Burun Estetiği Hasta Yorumları

çok teşekkür ederim profilden gördüm gerçekten çok güzel olmuş zaten beğenmesen o kadar emin konuşmazsın abdülkadir göksel iyi bir dr diyosun yani görüşme yapıcam onlada :)

Sadece ben değil Göksel bey in grubundaki birçok kişi kendisinden ve sonuçtan çok memnun,
Kendisiyle görüşmen senin için çok iyi olacaktır,iyi değerlendirmeni tavsiye ederim:))

Ameliyat fiyatı burunda daha yüksektir. tek çene ameliyatı fiyatını bilmiyorum. yandan çekilmiş bir resmini doktora mail at, sana sanal çalışma yapsınlar. Fikrin olur. ayrıca çene ameliyatı eklenince buruna en fazla 1000 tl falan eklenir herhalde.

Zyk78 nasılsın gözaltı dolgusunu yaptırdım ama uzun zaman yazamadım çok yoğun bir Bayram öncesi geçirdim :KK43: şimdi daha yeni rahat nefes almaya başladım.gözaltı dolgusunu Temmuz ayı içerisinde yaptırdım harika oldu yüzümdeki diriliği tenimin tazeliğini anlatamam , ciddi anlamda gözle görülür bir fark oldu. Ben hafif buğday tenli olduğumdan sanırım hiç morarma şişme olmadı , yapılışıda çok kolaydı dolgudan önce emla sürdüler onun sayesinde acı hissetmedim. Ben kesinlikle memnun kaldım ama süresi 1 yılmış. 1 yıl sonra koştura koştura gidicem :) yorgun gözlere yıpranmış cildi olanlara kesinlikle tavsiye ederim...

bu arada burda bi ara botoksa bir kaç kişi gidenler vardı..tekrar öyle gitmek isteyen varsa ben botoks yaptırmak istiyorum bilginize :))

Zyk78 nasılsın gözaltı dolgusunu yaptırdım ama uzun zaman yazamadım çok yoğun bir Bayram öncesi geçirdim :KK43: şimdi daha yeni rahat nefes almaya başladım.gözaltı dolgusunu Temmuz ayı içerisinde yaptırdım harika oldu yüzümdeki diriliği tenimin tazeliğini anlatamam , ciddi anlamda gözle görülür bir fark oldu. Ben hafif buğday tenli olduğumdan sanırım hiç morarma şişme olmadı , yapılışıda çok kolaydı dolgudan önce emla sürdüler onun sayesinde acı hissetmedim. Ben kesinlikle memnun kaldım ama süresi 1 yılmış. 1 yıl sonra koştura koştura gidicem :) yorgun gözlere yıpranmış cildi olanlara kesinlikle tavsiye ederim...

Slm lobodonduso

Hosgeldin tekrar. Birden herkes kayboldu zaten. Hele dream ve duhaniye tam kayipti ama dream geti donmus bugun :)) dolguyu daha yaptirmadim cnm. Hayirli olsun :) darisi basima. Bende morarma olabilir cunku beyaz tenliyim. Olmazsa kurban bayrami tatilinden once mi taptirsam diye dusunuyorum. Goksel beye bayramdan sonra gidip bi sorayim diyorum. Hergun mskyaj yapmak zorunda olan biri olarak cildim benimde cok yorgun gorunuyor. Biseyler yapmam lazim kesinlikle. Goksel beyin fikrini alacagim bu konuda. Dolgudan memnun olan iki kisi oldu. Sira bende o halde :)) eee yas 35. Zamana yenik dusmemek lazim. Ecemali gibi direnecegim bende :)))

Slm bence ikisini birlikte olmalısın hem ayrı ayrı iki kere iyileşme süresi geçirmezsin hemde eğer doktorumuz iki ameliyatı da tavsiye ettiyse muhakkak yaptırmalısın çünkü Göksel bey o yüz orantısını hesaplayarak karar veriyor,bana çenenide yapalım dediğinde hiç niye diye sormadan itiraz etmeden kabul etmiştim, sonuç gerçekten başarılı oldu ellerine sağlık doktorumun.

