Burun estetiği

365ptk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
1
1
29
Arkadaslar merhaba. Bir ay önce burun estetiği oldum herkes burnumun büyük göründüğünü ve eski burnumun daha iyi olduğunu söylüyorlar. Sizce nasıl ? Ve burun içi dikişlerimden birisinde ağrı var özellikler dışarıda nefes alırken oluyor bu sorun yaşayan var mı eski ve yeni görüntülerini ekledim

Son düzenleme:
Arkadaslar merhaba. Bir ay önce burun estetiği oldum herkes burnumun büyük göründüğünü ve eski burnumun daha iyi olduğunu söylüyorlar. Sizce nasıl ? Ve burun içi dikişlerimden birisinde ağrı var özellikler dışarıda nefes alırken oluyor bu sorun yaşayan var mı eski ve yeni görüntülerini ekledim Eki Görüntüle 3338859
Daha şişleri inmemis ki sizin nasil hissettiginiz önemli bence gayet guzel gorukuyo şis hali bile ❤️ ayrica buraya fotografinizi atmasaydiniz keşke kadin kılıklı mahmutlar olabiliyor😀😀

Arkadaslar merhaba. Bir ay önce burun estetiği oldum herkes burnumun büyük göründüğünü ve eski burnumun daha iyi olduğunu söylüyorlar. Sizce nasıl ? Ve burun içi dikişlerimden birisinde ağrı var özellikler dışarıda nefes alırken oluyor bu sorun yaşayan var mı eski ve yeni görüntülerini ekledim Eki Görüntüle 3338859
Daha çok yeni hele bir de kalın deriliyse oturmadi 1 buçuk yılı rahat buluyor benimki 1 buçuk yılın sonunda bile ucunda hala şişlik ödemi vardi

Bence burnunuz güzel yapılmış ama çok kalın derilisiniz ve 1. Aydasınız çok ödeminiz vardır. Gözle görülür bir şekilde küçülecektir diye düşünüyorum.

X