Burun Estetiği Pişmanlığım

Bi durun allah bismillah 1 ay olmamis daha bu kadar paniklemeyin kötü olmuşsa bile doktor ne yapicak ki 1 yıldan önce dokunamaz üstelik kalın derilisiniz bende ameliyat oldum 4 5ay boyunca maskeyle dolaştım insan içine çıkmak istemiyordum sonrasında baya düzeldi ama kalin derili olunca odemler çok geç attı oturması uzun sürdü işte 2 yıl sonrasında herkes burnun baya küçülmüş dedi ama istediğim kadar küçülmedigi icin 10 gün önce bende revizyon oldum bana özelden yazın size bi krem onericem her akşam sürün ben önceden baya kalin deriliydim o kremle derim incelmis suan
Revizyon kime oldunuz acaba ve krem ismi ne

Hasta izni olduktan sonra neden etik olmasın ki? Sizin yakınlarınızdan işlem yaptıran oldu mu? Sizi endişelendirmek istemem ama yandan fotograflar sıkıntılı. Fotoshop yapan hekimler oluyormuş. Önden fotoshop yapmak daha zor ama en sağlamı video. Eğer ilk ameliyatınızsa 100 bin bana biraz fazla geldi. Tabiki adını duyurmuş hekimler daha çok talep gördüğü için fiyatları yükseltebilir. Bir de burun estetiğinde çoğunlukla burun çalışan hekim benim tercihimdir. Liposakşın göğüs vs. Bölündüğünde deneyimi daha az olurmuş gibi geliyor bana. Herşeyi geçtim ulaşılabilir olması gerekir. Sizin şu an bir endişeniz var ama hekimin bunu gidermeye yönelik bir çabası yok. Ben sırf egoist tavırlarından dolayı çalışmalarını aşırı beğendiğim bir doktoru elemiştim kafamda. Olur da bir sorunum olsa derdimi anlatamam diye. Tabi ben şu an tam olarak iletişiminizi ve doktoru bilmiyorum. Ama siz olabildiğince süreçle ilgili bilgi almaya ve doktorla iletişimde kalmaya çalışın. Hem bu süreçte olası bir revizyon durumunda aynı doktora güvenip güvenemeyeceğinize de karar vermiş
Açıkçası ben kbb ye oldum çünkü başka sıkıntılarım da vardı. Tabiki diğer işlemleri yapması burunda kötü olduğunu göstermez benim tercihim olmazdı sadece. Deneyimsiz değildir illaki ama bazen en tecrübeli hekimlerin yaptığı çalışmaları bile beğenmeyebiliyoruz zevkler renkler meselesi devreye giriyor orda da. O yüzden daha önceki çalışmalarını incelemek önemli bence. Ama iyi bir hastanede adı duyulmuş bir doktorsa eğri bir burun sırtı çıkartacağını düşünmüyorum o yüzden sabırlı olun şu an yorum yapmak için çok erken
Evet ben de bunlara güvendim.Kendi adını lekelemek ister mi hiç yoksa bulaşmazdı heralde.İçi de sıkıntılıydı onları da kendisinin yaptığını kbb ciye gerek olmadığını söyledi yoksa hastanede kbb ci de vardı.Burun deliklerimin içe doğru çökmüş görüntüsü de ayrı bir dert.O nasıl düzelecek ki anlamadım.

Hastaneden doktor aradı bana eğriliğin düzeldiğini (bir buçuk senede) (eğriliğin şişlikten olduğunu)çöküntü olduğunda düzelttiğini söyledi ama kendine göre sorun olmadığını ikinci ay kontrolünde kendi kıkırdağından düzelttiğini söyledi.Hiç düzelme ameliyatı yapmadığını söyledi.Bekleyip göreceğiz diyor.Ne diyorsunuz güveneyim mi?

Adam doktor olmuş ama beni konuşturmuyor.Konuşabilir miyim diyorum tamam sor diyor öyle cevap veriyor.Biz senin burnunu yeni baştan yaratmadık ki et çıkarmadık ki diyor.Kıkırdak olarak kendi kıkırdağını kullanıyormuş düzeltmede ikinci ayda ama hiç düzeltme yapmamış.Siz olsanız aynı doktora düzeltme yaptırır mısınız?Deliklerdeki çöküklüğün düzelceğine nedense inanamıyorum aşağı inmiş deri nası yukarı kalkacak?

Burnun kötü görünmüyor. Burun kanadı düşükse ordaki destek kıkırdak az olmuş olabilir yada senin burun deliğin zaten öyledir ona dokunmamıştır. Bende iki kere revizyon oldum ve hiç memnun değilim. Baştan beğenmiyorsan sonradan beğenilmiyor bence. Eğrilik şişlikten olabilir ama burun delikleri değişmiyor.