Katiliyorum cnm sana. Iki kere narkoz :KK43: gerek yok. Ayrica iki kere daha masrafli olur. Fiyat al. Yetismezse biriktirip birkac ay sonra yaptir kedinlikle. Ama tek burunu bence tekrar dusun derim. Oldumu tam olsun bence. Sen benim dedigim gibi bi sanal calisma yaptir. O zaman anlayacaksin ne demek istedigimizi kesinlikle. Hem ona para da odemezsin

Sadece ben değil Göksel bey in grubundaki birçok kişi kendisinden ve sonuçtan çok memnun,
Kendisiyle görüşmen senin için çok iyi olacaktır,iyi değerlendirmeni tavsiye ederim:))

teşekkür ediyorum msjın için en kısa zamanda bende fotoğraflarımı paylaşıcam ameliyat olmak isteyenlere yardımcı olmak için valla bu sitede karar verdim herseye :))

ne zaman ameliyat olacaksın peki? gün aldın mı? ben de seneye silikon düşünüyorum alıştım estetik operasyonlara:)))

canım ben şu an dr araştırıyorum emre ilhan,muhammet dilber ve abdülkadir gökselle eylül ayında görüşme yapıcam ardından bir dr arasında karar verıp ameliyat olucam eylül ayı içerisinde olurum tabi müsaitlerse çünkü bir an önce olsun bitsin istiyorum gün geçtikçe insan geriliyo korkuyo sen hangi dr düşünüyosun

canım ben şu an dr araştırıyorum emre ilhan,muhammet dilber ve abdülkadir gökselle eylül ayında görüşme yapıcam ardından bir dr arasında karar verıp ameliyat olucam eylül ayı içerisinde olurum tabi müsaitlerse çünkü bir an önce olsun bitsin istiyorum gün geçtikçe insan geriliyo korkuyo sen hangi dr düşünüyosun

Hımm anladım canım hayırlı bir karar olur senin için inş,göksel bey kbb uzmanı olmasaydı plastik cerrah olsaydı silikın için kesin onu düşünürdüm henüz kim olur bilmiyorum çünkü daha bir senem var

Arkadaşlar ameliyat kararı almadan önce nerdeyse hergün en az bir kere girdiğim ve defalarca kereler sayısız yorum okuduğum ve fotoğraf baktığım bu foruma ameliyat olduktan sonra inanın bu üçüncü girişim:) İnsan ameliyat stresini üzerinden atınca ve sonuçtan da memnun kaldıysa inanın aklına bile gelmiyo buralara girip yorum filan yazmak:) Ama ben yeni ameliyat olacak arkadaşlara yardımcı olması açısından eski ve yeni resimlerimi albüme ekledim bakmak isteyenler beni arkadaş olarak ekleyip bakabilirler ara ara girip güncellemeye çalışıcam. Profilimdeki resimler tamponlar ve alçı çıkmadan önce benim amatörce çektiğim birkaç resim ve doktorumun ameliyattan 12 gün sonra çekmiş olduğu resimlerdir. Çok erken dönemde çekildiği için bayağı bir şiş hali yine de bence fikir veriyor:)

