Burun estetiği sonrası kemer görüntüsü?dr ödem kaynaklı diyor? (Fotoğraflı)

Evet yüzüm olumsuz anlamda hiç değişmedi ama ne bileyim kemerli görüntü de sinirimi bozuyor, yan profilden feminen zarif ve bebeksi değil kaba duruyorum eski burnum gibi :KK43: siz de haklısınız evet yüzümün kötü anlamda değişmesini de istemezdim ama belki de size öyle geliyordur çok ihtimal vermiyorum bakışlardan gülüşe kadar değişeceğine açıkçası. Özelden foto atabilirseniz dürüst şekilde yorumlayabilirim hatta😊
Bir de millete şöyle ünlü böyle iyi dr diye anlatıp durdum, herkes pahalı dedi ben de en iyisi olsun istiyorum o yüzden paradan kısılmaz vs dedim şimdi millet bana gülecek o kadar para verdi burnu yine eskisine benziyo kemerli diye😂
Forumda çokça okuyabilirsiniz burnu değişince yuzu değişenleri kemer gidince bakışlar elbette degisiyor tam iki gözün arası çünkü

Valla ben de istemiyodum böyle yapay hatta dr a demiştim ama artık güzel gelmeye başladı bence yapay burunlar kusurlu değil asıl kusurlu burun benimki. böyle kalacağına oyulmuş olsaydı bu iki kadının da yüzüne oyulmuş burun yakışmış benim de yüzüme yakışırdı kaldırırdım bence.
Kendi dr uma gitmeyeceğim törpü için çünkü sonradan kemer oluşabileceğini hesap edip ona göre törpülemesi gerektiği halde yetersiz törpü yapmış. Asla ismine ününe ve istediği paraya yakışmıyor bu burun. Başka dr da belki şimdi törpülemeye yanaşmıcak belki revizyon adı altında uçuk rakamlar isteyecek. Bir ton uğraşıcam yani
yine de teşekkür ederim güzel yorumunuz için💖
feminenlikle burundaki kemerin hiçbir ilgisi yok bence. mesela nihal yalçının kocaman, kemerli bir burnu var ama kadın gayet feminen.

feminenlikle burundaki kemerin hiçbir ilgisi yok bence. mesela nihal yalçının kocaman, kemerli bir burnu var ama kadın gayet feminen.
Yani o zaman hiçbirimiz burun estetiği de yaptırmayalım bu bakış açısıyla :) sonuçta ben her açıdan bu ameliyatın zorluğuna girmişsem sonucun kusursuz olmasını istemek en doğal hakkım. Çok minimal kusur tabi olabilir ama bariz kemerli kalması kemiğe yetersiz törpü yapması büyük bir kusur, hiç ameliyat olmamış gibi duruyorum eski burnuma çok benziyor daha şimdiden. Kemer bence sonradan oluşmadı başından beri o kemik varmış yetersiz törpülemiş ama ödemden ötürü gözükmüyormuş 1.ayda ödemler inmeye başladıkça kemer kendini belli etti. (bence)
Aslında paylaşımlarında hep kemiğe mümkün olduğu kadar az dokunarak sadece burun ucunu yükselterek yapılmasını savunmuş. Burun sırtındaki düzlüğü sağlarken kemiği oymak yerine kemiği mümkün olduğu kadar koruyarak ve burun ucunu yükselterek o düzlüğü elde etmek daha iyi vs demiş mesela. Demek ki bazı burunlarda bu yöntem yeterli olmuyor bende bu yeterli olmadı ama bunu öngörmesi gereken kendisiydi. ben kemerli bırakacağını nereden bileyim kendisine sorduğumda da kemiği törpüleyince kemerin gideceğini söylemişti. Söylediğim şey kemerim gitsin burun ucum hafif küçülüp kalksın doğal olsun kaydırak olmasın vs buydu. Yani kemer gitsin demiştim kim kemerli burun ister ki gerekirse kırsaydı kemiğimi yani.

