Burun Estetiği Pişmanlığım

Merhaba 5 Temmuzda burun estetiği oldum.Atel çıkınca fena durmuyordu.Şu an üçüncü haftaya girdim burnum selfie de bir tarafa yamuk çıkıyor.Bir deliğin etrafı zaten yumuşak ve kıvrımlı.Büyük bir hastanede oldum üstelik.Doktor da Plastik Cerrahtı.Yamuk burunlu halimi atıyorum bana hersey mükemmel diyor.Her soruma tek cevabı bu.Sizce sorunu görse bile şu an açıkca söyler mi?Yüz şeklim gözlerim bile değişti sanki.Kaşımın arasındaki kemikten ne istemiş o da göz pınarına yakın yerde çıkıntı var.Burnum sola yatınca tıkanıyor.Başka bir doktora göstermeye gideceğim en azından sorunu açıkca söyler.Sizce bu burunda kıkırdak eksikliği olabilir mi?Antidepresana başladım.
Fotoğraftan anlaşılmıyor bence önden uzaktan tam yüzünü at gözlerini fakan boyayla kapat ta bakalım yüzüne göre burnuna

Bu arada burun estetiğinden önce burnun eğik bir burun muydu sağa veya sola

Öyleyse bu bir teknik onu yazmaya geldim
İki kaş arasındaki burun kısmı ince olup burun yamukluğu olan kişilere uygulanıyor
O bölümü kalınlaştırınca eğiklik nötürleniyor biraz daha

Fotoğraftan anlaşılmıyor bence önden uzaktan tam yüzünü at gözlerini fakan boyayla kapat ta bakalım yüzüne göre burnuna

İki kaş arasındaki burun kısmı ince olup burun yamukluğu olan kişilere uygulanıyor
Benim normal olan burun köküm inceltilmiş gözlerimin kenarları çukurda kalmış haliyle.Eğiklik vardı evet ama burun kökümü be burnumu neden inceltiyor?Kimsede burun kökünün inceltildiğini görmedim.Bana sadece üstten aldım birleştirince inceldi diyor ama aradan kemik almazsan nasıl incelecek değil mi?

Sana özel mesajla gönderdim

Sana özel mesajla gönderdim
Baktım. Benim dediğim teknik tam tersi.
Bu inceltmiş. Ama herkes de incelsin istiyor. Bence iki kaş aran ve sırtı gayet iyi olmuş
Ama hafif eğiklik var gibi halen
Oda 3 hafta çok yeni
3 ay sonra ancak nihai haline döner
Ben burun ucun ve kanat kısmı daha sorunlu gördüm sanki

Öyle bu ne 😦 bu nasıl burun diye şaşılacak mahfedilmiş bir burun değil
İyi
Ama senin ihtiyacını karşılamamış sen başka dr a sorsan da ikinci ameliyatı yapmak için belki bilerek kötü dicek bilemezsin ki

Bu inceltmiş. Ama herkes de incelsin istiyor. Bence iki kaş aran ve sırtı gayet iyi olmuş
Oda 3 hafta çok yeni

İyi
Ama senün ihtiyacını karşılamamış sen başka dr a sorsan da ikinci ameliyatı yapmak için belki bilerek kötü dicek bilemezsin ki
Benim yüzüme ince yakışmıyor ayrıca orayla oynanmasına kızdım bilerek nasıl inceltiyorlar?Orayı yarıp aradan kemik mi alıyor bu şart mıydı?İncecik sağlıklı değil ki ayrıca.Bu burun 1,5 aylık.Yeni fotoğraf bu.Çok da basık.Yan duvara bakarsan üstüne ince.Kemeri alınan burun incelir mi?

Benim yüzüme ince yakışmıyor ayrıca orayla oynanmasına kızdım bilerek nasıl inceltiyorlar?Orayı yarıp aradan kemik mi alıyor bu şart mıydı?İncecik sağlıklı değil ki ayrıca.Bu burun 1,5 aylık.Yeni fotoğraf bu.Çok da basık.Yan duvara bakarsan üstüne ince.Kemeri alınan burun incelir mi?
Bilerek inceltmiş zaten de
Ne bileyim öyle antidepresanlık bi hali yok

Merhaba benim burnum da egik di ameliyat olduktan.2 ay sonra yine eski halini aldı özellikle uç kısım çok moralimi bozuyor

Oda 3 hafta çok yeni

İyi
Ama senin ihtiyacını karşılamamış sen başka dr a sorsan da ikinci ameliyatı yapmak için belki bilerek kötü dicek bilemezsin ki
Eğriliği düzeltmek için mi kökü de inceltmiş diyorsun yani?Sağ göz kenarımda çöküntü oldu çok ufak.Basık duruyor orası dikkatli bakarsan fotoğrafa bir de ortada çok ince duruyor gözler çukurda kalmış gibi

Burdaki bazı kişilerle konuştum instadan. Rabbım bizi büyük bir imtihana aldi gerçekten. Umarım gücümüz olur. Sorun burnun iyi kotu olması güzellik değil psikoloji. Herkes beğeniyor biz beğenmiyoruz. Zaten mesele güzel olmak değil kendin olmakmış doğallık bambaşka bir havaymis bunu geç anladım. Her saniye geberir mi bi insan ben geberiyorum. Bir mucize olcak rüya gören diye kendimi kandırıyorum çok kötüyüm. İntihar fikrim 5 aydır azalmadı

Teşekkür ederim yardımın için.Bana ısrarla siz ona ameliyat oldunuz yazmış hayır dediğim halde saklıyormuşum gibi bildirim bana geldi ben de siz de öyle sanmayın diye açıklama yapmak zorunda kaldım.
Özelden en azından kime ameliyat olduğunuzu söyleyebilirsiniz, bizim gibi doktor araştıran kararsız kalanlar için çok önemli bu.. sonuçta hepimizi bu foruma deneyimlerden yararlanmak, ortak görüş almak için üye oluyoruz.

X