ipktel seni çok iyi anlıyorum aynı aşamalardan kısa bir süre önce bende geçtim çok sıkıntılı süreçler bilirim. Sorularına gelirsek, Göksel hoca ameliyatlarını yanlış hatırlamıyosam Kozyatağı Central Hospital ve Ataşehir Memorial hastanelerinde yapıyor. Son zamanlarda ameliyat olmuş bir hastası olarak ( 5 Temmuz'da ameliyat oldum) Göksel Bey'in ameliyat fiyatlarının 7000-8000 (Central-Memorial) olduğunu söyleyebilirim. Ben Central'da 7000'e oldum, ilk ameliyatımdı. Son olarak ilk görüşme ücretsiz ancak daha sonra muayene etmesi gerekiyor seni deviasyon, sinüslerin durumu vs birşeylere bakıyor ameliyat öncesi hatta film filan istiyor galiba gerekirse o ücretli 200 TL diye biliyorum. İstersen 200 TL'yi ödeyip hepsini aynı anda aradan çıkarabilirsin, ben öyle yapmıştım:) ve ağustos'ta muayene olursan 10-15 gün içinde ameliyat tarihi alırsın benim tahminim yine de en doğru tarihi görüşmeye gidince Deniz Hanım'dan (sekreteri) alırsın. Hepsi ekipçe çok tatlı insanlardır zaten aklına gelen herşeyi sorabilirsin. Aile ortamı gibi bir ortam var muayenehanede, herkes güleryüzlü, rahat ben en çok ondan etkilenmiştim. Şimdiden geçmiş olsun umarım herşey istediğin gibi olur.

özdilara çok teşekkür ederim yorumun için. aslında ilk görüşmede dediğin gibi kontrolleri de yaptırıp bu sürece başlamak en doğrusu. çünkü dediğim gibi oldukça uzun zamandır araştırıyorum bu konuyu ve göksel bey hakkındaki yorumlar gerçekten güzel. tabi burdan sonrası biraz da şans işi, doktor çok başarılı olabilir ama bazen işler ters de gidebilir. tabi bu da bu işin tuzu biberi, bu risk her zaman olacak. ama göksel bey'de bu riskin minimum seviyede olacağını düşünüyorum.

tekrardan teşekkürler.

inşallah hayırlısı olur hepimiz için... daha seneye cok var iyi bir dr bulursun :) tabi o korkuyu atlattın şimdi sıra silikona geldi demi :) burun ameliyatı zor bi süreçmiydi bide yazmak istersen fiyatınıda yazarmısın hazırlıklı olalım en azından

inşallah hayırlısı olur hepimiz için... daha seneye cok var iyi bir dr bulursun :) tabi o korkuyu atlattın şimdi sıra silikona geldi demi :) burun ameliyatı zor bi süreçmiydi bide yazmak istersen fiyatınıda yazarmısın hazırlıklı olalım en azından

ecemali bu msj senin içindi alta yazmışım yanlışlıkla acemilik :))):KK52:

ecemali bu msj senin içindi alta yazmışım yanlışlıkla acemilik :))):KK52:

:))) canım ben iki kere burun estetiği olduğumdan biraz zahmetli oldu ,ama çok şükür sonuçtan çok memnunum,inan korkuyorum burnuma birşey olacak diye:) ben 16 ay önce göksel beye 7000 tl ye revizyon oldum silikınu soruyorsan eper 6000 tl den başlıyormuş,senin ilk mi burun ameliyatı yoksa revizyon mu? Bu arada iyi bayramlar canım:)

:))) canım ben iki kere burun estetiği olduğumdan biraz zahmetli oldu ,ama çok şükür sonuçtan çok memnunum,inan korkuyorum burnuma birşey olacak diye:) ben 16 ay önce göksel beye 7000 tl ye revizyon oldum silikınu soruyorsan eper 6000 tl den başlıyormuş,senin ilk mi burun ameliyatı yoksa revizyon mu? Bu arada iyi bayramlar canım:)

yok cnm benim sadece burun olcak nefes problemim var kıkırdaklarım eğriymiş burnumun içinde bende diyorum hazır ameliyat olmuşken burnumda güzel olsun demi :) aileme kalsa burnumda bişey yok :) ama bana göre var daha iyi olabilir kendimi daha iyi hissedebilirim demi.. hepimiz için geçerli bu ameliyatının başarılı geçmesine çok sevindim cnm gerçekten çünkü insan 1 kere olmak istiyo sorun yaşamamak içinde paraya kıyıyo iyi dr olsun diyo güvenmek istiyo snin talihsiz olmuş ilkleri ama olsun herseyde vardır bir hayır şimdi mutlusun ne güzel :)