Son düzenleme:
Sinirden uyuyamadım yarın iş var ben gecenin bu saatinde flaşla foto çekiyorum .. ve flaşla çekince burun sırtımda bir sorun olduğu aşikar gözüküyor belki ödemdir bilemiyorum ama belki de kemiği bıraktığı içindir. İkinci fotoda da burun ucumun şimdiden aşağıya doğru düştüğü belli kimbilir 6 ay 1 yıla nasıl olacak columellayı düzgün destekleyemedi mi naptı yani her türlü fiyasko bir burun yapmış bana 😂 İndirim yaptı diye öğrencisine falan mı yaptırdı ameliyatı aklıma kötü senaryolar gelmiyor değil çünkü bu kadar ünlü bir ismin bu burnu böyle yapması akıl alır gibi değil zaten ameliyatım beklenenden uzun sürmüş her şey olabilir valla belki de öğrencisinin başında direktif verdi sadece ama kendi neşter vurmadı

Eklentiler

• B8D1C500-8B13-4781-B891-F2791B97CA46.jpeg
    B8D1C500-8B13-4781-B891-F2791B97CA46.jpeg
    102,7 KB · Görüntüleme: 80
  • 1CD5938D-F623-4328-9056-7DFED806CE8A.jpeg
    1CD5938D-F623-4328-9056-7DFED806CE8A.jpeg
    123,3 KB · Görüntüleme: 76
Flaşla fotoğraf çekerseniz en mükemmel burun bile kusurlu çıkar, ilk aylar ödem olması normal 3.aydan sonra düzelme olmazsa muhtemelen kemiktir, 7.ayımdayım benim her ay burnum değişti hala değişiyor üstteki ödem zamanla inip altta birikiyor

Flaşla fotoğraf çekerseniz en mükemmel burun bile kusurlu çıkar, ilk aylar ödem olması normal 3.aydan sonra düzelme olmazsa muhtemelen kemiktir, 7.ayımdayım benim her ay burnum değişti hala değişiyor üstteki ödem zamanla inip altta birikiyor
Valla inş dediğiniz gibidir tam 2 ay 1 hafta oldu geriye 3 hafta kaldı pek hiç ümidim yok 😣 bir de dr un izlediği yöntem mümkün olduğunca kemiğe dokunmamak olunca insan ödem olduğuna güvenemiyor başka dr a gidip göstericem törpü için.

benim burnumda aynı bu şekildeydi. doktorum ödem geçecek dedi ama geçmedi.
Revizyonda olmadım , beni çok rahatsız etmiyordu. 5 yıl falan oldu yaptıralı . İlk 6 aydan sonra kemer daha da belirginleşiyor bu arada.

benim burnumda aynı bu şekildeydi. doktorum ödem geçecek dedi ama geçmedi.
Revizyonda olmadım , beni çok rahatsız etmiyordu. 5 yıl falan oldu yaptıralı . İlk 6 aydan sonra kemer daha da belirginleşiyor bu arada.
yaa demeyinnn🥺 6.ayda kemer daha da belirginleşirse eski burnumdan tek farkı ucunun bir tık kalkması olacak o zaman😂 anlamıyorum ya şöyle iyiyiz böyle iyiyiz diye geçinen dr lar bu kadar fahiş hatalar nasıl yapabiliyorlar. Resmen paramıza emeğimize çektiğimiz acıya yazık ameliyat oluyoruz kemerli burunla kalıyoruz revizyonu ayrı stres dert para. Revizyon riskli bir iş size hak veriyorum ben de korkuyorum o yüzden sadece lokalle törpületmeye çalışıcam.

yaa demeyinnn🥺 6.ayda kemer daha da belirginleşirse eski burnumdan tek farkı ucunun bir tık kalkması olacak o zaman😂 anlamıyorum ya şöyle iyiyiz böyle iyiyiz diye geçinen dr lar bu kadar fahiş hatalar nasıl yapabiliyorlar. Resmen paramıza emeğimize çektiğimiz acıya yazık ameliyat oluyoruz kemerli burunla kalıyoruz revizyonu ayrı stres dert para. Revizyon riskli bir iş size hak veriyorum ben de korkuyorum o yüzden sadece lokalle törpületmeye çalışıcam.
revizyon hem riskli hemde doktorum benden ücret talep etmişti :) ben dolgu ile o boşluğu düzelttirdim şimdi iyi duruyor

revizyon hem riskli hemde doktorum benden ücret talep etmişti :) ben dolgu ile o boşluğu düzelttirdim şimdi iyi duruyor
Bir de ücret mi talep etti hatasına rağmen :)) diyecek söz yok cidden… Evet dolgu da görünürde iyi bir çözüm ama ben dolguyu da riskli buluyorum yanlış yapıldığında körlük riski var bir de zamanla dolgu yaptıra yaptıra burun büyüyor

Baharın burnu efsane duruyor ya revizyon olsa da.. daha yeni ameliyat oldu. Bu kadar geniş ödem olmaz ya bir noktada kemik çıkıntı gibi olur sizin burun sırtını kapsıyor bence evet çok erken iki ay için ama çoğu zaman değişimiyor :/ doktorla gorusmeniz ne zaman

Baharın burnu efsane duruyor ya revizyon olsa da.. daha yeni ameliyat oldu. Bu kadar geniş ödem olmaz ya bir noktada kemik çıkıntı gibi olur sizin burun sırtını kapsıyor bence evet çok erken iki ay için ama çoğu zaman değişimiyor :/ doktorla gorusmeniz ne zaman
Evet kesinlikle daha yeni olmasına rağmen ve revizyon olmasına rağmen efsane .. benimki hem ilk ameliyatım hem kapalı teknik buna rağmen kötü oldu çevremdekiler teselli etmek için kemersiz kaydırak burun sana yakışmazdı diyorlar ama hepsi hikaye burnumu niye yaptırdım ki o zaman eski burnum da buna yakın birşeydi.

