Burun Estetiği Hasta Yorumları

Tek kelime ile muhteşem , nekadar yakışmış burnunuz yüzünüze.fotoğraflarınızı görünce emin ellerde olduğumuzu yeniden anladım :) benim burnumda her geçen gün daha da güzelleşiyor hatları daha çok belirginleşiyor. Ortalıkta ne burunlar dolaşıyor 1-2 yıl geçtikten sonra ucu düştü diyenler, ortası çöktü diyenler , sağa- sola yamulanlar. Biz Abdülkadir beyin hastaları gerçekten çok şanslıyız.

ben de o burnu çökenlerdendim Göksel bey ile tanışmadan önce.İlk burun estetiğinde 3 ay içinde burnum çöktü benim:)
şanslıyız gerçekten..

Prp denilen uygulama daha baska sanirim. Bi ara arastirmistim ama sonra vazgectim. Ben Goksel beyin yuz estetigi yaptigini biliyorum ve resimleyinde gormustum. Kesinlikle ihtiyacim oldugunda kendisine yaptiracagim. Tabii herhalde bu konu bi 8-10 yil sonra olacaktir. Ameliyat olmaktan artik korkmuyorum. Acilisi burun ile yaptim ve doktor bey sayesinde cok nemnun kkaldim. Botoks ve rinolight isleminde de Goksrl beyden cok memnun kaldim. Artik estetik ile ilgili baska doktor arayisina kesinlikle girmem. Her yapilan islemde memnuniyetimin disinda surecler ile ilgili soyledigi hersey de birer birer aynen yasandi. Doktora guven cok onemli ve sansliyimki kendisine ameliyat olmusum. Genrlde sanssiz biriyimdir. Hala bu konuda sansim nasil bana yardim etti bilmiyorum :)) diyecegim su ki Goksel bey gercekten isinin ehli bir doktor ve gozum kapali tavsiye etmekten asla cekinmiyorum. Ve her gecen gun de ona guvenmekle ne kadar dogru bir is yaptigimi dusunuyorum. Darisi ameliyat olacaklarin basina artik :)

evet PRP den farklı arkadaşın söylediği ben sadece kendi vücudunu kullanıp ayrıştırıp sonra gene kişinin vücuduna uygulama işlemini yapılış olarak PRP ye benzettim..
Ben de Burun ,botox,dolgu hep Göksel bey e yaptırıyorum.Hiç başka doktor düşünmedim bile.çÜNKÜ kendisine güveniyorum yanlış bir şey yapmayacağımdan o kadar eminim ki ,nitekim her yaptığından memnunum,ilerde yüz gerdirmek istersemde evet tek adres kendisi olur,ben alışkanlıklarımdan kolay kolay vazgeçmem hele ki sonuçtan memnunsam:))

Benim sana nacizane bir tavsiyem olacak. Doktor gormeden karar vermemende fayda var. Cunku doktor bey aneliyat disinda bir oneride de bulunabilir. Bu arada benim bi arkadasim burun ucu ameliyati olmustu goksel beye. Ama fiyatini hic sormadim ama dusuktu diye hatirliyorum. Bu arada burun ucu ameliyatinda hic morarma olmuyor ameliyattan sonra :)

Teşekkür ederim tavsiyeniz için.Morarmalar beni çok endişelendiriyordu iyi oldu bunu ögrendiğim :)

Açıkçası hiç bir doktora tam güvenmiyorum.Ama yorumları bakılırsa göksel beyden memnun olmayan yok .Sanırsam sizde gökse beyde yaptırdınız ?