özdilara çok teşekkür ederim yorumun için. aslında ilk görüşmede dediğin gibi kontrolleri de yaptırıp bu sürece başlamak en doğrusu. çünkü dediğim gibi oldukça uzun zamandır araştırıyorum bu konuyu ve göksel bey hakkındaki yorumlar gerçekten güzel. tabi burdan sonrası biraz da şans işi, doktor çok başarılı olabilir ama bazen işler ters de gidebilir. tabi bu da bu işin tuzu biberi, bu risk her zaman olacak. ama göksel bey'de bu riskin minimum seviyede olacağını düşünüyorum.

tekrardan teşekkürler.

İpktel şimdi gördüm arkadaşlık isteğini kabul ettim:) çok gerçekçi yaklaşıyorsun ben de senin gibi düşünüyorum burada konuşulan doktorların hepsinin başarısı ortada bu yüzden bizler araştırmalarımız esnasında bu isimlere ulaşıyoruz, ancak hastanın yapısı ameliyata nasıl cevap vereceği de önemli bir faktör, bir de doktorun tecrübesi hasta ve doktorun beğenilerinin ve beklentilerinin ortak olması bence çok önemli, her ameliyatta komplikasyon olabilir önemli olan bir sorun çıktığında da en iyi şekilde müdahale edebilmesi, bu uzun bir süreç ameliyat olduktan sonra da sürekli kontrollere gidiyorsun doktorla iletişim halinde oluyorsun o yüzden hangisine için ısındıysa içine sindiyse onu seç, insan görüşmelerde onu anlıyor bir doktor daha ağır basıyor:) bütün bunları düşünerek kendi doktorunu seçtikten sonra doktoruna güven olumlu düşün inşallah iyi bir sonuç alırsın, genelde gerçekçi beklentileri olan insanların ameliyat sonuçlarının daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

yok cnm benim sadece burun olcak nefes problemim var kıkırdaklarım eğriymiş burnumun içinde bende diyorum hazır ameliyat olmuşken burnumda güzel olsun demi :) aileme kalsa burnumda bişey yok :) ama bana göre var daha iyi olabilir kendimi daha iyi hissedebilirim demi.. hepimiz için geçerli bu ameliyatının başarılı geçmesine çok sevindim cnm gerçekten çünkü insan 1 kere olmak istiyo sorun yaşamamak içinde paraya kıyıyo iyi dr olsun diyo güvenmek istiyo snin talihsiz olmuş ilkleri ama olsun herseyde vardır bir hayır şimdi mutlusun ne güzel :)

Gerçekten insann kendini iyi hissetmesi o kadar çok önemli ki canım anlatamam,elbette ailelerimize göre heryerimiz kusursuz çünkü onlar anne baba akraba,ama dediğin gibi sağlık problemîni giderecekken estetik dokunuşlar da fena olmaz:))) çok iyi hissedersin kendini, ama dr seçiminde titiz ol canım:)

tekrardan teşekkürler.

Zaten onemli olan da riski en aza indirmek. Dogru doktor secimi bunun en onemli asamasi diye dusunuyorum. Goksel bey dogru secim. Bunu yasayan biri olarak biliyorum. Ornegin bana cene ameliyati yapmasaydi sonuc biyle olmayacakti. Buradan bir arkadasin yanaklarina da yag enjeksiyonu yapmis. Yuzun guzelligine bir butun olarak baki oneriletini sunuyor. Ve sonuctan husranla karsilasani da gormedim. Guven faktoru cok onemli ve muayenede o guveni aliyorsun zaten. Gittiginde ne denek istedigimi daha iyi anlayacaksin cnm

X