Kendi doktoruma kontrole gitmicem başka bir dr a lokalle törpü yaptırmak istiyorum bir daha güvenemem bu adama. Sinirim yatışıp kafamı topladıktan sonra da gerek burada gerekse başka mecralarda ismini paylaşarak burnumu nasıl bu hale getirdiğini anlatıcam (bu suç da değil istediği kadar davayla korkutsun) hem benim durumuma 1 insanın bile düşmesini engellesem kardır hem de yüreğim soğumuş olur bir nebze

Evet kesinlikle daha yeni olmasına rağmen ve revizyon olmasına rağmen efsane .. benimki hem ilk ameliyatım hem kapalı teknik buna rağmen kötü oldu çevremdekiler teselli etmek için kemersiz kaydırak burun sana yakışmazdı diyorlar ama hepsi hikaye burnumu niye yaptırdım ki o zaman eski burnum da buna yakın birşeydi.

Kendi doktoruma kontrole gitmicem başka bir dr a lokalle törpü yaptırmak istiyorum bir daha güvenemem bu adama. Sinirim yatışıp kafamı topladıktan sonra da gerek burada gerekse başka mecralarda ismini paylaşarak burnumu nasıl bu hale getirdiğini anlatıcam (bu suç da değil istediği kadar davayla korkutsun) hem benim durumuma 1 insanın bile düşmesini engellesem kardır hem de yüreğim soğumuş olur bir nebze
Burnunuzu bi hale getirmemiş ki çökme yok bir şey yok kemer de sonradan oluşmuş kıkırdak hafızasıdir belki

Burnunuzu bi hale getirmemiş ki çökme yok bir şey yok kemer de sonradan oluşmuş kıkırdak hafızasıdir belki
Yani bilemiyorum o kadar dr ın sayfasında görüyoruz ne kötü kemerli burunlar ameliyat sonrası kemersiz kalabiliyor kıkırdak hafızası oluşmuyor da benim hafif kemerli burnumda mı kıkırdak hafızası oluştu.. ilk başta bence ödem olduğu için kemer belli olmuyordu ödemler indikçe kemer belirmeye başlıyor üstteki hanımefendi de demiş 6.ayda daha da belirgin oldu diye büyük ihtimal benimki de daha belirgin olucak daha iyi günlerim maalesef. Doğal yapıcam diye yetersiz törpüleme yapmasından kaynaklandı durum besbelli.

Üstelik sorun sırf kemer de değil ucu da şimdiden baya düşmeye başladı son attığım fotoda yan profilden görüleceği üzere. Yan profilden ucu düşük durmaya başladı önden de zaten asla kanatlar daraltılmamış sivriltilmemiş neredeyse eski burnumla aynı bir burun ucum var. Kemeri kıkırdak hafızasıyla açıkladık hadi bunu nasıl açıklayacağız? Doğal olsun dedim ama kemersiz olsun ucu küçültülüp havaya kalksın da dedim ama doğallığın dozunu kaçırmış

Yani ucundan da memnun değilim aslında ama revizyon olmak istemediğim için (hem maddi yük hem de riskli buluyorum) lokalle burun sırtım törpülenirse görüntü açısından beni tatmin edecek ucunu görmezden gelicem

Yanlış anlamayın lafım size de değil çok sinirliyim ve üzgünüm sadece😣

4.fotoda ışık loş olduğu için kemer çok belli olmuyo . Son fotodaki ise eski burnum.. doğal olsun burun sırtı kaydırak gibi olmasın demiştim evet ama süreyya hanımın muhteşem değişimi tadında yapmış resmen😂
benimde sizin gibi maalesef, doğal olsun dedim ama insan minikte olsa kaydırak yapmaz mı? ne bileyim düğme burun yapmaz mı yok mudur bunun bi ortası ama yok insanlar anlamıyor bile estetik olduğumu ne değişti ki diyorlar sadece eğrilik düzeldi benim onun dışında vooov değişimim yok.. çok üzücü o kadar para verip simetri bir burna sahip olamamak. 6.ay doldu benim hala masajlara devam ama yok ameliyat masasındaki halinden eser yok. zaman kavramına inanmıyorum yalan dolan yani. kötü bir burnum yok ama süreyya hanım değişimi işte benimde foto çekmeye bile değmez dümdüz burun