Bence bu kadar güvensiz olmayın.Başınızdan başarısız bir maeliyat mı geçti? Ben ikinci estetiğimi Göksel bey e oldum.Buna rağmen kendisiyle görüşmeye gittiğimde bende o güveni oluşturdu.Ben de mutsuz ve inançsızdım.Ama doğru karar vermişim doğru dr ile görüşmüşüm.Tek pişmanlığım ilk burun estetiğimi olurken Göksel bey hakkında çok olumlu duyumlar almıştım fakat maddi açıdan hazırlıklı olmadığımdan diğer alternatif doktoru değerlendirdim biraz daha bekleseydim.Sonra ne oldu astarı yüzünden pahalıya geldi.
Profilimden resimlerime bakabilirsiniz,yüzüme yakışan ,doğal güzel bir burnum var nefesta alabiliyorum.Herşeyden önemli olan benim çok beğenmem.Çünkü benim beğenmediğim ama çevremin beğendiği herhangi birşey benim için anlamsız olur.
Burun estetiği olmaya karar verdiğimde herkes orjinal burnumu çok beğeniyordu,,ama ben beğenmiyordum..
Ama şu anda çevremde beğeniyor,resimlerime bakabilirsiniz,
Aklınızda olan doktorlarla görüşmeler yapıp ,tasarımlarına bakın.Zaten birbakmışsınız karar vermişsiniz:)

Hayır her hangi bir estetik geçirmedim güvenmiyorum çünkü çoğu ünlünün bile burunları çok yapay maddi açıdan ne kadar iyi doktorlara yaptırdıkları da malum.resimlerinizin küçük halini gördüm yeni üye oldugum için büyük halini göremedim maalesef küçük halinden şunu söyleye bilirim ki tek kelimeyle muhteşem olmuş çok dogal bir görüntüsü var. Ne kadar oldu yaptıralı ? Birde rica etsem ne kadar tutuğunu yazar mısınız ?

Hayır her hangi bir estetik geçirmedim güvenmiyorum çünkü çoğu ünlünün bile burunları çok yapay maddi açıdan ne kadar iyi doktorlara yaptırdıkları da malum.resimlerinizin küçük halini gördüm yeni üye oldugum için büyük halini göremedim maalesef küçük halinden şunu söyleye bilirim ki tek kelimeyle muhteşem olmuş çok dogal bir görüntüsü var. Ne kadar oldu yaptıralı ? Birde rica etsem ne kadar tutuğunu yazar mısınız ?

farkettiysen doğal olmayan burun isteyen birçok insan var,kalkık burun olsun,kızak gibi kavis olsun:) yani böyle burun isteyen arkadaşlara da saygım var ama ben yüzümden bağımsız bağıran bir burnum olsun hiç istemedim.çok tşk ederim.14 ay oldu yaptıralı,ben revizyon olduğum yani ikinci estetiiğimi olduğumdan 7000 tl ye mal oldu.

farkettiysen doğal olmayan burun isteyen birçok insan var,kalkık burun olsun,kızak gibi kavis olsun:) yani böyle burun isteyen arkadaşlara da saygım var ama ben yüzümden bağımsız bağıran bir burnum olsun hiç istemedim.çok tşk ederim.14 ay oldu yaptıralı,ben revizyon olduğum yani ikinci estetiiğimi olduğumdan 7000 tl ye mal oldu.

Kesinlikle aynı fikirdeyiz.

Ben 1 yil once hem burun hem cene ameliyati oldum goksel beye. İlk ameliyatimdi. Profilimden resimletime bakabilirsiniz. Oncedi ve sonrasi halletini gorunce ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz. Su anki burnumla dogmus gibi hissediyorum kendimi. Goksel bey kbb uzmani olmasinin yaninda yuz plastik cerrahi egitimi de almis yurt disinda. Bu sebeple de yuzunuze baktiginda yapilmasi gerekeni ve yuzunuze yakisacak profili cok iyi goruyor bence. Bugune kadar gordugum hastalarinin hicbirinin burnu ayni degil bence. Bu da kisiye gore burun yaptigini gosteriyor. Ben su ana kadar hicbir sorun yasamadim cok sukur ve gercekten memnunum. Bu arada ben kendisine sadece burun aneliyati icin gitmistim. Kendisi cenemin de geride oldugunu soyleyip resimletim uzerinde calusmayi yapip bana gosterdi. Cene ameliyatim olmasaydi su anki sonucu alamayacaktim. Onun onerileri bence onemli. Bu sebeple kime karar vetirsen ver muhakkak muayenede kafanda netlesiyor zaten yapilacak operasyon. Korkularin cok normal cunku yuzunun merkezini degistirme karari veriyorsun. Zor bir karar. Dogru doktor cok onemli. Bol sans :))