Adam doktor olmuş ama beni konuşturmuyor.Konuşabilir miyim diyorum tamam sor diyor öyle cevap veriyor.Biz senin burnunu yeni baştan yaratmadık ki et çıkarmadık ki diyor.Kıkırdak olarak kendi kıkırdağını kullanıyormuş düzeltmede ikinci ayda ama hiç düzeltme yapmamış.Siz olsanız aynı doktora düzeltme yaptırır mısınız?Deliklerdeki çöküklüğün düzelceğine nedense inanamıyorum aşağı inmiş deri nası yukarı kalkacak?
Ben tam anlamadım 2. Ayda size düzeltme mi yapmayı düşünüyor? Delikteki çöküklük nasıl bir şey tam olarak nerde? Burun kanatlarında çoğu doktor pek işlem yapmıyor. Genelde yanlardan kesip küçültme yapıyorlar. Onun dışında sadece bir doktorun kanat şekillendirme yaptığını gördüm o da greft kullanıyordu. İlk burnunuzu ve sonrasında oluşan çöküklüğü atabilirseniz daha iyi yorum yapabiliriz.

Ben tam anlamadım 2. Ayda size düzeltme mi yapmayı düşünüyor? Delikteki çöküklük nasıl bir şey tam olarak nerde? Burun kanatlarında çoğu doktor pek işlem yapmıyor. Genelde yanlardan kesip küçültme yapıyorlar. Onun dışında sadece bir doktorun kanat şekillendirme yaptığını gördüm o da greft kullanıyordu. İlk burnunuzu ve sonrasında oluşan çöküklüğü atabilirseniz daha iyi yorum yapabiliriz.
Burun deliklerimde eskiden bir sıkıntı yoktu.Kendisi de bana göre normal diyor bir sene bekle diyor.Öncesinde öyle bir sorunum yoktu ucunu yukarı toplayınca onlarla da mı oynadı bilmiyorum ters konuşuyor zaten

Burnun kötü görünmüyor. Burun kanadı düşükse ordaki destek kıkırdak az olmuş olabilir yada senin burun deliğin zaten öyledir ona dokunmamıştır. Bende iki kere revizyon oldum ve hiç memnun değilim. Baştan beğenmiyorsan sonradan beğenilmiyor bence. Eğrilik şişlikten olabilir ama burun delikleri değişmiyor.
Burun deliklerimin etrafı öyle değildş tabii ki.Burnun ucunu yukarı kaldırırken mi oynadı bilmiyorum o kadar ayrıntı vermiyor beni suçluyor takıntılı olmakla

Yanları kesmeyelim demiştim iz olur demiştim kesmedi ama içiyle mi oynadı bilmiyorum tek tek onları anlatacak biri değil zaten sorunu da pek kabul etmiyor daha doğrusu normal görüyor ben Tanrı değilim ki olanı düzelttim diyor bir seneden önce bunlar konuşulmaz diyor.Sol deliğimin etrafı kıkırdak parçaları var gibi pütürlü aşağı doğru bir de eskiden sapasağlamdı

Burun deliklerimde eskiden bir sıkıntı yoktu.Kendisi de bana göre normal diyor bir sene bekle diyor.Öncesinde öyle bir sorunum yoktu ucunu yukarı toplayınca onlarla da mı oynadı bilmiyorum ters konuşuyor zaten
Size atmış olduğum doktorun işaretlediğim videosunu bir izleyin isterseniz sizin durumunuza benziyor mu? Burun ucu kıkırdakların düzgün yapılandırılmadığı için pinching deformitesi olduğundan bahsediyor. Sizin dediğiniz çöküklükte buna benziyorsa bu deformiteyle ilgili araştırma yapabilirsiniz.

Eklentiler

• IMG_20230721_151702.jpg
    IMG_20230721_151702.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 146
Size atmış olduğum doktorun işaretlediğim videosunu bir izleyin isterseniz sizin durumunuza benziyor mu? Burun ucu kıkırdakların düzgün yapılandırılmadığı için pinching deformitesi olduğundan bahsediyor. Sizin dediğiniz çöküklükte buna benziyorsa bu deformiteyle ilgili araştırma yapabilirsiniz.
Teşekkürler yok benim demek istediğim bu değil fotoğrafta da belli oluyor deliklerin etrafında kıkırdak yok ve yumuşamış gibi.Sert değil yani artık deliklerin etrafı.Ucu çok sert inikti toparlanıp kaldırılmış.

Teşekkürler yok benim demek istediğim bu değil fotoğrafta da belli oluyor deliklerin etrafında kıkırdak yok ve yumuşamış gibi.Sert değil yani artık deliklerin etrafı.Ucu çok sert inikti toparlanıp kaldırılmış.
Evet ilk yorumlarınızdaki fotoğrafta şimdi gördüm. Genellikle burun kanatlarında bir şekillendirme işlemi yapmıyor doktorlar. Mesela ben de burun deliklerinin önden hafif çekik görüntüsünü beğenmiyorum doktoruma onu özellikle belirttim ameliyat öncesi ama bana burnumun doğuştan yapısıyla ilgili olduğunu o bölgeye kıkırdak koyamayacağını ve o görüntünün oluşabileceğini söylemişti nitekim oluştu. Benim ilk burnum da o şekilde değildi ama burun ucu sarkıklığı ve burun ucu şekillendirmelerinde yapılan işlemler burun deliklerinin şeklinde ve burun kanatlarında bir takım değişiklikler yapabiliyor. Yani tek sizin doktorunuz değil bir çok doktorda bu durumlar yaşanabiliyor. Burun kanatlarını şekillendiren tek bir doktor gördüm şimdiye kadar o da biraz önce attığım doktordu. Greft kullanarak şekil veriyordu. Hatta o videosunu da atayım size. Hem çöküklüğü hem de delikteki çekik görünümü düzeltmiş.