Yine bı hesap sor güvenmesen bile savunmasını bı yapsın yapabilirse

Bir de ücret mi talep etti hatasına rağmen :)) diyecek söz yok cidden… Evet dolgu da görünürde iyi bir çözüm ama ben dolguyu da riskli buluyorum yanlış yapıldığında körlük riski var bir de zamanla dolgu yaptıra yaptıra burun büyüyor
bn çok hafif orta kısmını doldurttum o yüzden büyümedi . 2 kez yaptırdım daha da gerek olmayacak gibi duruyor :)

bn çok hafif orta kısmını doldurttum o yüzden büyümedi . 2 kez yaptırdım daha da gerek olmayacak gibi duruyor :)
ikincisini birincisinden ne kadar sonra yaptırmaya ihtiyaç duydunuz acaba, yaptıralı üzerinden ne kadar zaman geçti? doktorum kalıcı oluyor diyor ama emin olamadım revizyon olmak da seçeneklerim arasında

Bu konuyu sessizce takip ediyorum. Dayanamadim daha fazla :)
Arkadaslar, kullanicinin burnu eskiden de ayniymis nerdeyse. Ben boyle bir burnu yaptirmazdim cunku benim eski burnuma gore harika. Surecle ugrasamazdim. Ama sadgirl elindekini daha iyi, estetik bir burunla degistirmek istemis ve bu sureci goze almis. Kizin sonunda elde ettigi goruntu, konuya yazan bazilarinizin yapay burunlarindan (ya da her neyse) daha iyi olabilir. Ama muhtesem olmus, doktorun yaptigi bi sey yok ki gibi soylemler su durumda anlamsiz kaliyor. Baska sey konusuluyor cunku burada. Konu sahibi ben seni cok hakli buldum. Kotu mu degil ama oncesi de buymus. E o kadar zahmet cek, para ver insan sorgular hakli olarak. Doktorunla konus bence. Ne fark var diye sor. Ne diyecek bakalim. Dogallik bu degil tabii ki. Ayrica sunu da soylemek isterim. Kikirdak hafizasi diye bir sey yokmus. Ben de var biliyordum ama yokmus. Bazi doktorlar bunun arkasina saklaniyor sadece.

Yani o zaman hiçbirimiz burun estetiği de yaptırmayalım bu bakış açısıyla :) sonuçta ben her açıdan bu ameliyatın zorluğuna girmişsem sonucun kusursuz olmasını istemek en doğal hakkım. Çok minimal kusur tabi olabilir ama bariz kemerli kalması kemiğe yetersiz törpü yapması büyük bir kusur, hiç ameliyat olmamış gibi duruyorum eski burnuma çok benziyor daha şimdiden. Kemer bence sonradan oluşmadı başından beri o kemik varmış yetersiz törpülemiş ama ödemden ötürü gözükmüyormuş 1.ayda ödemler inmeye başladıkça kemer kendini belli etti. (bence)
Aslında paylaşımlarında hep kemiğe mümkün olduğu kadar az dokunarak sadece burun ucunu yükselterek yapılmasını savunmuş. Burun sırtındaki düzlüğü sağlarken kemiği oymak yerine kemiği mümkün olduğu kadar koruyarak ve burun ucunu yükselterek o düzlüğü elde etmek daha iyi vs demiş mesela. Demek ki bazı burunlarda bu yöntem yeterli olmuyor bende bu yeterli olmadı ama bunu öngörmesi gereken kendisiydi. ben kemerli bırakacağını nereden bileyim kendisine sorduğumda da kemiği törpüleyince kemerin gideceğini söylemişti. Söylediğim şey kemerim gitsin burun ucum hafif küçülüp kalksın doğal olsun kaydırak olmasın vs buydu. Yani kemer gitsin demiştim kim kemerli burun ister ki gerekirse kırsaydı kemiğimi yani.
Demek istediğim o değil. Yani "ameliyat sonucunuzu kabullenin, doktorunuz elinden geleni yapmış" demek istemiyorum. Ameliyat öncesinde sizin tasarladığınız ve istediğiniz, anlattığınız burnu yapmadıysa elbette bu onun ve yaptığı işin başarısız olduğunu gösterir. Peki şimdi ne düşünüyorsunuz? Ücretsiz olarak burnunuzu istediğiniz biçimde düzeltebilir fakat ona karşı güveniniz sarsıldı bir kere değil mi?

X