz daha çıtır görünelim :)

X