Burun Estetiği Olup da Beğenmeyen, Pişman Olanlar

ben de doğal olsun demiştim fazla dogal oldu gibi geliyor ve kemer kısmında ödem var inmiyor. 25gün oldu iner mi? ne yapmam lazım:KK43:

Bence burnunuz güzelse ve sadece kemikte az bir yamukluk varsa olmayın derim. Ne olursa olsun insanın doğal burnu gibisi yok. Ben ameliyat oldum. Ama kusurları görüyorum. Eski doğal burnum çirkindi ama ben ona alışmıştım. Buna alışmam zor olacak.

Merhaba arkadaslar,
Siteyi henuz nasil kullanacagimi bilmiyorum. Ben ogretmenim ve onumuzdeki subat tatilinde burun ameliyati olmayi dusunuyorum. Bu kisa surede ameliyat oldugumda 2 hafta icerisinde morluklar tamamen geciyor mu? Onumuzdeki haftalarda doktorlarla gidip yuzyuze gorusecegim. Simdi internetten biraz doktorlar hakkinda on arastirma yapiyorum.

Arkadaşlar öncelikle gerçekten ameliyat olmanız gerekmiyorsa yani burnnuz çok çirkin değilse ve her seferinde canınızı sıkmıyorsa olmayın. Ama eğer olacaksanız mutlaka iyi bir doktor seçin fiyatını düşünmeyin derim. Ben altı ay önce ameliyat oldum şişler yeni geçti sayılır. Çok memnunum doktorum çok nazik ve iyiydi. Düzelmesini imkansız gördüğüm burnum yüzüme tam uyumlu hale geldi. Ameliyat olduğumu bile kimse farketmiyor. Ama beni çok iyi gördüklerini ve gençleştiğimi söylüyorlar. Yüzümde bir değişiklikl olduğun anlıyorlar ama ne olduğunu farkedemiyorlar. Yani anlayacağınz arkadaşlar burnum hiç abartılı durmuyor.

dr.un kimdi canım.burnunun fotoğraflarını görmek isterdim.

Arkadaşlar merhaba bn 19 yşndayım. 1 hafta sonraa Ankarada estetik ameliyat olacağım. Ama biraz kapsamlı bir ameliyat içinde ; yağ enkeksiyonu, burun ameliyatı, üst göz kapağı ve birde göğüsle ilgili bi durum var. Şimdi toplam 5 aat filan sürecekmiş :S hayatında kan vermemiş biri olarak açıkcası korkuyorum. ailemde yok yurt dışında burda yalnızım ama bu ameliyaatlarıda olmam gerekiyor mutlaka. arkadaşlar sizce uyanamama gibi bi durum yada gözüm filan kör olurmu? saçma belki ama cidden korkularım var kızlar :S yani şu şekil korkular ameliyat iyi gitmezse hadi, yada uyanamazsam gözüm kör olursa gibi siz ne düşünüyorsunuz?

birde eski halimden çok değişim olurmu. teşekkürler

cnm ameliyatını oldun mu?

kızlar merhaba bende yaklasık 1bucuk ay once amelıyat oldum hersey ıyı guzelde burnumun ustunde cıkıntı kaldı burda okudugum kadarıyla kıkırdak cıkıntısı ve revizyonun sart oldugu soylenıyor kucukte olsa ıkıncı bı operasyon ıstemıyorumm sızınde basınıza geldimi bu cıkıntı sonradan gecermı?:KK43:

memnunum hemde fazlasıyla:)süper ötesi bi burnum olmayabilir ama yüzüme çok yakışıyorrrrr:)bu estetik birasda şans işi ama doktoruda iyi seçmek gerekkkk %40 şans %60 doktor a baglı:)bideee gerçekten olmak istiyormusunnnn kendinden eminmisinnnn oda öenmli..mesela benn özellikle son 2 sene kafayı yemiştimmmmmm sürekli olmak istiyor ama korktugum için olamıyordummm ...agrısı yok dencek kdr az:)regl oldugumda daha çok agrım oluyorrrr valla:)
*iyi doktor
**,birasda şans
*** ve estetik olmayı gerçekten istemek(can sıkıntısından deişiklik yapmak istiyorsan sakın olma)
bunlar varsa düşünmeden ol derim cnm hemşommmmm benim:)

Doktorun kimdi?

