Burun Estetiği Pişmanlığım

Meaculpa34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
92
4
Merhaba 5 Temmuzda burun estetiği oldum.Atel çıkınca fena durmuyordu.Şu an üçüncü haftaya girdim burnum selfie de bir tarafa yamuk çıkıyor.Bir deliğin etrafı zaten yumuşak ve kıvrımlı.Büyük bir hastanede oldum üstelik.Doktor da Plastik Cerrahtı.Yamuk burunlu halimi atıyorum bana hersey mükemmel diyor.Her soruma tek cevabı bu.Sizce sorunu görse bile şu an açıkca söyler mi?Yüz şeklim gözlerim bile değişti sanki.Kaşımın arasındaki kemikten ne istemiş o da göz pınarına yakın yerde çıkıntı var.Burnum sola yatınca tıkanıyor.Başka bir doktora göstermeye gideceğim en azından sorunu açıkca söyler.Sizce bu burunda kıkırdak eksikliği olabilir mi?Antidepresana başladım.

Eklentiler

• IMG_6782.jpeg
    IMG_6782.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 747
Peki yüzüm neden fotolarda yamuk yumuk çıkıyor.Üçüncü haftada yüzde ödem kalır mı?Yüzüme noldu anlamıyorum.

Benim burnum kırıktı dısardan o yamukluk pek belli olmuyordu ama ciddi deviasyon vardı ameliyat sonrası bir taraf hafif içe çöktü
Üzüldüm.Şimdi nasıl tekrar ameliyat oldunuz mu?Benim de burnumun üstünü bile daraltmış delireceğim.Hiç bir sorunu da kabul etmiyor ödem diyor.Ben bekleyecek halde değilim yüz binden fazla para ödedim.

Üzüldüm.Şimdi nasıl tekrar ameliyat oldunuz mu?Benim de burnumun üstünü bile daraltmış delireceğim.Hiç bir sorunu da kabul etmiyor ödem diyor.Ben bekleyecek halde değilim yüz binden fazla para ödedim.
Yok olmadım pire için yorgan yakmaya değmez. Siz memnun değilseniz sadece hastane masraflarını karşılıyorsunuz revizyon yapmak zorunda. Arkadaşımın bir burun deliği hiç yapılmamış gibiydi bir tarafı küçükken diğeri büyüktü paşa paşa düzeltti doktor, eskisinden daha iyi oldu en azından

Yok olmadım pire için yorgan yakmaya değmez. Siz memnun değilseniz sadece hastane masraflarını karşılıyorsunuz revizyon yapmak zorunda. Arkadaşımın bir burun deliği hiç yapılmamış gibiydi bir tarafı küçükken diğeri büyüktü paşa paşa düzeltti doktor, eskisinden daha iyi oldu en azından
Ben daha ilk ameliyatımda bu hale getiren birine güvenemem ki.Zaten sorun yok diyor bir de ben zaten şu an bir şey yapamam diyor.

Bir de şu an çok erken bir sene bir buçuk sene beklemek gerekiyor diyor hemşiresi yorum yapmak için.Bugün arayacaklardı aramadılar mesela ben arasam doktorla konuştum sorun yok der.

Biliyorum suan yasadigin durum gercekten cok can sıkıcı ama inan 6-7 ay sonraki burnun şuankinden çok daha başka oluyor. Yandan şekli ödemli de olsa belli olur ama burun ucunun şekli kesinlikle tüm ödemler geçince belli oluyor.. Benim ameliyattan sonra baya ödemliydi 1 yıl sonra inceldi kendine geldi diyebilirim ince derili olmama rağmen içerde başka sorunlarım vardı. Aşırı alerjik yapılı olduğum için burun içim şişmişti o şişlikte dışarı yansıyordu. Gerçi hala alerji tetikleyen bir ortama girsem yine biraz şişiyor ama dışardan anlaşılmıyor.

Bahsettiğim arkadaşım 6 ay sonra mı ne olmuştu ama en az 1 yıl beklemek lazım
Aradım ben de bir yıldan önde dokunamazmış yorum yapamazmış hersey mükemmelmiş.Kendisi de aramıyor hemşiresini ben arıyorum.Soru soramıyorsun sen zaten hersey mükemmel demek tek cevabı.Yamukluk için ödem diyor da hemşire bu ödem neden hep aynı tarafı yamuk gösteriyor.Bence sorun olsa da var demeyecek bir yıldan önce.

Biliyorum suan yasadigin durum gercekten cok can sıkıcı ama inan 6-7 ay sonraki burnun şuankinden çok daha başka oluyor. Yandan şekli ödemli de olsa belli olur ama burun ucunun şekli kesinlikle tüm ödemler geçince belli oluyor.. Benim ameliyattan sonra baya ödemliydi 1 yıl sonra inceldi kendine geldi diyebilirim ince derili olmama rağmen içerde başka sorunlarım vardı. Aşırı alerjik yapılı olduğum için burun içim şişmişti o şişlikte dışarı yansıyordu. Gerçi hala alerji tetikleyen bir ortama girsem yine biraz şişiyor ama dışardan anlaşılmıyor.
Senin de mi başta yamuk duruyordu.Ödem hep tek bir tarafı mı yamuk gösterecek ben de bunu anlamıyorum.Bir de kenarlar çökük gibi orayı da mı kazıdı naptı

Burnun ameliyattan sonraki en ödemli sürecinde şu an sıcaklar da iyice tetikliyor, lütfen evham yapmayıp zamana bırakın henüz sonuç için çok erken

Siz burun ameliyatı oldunuz mu?Ödem hep bir tarafı yamuk gösteremez ki bana kemik gibi geliyor.Keşke haklı çıksan.Geçen akşam böyleydi azalsa da o eğrilik var.
IMG_6744.jpeg

X