burun estetiği rinoplasti olanlar ACİL bakabilir mi???!!!! Burun ameliyatı fotoğraflı

mndrcn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2023
47
9
3. Haftamdayım burnumun ucu düştü mü deforme mi oldu yoksa ödemden mi böyle?
İnternette araştırınca korkuyor insan gaga burun deformitesi falan olmuş olabilir mi. Ödemse ne kadar sürede düzelir. Böyle olup içime rahatlatacak fotograf atacak birileri var mı? Doktora doğal olsun demiştim ama biraz abartmış sanki. Ameliyat anındaki fotografla alakası yok. Şuan burnumun ucu sanki yukarı doğru değil de aşağı doğru gibi supratip kırılma noktası yok sanki. Lütfen yardımcı olun yaşayanlar ya da etrafında gözlemleyenler. Fotografları ekledim
4E03CE2A-BFB6-4E6B-90A1-DDCCD8753197.jpeg
8916A8AA-5121-4A19-B2FB-E70BB3C138F5.jpeg
4A97D9B5-8302-4704-A857-EE91F2DE1D23.jpeg
EC21CA5B-C89E-430D-B3BF-B780C088AEB2.jpeg
9B5519A7-1006-48B8-8EAB-D80C2525D8A7.jpeg
F1D0DC12-43C5-4F73-B9F0-CF062256266A.jpeg
FE7B0A01-EFF0-4676-B323-FA7C7FBC3450.jpeg
89CC7693-8C40-404A-B2C2-66F675E31B1A.jpeg
94566693-DFB9-4BCB-A6FC-20799474F644.jpeg
CC12015F-D160-45C1-B577-3BD3FCF133F0.jpeg
A8299B70-4331-471C-91DE-9ABB0AE22BE3.jpeg
A8299B70-4331-471C-91DE-9ABB0AE22BE3.jpeg

Üç hafta henüz ödemler açısından çok erken. Üçüncü ayda az çok sonuca yakın oluyor ama
Benim tedirgin olduğum nokta burnum ödemli olmasından dolayı mı böyle yoksa başka bir sorun mu var :KK43:(

Şeklinin ödemden dolayı böyle olduğunu düşünmüyorum sıkıntı var gibi duruyor. Ödemler gidip burnun zarifleşir ama şekli çok büyük ihtimalle böyle kalır.

Şeklinin ödemden dolayı böyle olduğunu düşünmüyorum sıkıntı var gibi duruyor. Ödemler gidip burnun zarifleşir ama şekli çok büyük ihtimalle böyle kalır.
Bana da böyle geldi maalesef :KK43: çünkü ödemliyken de şekil ana hatlarıyla yaklaşık olarak belli oluyor

Nasıl bir sıkıntı sizce? Yani doktora ne demem gerekiyor. Çok bilgi sahibi olmadıgım için çaresiz hissediyorum

Bana da böyle geldi maalesef :KK43: çünkü ödemliyken de şekil ana hatlarıyla yaklaşık olarak belli oluyor
Ya çok üzüldüm şuan. Biraz umudum vardı bir ihtimal :KK43: en iyisi doktorla görüşmek revizyon için de beklemem gerekiyor sonuçta

Ya çok üzüldüm şuan. Biraz umudum vardı bir ihtimal :KK43: en iyisi doktorla görüşmek revizyon için de beklemem gerekiyor sonuçta
Benim 1.5 yıl oldu burnumun şeklinin oturması tam 5 ay aldı 3. Haftada bu kadar düşük olması biraz garip. Ama üst kısmında ödem varsa zamanla ödem inince daha guzel olacaktır. Çok acele etme tekrar bir ameliyat olma derim gerekirse 1 yıl kadar sonra burun ucuna dolgu yaptırıp goruntuyu duzeltebilirsin. 2. Rinoplasti çok mecbur kalınmadan yapılmaması lazım diye dusunuyorum her seferinde aynı riskler mevcut her vucut kendine göre bir iyileşme yaşıyor.