Burun estetiğinde başarı oranı, problemin büyüklüğüyle ve eski burnun çirkinliğiyle orantılı olabilir mi? tabiki de alakalıdır..ama şöyle bir durum var benim içni ben de oldum 3 ay olacak çok başarılı bir doktora oldum hala da başarılı işler çıkartıyor ben açıkcası diğer hastaların fotolarına baktıkça deli oluyorum elde değil..ben de mi talihsizlik diyorum..fena bir burun değil ama ucu düşük..ki bunu sadece ben demiyorum..3 ayı geçti olumlu bir değişme yok maalesef. biz iyi bir iletişim kuramadık iyi bir hasta-doktor ilişkisi ki doktorum diğer yorumları okuyorum da sıcakkanlı ilgili,sabırlı vs..vs.. demekki ben de sorun var..bu sefer de bende ne sorun var peki diye düşünmekten de kendimi alamıyorum :))..ne bileyim..bazen gerçekten mutsuz oluyorum bazen de umursamıyorum ama az değil 3 ay geçti..doktorum o kadar harika burunlar yapıyorki yapmış ki zaten onları görerek karar vermiştim..benim neden böyle oldu anlamak mümkün değil hani desem burnum zor bir burundu tamam onu kabul ediyorum ama doktorum nice burunları ne güzel yapmış revizyonda da bir numara kendisi..yani doktorumu da iyi seçtiğime inanıyordum ama yürekten inanmasam böyle bir işe kalkışamazdım o kadar cesaretli biri değilim..çok doğal diyip duruyorlar bazıları farketmiyor bile deli oluyorum farketmemelerini açıkcası olumlu göremiyorum eski burnum kemikli büyük ve ucu düşüktü yani farkedilmiyorsa insan başka şeyler düşünüyor elinde olmadan..ne yani o doktora değil de amerikadaki ünlülerin estetik cerrahlarına mı olsaydım?? bana göre bir üst seçenek anca öyle olabilirdi yani o kadar güvenmiştim :KK43:((((artık diğer hastalarının fotolarına bakmıyorum bakmak istemiyorum..benim şansızlığımdır ..bunca zaman bekledim 1. aydan beri böyle düşünüyorum aylar geçtikçe de olumlu bir gelişme olmadı dayanamayıp yazdım affetsin beni sevgili doktorum..

Cok merak ettim bu doktor kimdir? Sanirim 2ci bir ameliyat olmaniz gerek eger memnun degilseniz.

Kesinlikle yanlis dusunuyorsunuz. Bence dok randevu alin ve bu konuyu mutlaka konusun.
Cok uzucu bir durum :KK43:

ameliyat olalı 10 ay oldu ama malesef burun deliklerimde asimetri var hala doktor revizyonluk olmadıgını söylüyor ama fotografta direk gözüme batıyoo :KK43: benm gibi asimetrisi olupta revizyon olan varmı acaba ?

arkadaşlar selam , memnun olmayanlar saolsunlar sebepleriyle yazmışlar ama
rica etsem bazen atlayabiliyoruz doktorların isimlerinide yazabilir misinz :)

miss_turkey2009,pikolat ve argor size arkadaşlık teklifi gönderdim beni eklermisiniz.fotoğraflarınızı görebilirmiyim.bende revizyon düşünüyorum.

pikolat,doktora dava açmayı düşünüyorum demişsin.bence kesinlikle açmalısın,revizyon olmadan önce bunu dene.benim burnumda çok kötü oldu,dava açtım.bu kadar üzülüyoruz.doktorlar yaptıkları hataların hesaplarını versinler.

X