Eklentiler

• IMG_20230721_153722.jpg
    IMG_20230721_153722.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 138
Evet ilk yorumlarınızdaki fotoğrafta şimdi gördüm. Genellikle burun kanatlarında bir şekillendirme işlemi yapmıyor doktorlar. Mesela ben de burun deliklerinin önden hafif çekik görüntüsünü beğenmiyorum doktoruma onu özellikle belirttim ameliyat öncesi ama bana burnumun doğuştan yapısıyla ilgili olduğunu o bölgeye kıkırdak koyamayacağını ve o görüntünün oluşabileceğini söylemişti nitekim oluştu. Benim ilk burnum da o şekilde değildi ama burun ucu sarkıklığı ve burun ucu şekillendirmelerinde yapılan işlemler burun deliklerinin şeklinde ve burun kanatlarında bir takım değişiklikler yapabiliyor. Yani tek sizin doktorunuz değil bir çok doktorda bu durumlar yaşanabiliyor. Burun kanatlarını şekillendiren tek bir doktor gördüm şimdiye kadar o da biraz önce attığım doktordu. Greft kullanarak şekil veriyordu. Hatta o videosunu da atayım size. Hem çöküklüğü hem de delikteki çekik görünümü düzeltmiş.
Bana özelden yazabilir misiniz?

Erkan hoca bu , Erkan Soylu ama son haftalarda hakkında 3 tane şikayet okudum. Lütfen acele etmeyin ki burnunuz da kötü değil, biraz zaman tanıyın kendinize . Minimal sorunları görmeyin, sonra o ufak sorunları arar hale gelirsiniz Allah korusun. Burası pişman olan binlerce kişiyle dolu , dediğim gibi biraz zaman ve burnunuz kötü değil

Erkan hoca bu , Erkan Soylu ama son haftalarda hakkında 3 tane şikayet okudum. Lütfen acele etmeyin ki burnunuz da kötü değil, biraz zaman tanıyın kendinize . Minimal sorunları görmeyin, sonra o ufak sorunları arar hale gelirsiniz Allah korusun. Burası pişman olan binlerce kişiyle dolu , dediğim gibi biraz zaman ve burnunuz kötü değil
İkinci ameliyatından mı pişman olanlar dolu?Hayır bahsettiğiniz doktor değil bu.Çok bilinen biri değil sanırım pek yorum yok ama bilinen bir hastanede yapıyor ve orda çalışıyor.

Bu doktor Erkan Soylu 🤣🤣 Evet revisyon olup pişman olan da çok oluyor ve bence biraz sabırlı olun ki burnunuz kötü değil, kendinize bir yıl tanıyın ve tüm doktorları iyice araştırip eğer olacaksanız öyle karar verin

Bu doktor Erkan Soylu 🤣🤣 Evet revisyon olup pişman olan da çok oluyor ve bence biraz sabırlı olun ki burnunuz kötü değil, kendinize bir yıl tanıyın ve tüm doktorları iyice araştırip eğer olacaksanız öyle karar verin
Hayır o doktor değil gerçekten.Siz oldunuz mu ameliyat?Ben çok mutsuzum ya başımı eğince üç tane kıvrım çıkıyor burun ucumda.Uçları sivri.

Bu kişi Erkan Soylu

Eklentiler

• Screenshot_20230721_223443_Instagram.jpg
    Screenshot_20230721_223443_Instagram.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 104
  • Screenshot_20230721_223456_Instagram.jpg
    Screenshot_20230721_223456_Instagram.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 127
Neden ısrarla değil dediğinizi de anlamadım. Bir yıldır bu burun belasına bulaşmış biri olarak az çok kimin kimin olduğunu biliyorum. Ben de oldum ve bin pişmanım. Umarım zamanla sorunlarınız düzelir ve tekrar olmak zorunda kalmazsiniz. İyi akşamlar

Neden ısrarla değil dediğinizi de anlamadım. Bir yıldır bu burun belasına bulaşmış biri olarak az çok kimin kimin olduğunu biliyorum. Ben de oldum ve bin pişmanım. Umarım zamanla sorunlarınız düzelir ve tekrar olmak zorunda kalmazsiniz. İyi akşamlar
Erkan soyluya mı oldunuz? Geçen yıl ameliyat günü almak istemiştim 7 ay sonrasına en erken gün vardı. Çalışmalarını da baya beğeniyorum. Ama tarihler uymamıştı o yüzden başka bir doktora ameliyat oldum. Hala da bakarım acaba o olsa nasıl yapardı diye düşünmüyor değilim. Pişman olanlar var deyince şaşırdım açıkçası. Tabiki yüzde yüz bir başarı olmaz ama sadece sizin bildiğiniz 3 şikayet olması yüksek bir oran.

X