Benim 1.5 yıl oldu burnumun şeklinin oturması tam 5 ay aldı 3. Haftada bu kadar düşük olması biraz garip. Ama üst kısmında ödem varsa zamanla ödem inince daha guzel olacaktır. Çok acele etme tekrar bir ameliyat olma derim gerekirse 1 yıl kadar sonra burun ucuna dolgu yaptırıp goruntuyu duzeltebilirsin. 2. Rinoplasti çok mecbur kalınmadan yapılmaması lazım diye dusunuyorum her seferinde aynı riskler mevcut her vucut kendine göre bir iyileşme yaşıyor.
Çok doğru bende size katılıyorum. Hadi beğenmedim koşayım Bi daha ameliyat masasına yatayım demeyin. Birinciye göre çok daha riskli. Görüntüye çok takılmayın yaşanmayacak bir burun değil sonuçta sağlık sıkıntınız da yoksa olmayın derim

Nasıl bir sıkıntı sizce? Yani doktora ne demem gerekiyor. Çok bilgi sahibi olmadıgım için çaresiz hissediyorum
Doktorlar genelde kusurları kabullenmiyor ödemdir geçer bir yıl sabret diyor farklı bir doktora görünürsen büyük ihtimalle sana sorunun ne olduğunu söyler. Ama ödemli burunda burun şekli bellidir sadece daha hacimli daha şiş görünür ödem geçince de burun zarifleşir ama şekli aynı kalır. Başarılı bir operasyon olmamış maalesef. 😔

Yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Aslında benim için kalkıklığı da iyi şuan çok kalkık yapay burun da istemiyordum.şuan en çok taktığım kısmı alnımdan iniş kısmı hoşuma gitti beni rahatsız eden burnumun yarısından ucuna doğru hafif bir bombe var supratip çizgisi belli olmuyor aslında dokunduğumda içe doğru geçiyor şiş oldugu belli gibi . Burnumun eski hali de çok kötü değildi. Küçüktü burnum ucu bu kadar top gibi değildi. Hafif kemeri vardı. Umarım zamanla düzelir. Yine de eskisinden iyi diye kendimi avutuyorum

Cok yeni operasyonun endise etme ben ilk 1 ay palyanco gibi kırmızı ve top burun ucuyla gezmiştim. Ailem üzülmiyim diye ay çok güzel oldu falan diyolardı ama sabrın sonu selamet odemler inip yüz kasların eskisi gibi çalıstığı zaman normale donecektir umarım 🙂

Cok yeni operasyonun endise etme ben ilk 1 ay palyanco gibi kırmızı ve top burun ucuyla gezmiştim. Ailem üzülmiyim diye ay çok güzel oldu falan diyolardı ama sabrın sonu selamet odemler inip yüz kasların eskisi gibi çalıstığı zaman normale donecektir umarım 🙂
Ayyy çok teşekkür ederim. Umarım benim de öyle olur. Beklemekten başka çaremiz yok. Sakıncası yoksa ilk ve sonraki halini özelden atma şansınız var mı merak ettim değişimi.

Eski hali nasıldı. Ücret ödediniz mi ameliyat için
Eski hali de çok sıkıntılı değildi aslında. Burun ucum yaklasık olarak kalkıklığı bu şekildeydi. Hafiften kemeri vardı. Küçük bir burnum vardı. Devlette ameliyat oldum ben. 9300 sanırım fiyatı

Eski hali nasıldı. Ücret ödediniz mi ameliyat için
Eski hali de çok sıkıntılı değildi aslında. Burun ucum yaklasık olarak kalkıklığı bu şekildeydi. Hafiften kemeri vardı. Küçük bir burnum vardı. Devlette ameliyat oldum ben. 9300 sanırım fiya4o
Doktorlar genelde kusurları kabullenmiyor ödemdir geçer bir yıl sabret diyor farklı bir doktora görünürsen büyük ihtimalle sana sorunun ne olduğunu söyler. Ama ödemli burunda burun şekli bellidir sadece daha hacimli daha şiş görünür ödem geçince de burun zarifleşir ama şekli aynı kalır. Başarılı bir operasyon olmamış maalesef. 😔
Eskisinden iyi diye çok da takmak istemiyorum. Ve çok yeni olduğu için ümitsizliğe de kapılmak istemiyorum. Dua edelim düzelsin :)

Çok doğru bende size katılıyorum. Hadi beğenmedim koşayım Bi daha ameliyat masasına yatayım demeyin. Birinciye göre çok daha riskli. Görüntüye çok takılmayın yaşanmayacak bir burun değil sonuçta sağlık sıkıntınız da yoksa olmayın derim
Haklısınız Zaten 2. Ameliyat kararı vermek için daha çok erken

X