Ben 1 yil once hem burun hem cene ameliyati oldum goksel beye. İlk ameliyatimdi. Profilimden resimletime bakabilirsiniz. Oncedi ve sonrasi halletini gorunce ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz. Su anki burnumla dogmus gibi hissediyorum kendimi. Goksel bey kbb uzmani olmasinin yaninda yuz plastik cerrahi egitimi de almis yurt disinda. Bu sebeple de yuzunuze baktiginda yapilmasi gerekeni ve yuzunuze yakisacak profili cok iyi goruyor bence. Bugune kadar gordugum hastalarinin hicbirinin burnu ayni degil bence. Bu da kisiye gore burun yaptigini gosteriyor. Ben su ana kadar hicbir sorun yasamadim cok sukur ve gercekten memnunum. Bu arada ben kendisine sadece burun aneliyati icin gitmistim. Kendisi cenemin de geride oldugunu soyleyip resimletim uzerinde calusmayi yapip bana gosterdi. Cene ameliyatim olmasaydi su anki sonucu alamayacaktim. Onun onerileri bence onemli. Bu sebeple kime karar vetirsen ver muhakkak muayenede kafanda netlesiyor zaten yapilacak operasyon. Korkularin cok normal cunku yuzunun merkezini degistirme karari veriyorsun. Zor bir karar. Dogru doktor cok onemli. Bol sans :))
Evet Göksel bey yüzü çok güzel analiz ediyor,neyin yapılıp neyin yapılmaması gerektiğini çok iyi tahlil ediyor,
bu nedenle insanda güven uyandırıyor,senin burun ve çenen çok güzel olmuş,sadece burun yapsa bu kadar hoş olmazdın.
sen de iyi ki Göksel bey i dinlemişsin,senin ameliyat sonucun bir harika bana göre:)

arkadaşlar sizin de ameliyattan sonra akıntınız çok oldu mu? benim yarın 4 hafta olacak ama maşallah kesilecek gibi diil..sizlerin ne kdr sürdü =(
:KK14:

Açıkçası hiç bir doktora tam güvenmiyorum.Ama yorumları bakılırsa göksel beyden memnun olmayan yok .Sanırsam sizde gökse beyde yaptırdınız ?

Ben ilk burun ameliyatımı 10 yıl önce olmuştum o dönemin çok bilinen bir cerrahına. Malesef sonuç hiç de iyi olmadı. Burnumun üst tarafı çöktü, fazlaca kavis verdi ve nefes alma problemi yaşadım. Bu nedenle ikinci amleyattan oldukça korkuyordum. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali çok ince eleyip sık dokudum. Bir arkadaşımında ikna etmesiyle sonunda Göksel Bey de karar kıldım. Arkadaşımla aynı gün ameliyata girdik. İkimizde çok memnun kaldık. İkimizin de burnu çok farklı ve doğal. Benim burnum da çok fazla işlem yapıldı tabii. Çöken yeri düzeltti. Burun kanatlarımı açtı.

Bir önceki burnumda herkes ameliyatlı olduğunu fark ediyordu. Şimdi ben ikna etmek durumunda kalıyorum:) Burnumdaki çökme nedeniyle kemik güneş gözlüğü takamıyordum aşağı düşüyordu şimdi takabiliyorum:) İnanın çok önemliymiş.

Ve en önemlisi rahat nefes alabiliyorum. Ameliyat olalı 2 yıldan fazla oldu. Hiç bir sorun yaşamadım. Burun estetiği önemli ama emin olun yaşam kalitesi hepsinden önemli. Güzel bir burun olsa dahi nefes alamamak o burunla yaşamak en kötüsü. Bazen sadece resimlere bakarak karar veriyoruz. Ama bir de ameliyat sonrası yaşananlar var.

3. kez ameliyat olmam gerekse idi nasıl bir travma yaşardım bilmiyorum. Bu nedenle Göksel bey i gözüm kapalı öneririm. Hem estetik hem sağlık açısından.

Gerçekten çok zor bir karar.Yüzüne karakter katan, en önemli parça bana göre. Bu yüzden aynı tip, minicik inanılmaz kavisli baktığım anda anlaşılan burundan çok korkuyodum ama rahatladım bu mesajları okuyunca :) Cuma gününe randevumu aldım teşekkürler :)
Bu arada tek tek ve bütün olarak yüzünüz çok hoş gözüküyor.

Son düzenleme:
Ben ilk burun ameliyatımı 10 yıl önce olmuştum o dönemin çok bilinen bir cerrahına. Malesef sonuç hiç de iyi olmadı. Burnumun üst tarafı çöktü, fazlaca kavis verdi ve nefes alma problemi yaşadım. Bu nedenle ikinci amleyattan oldukça korkuyordum. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali çok ince eleyip sık dokudum. Bir arkadaşımında ikna etmesiyle sonunda Göksel Bey de karar kıldım. Arkadaşımla aynı gün ameliyata girdik. İkimizde çok memnun kaldık. İkimizin de burnu çok farklı ve doğal. Benim burnum da çok fazla işlem yapıldı tabii. Çöken yeri düzeltti. Burun kanatlarımı açtı.

Bir önceki burnumda herkes ameliyatlı olduğunu fark ediyordu. Şimdi ben ikna etmek durumunda kalıyorum:) Burnumdaki çökme nedeniyle kemik güneş gözlüğü takamıyordum aşağı düşüyordu şimdi takabiliyorum:) İnanın çok önemliymiş.

Ve en önemlisi rahat nefes alabiliyorum. Ameliyat olalı 2 yıldan fazla oldu. Hiç bir sorun yaşamadım. Burun estetiği önemli ama emin olun yaşam kalitesi hepsinden önemli. Güzel bir burun olsa dahi nefes alamamak o burunla yaşamak en kötüsü. Bazen sadece resimlere bakarak karar veriyoruz. Ama bir de ameliyat sonrası yaşananlar var.

3. kez ameliyat olmam gerekse idi nasıl bir travma yaşardım bilmiyorum. Bu nedenle Göksel bey i gözüm kapalı öneririm. Hem estetik hem sağlık açısından.

isteğiniz sonucu elde etmek çok önemli ne mutlu o zaman size :) Bir şey sormak istiyorum nasıl hissediyorsunuz burnunuzu ? yane takma dişleri olan kişiler genelde yediklerimi hissetmiyorum,başkası çiğniyor ben yutuyorum gibi der.Aitlik hissi var mı tam anlatamadım ama umarım anlamışşınızdır.

isteğiniz sonucu elde etmek çok önemli ne mutlu o zaman size :) Bir şey sormak istiyorum nasıl hissediyorsunuz burnunuzu ? yane takma dişleri olan kişiler genelde yediklerimi hissetmiyorum,başkası çiğniyor ben yutuyorum gibi der.Aitlik hissi var mı tam anlatamadım ama umarım anlamışşınızdır.

Canım ameliyattan sonraki ilk günler burnuna dokununca garip geliyor. Sanki senin burnun değilmiş gibi. Benimki iki yıl oldu ve su anda ameliyat oldugumu bile hatırlamıyorum. Artık tamamen kendi burnum. Hic bir yabancılık hissi yok.

X