Burun estetik fiyatları !

yaa arkadaşlar kemik kırma olayları çok eskide kalmadımı artık??? bende burnumu yaptırdım kemik kırılma diye bişi yok törpülendi sadece.tamponlarda artık silikon tampon.burnun içine yapışmadığından çıkarılırken ne ağrı var ne sızı... şu yakup avşarı bukadarda gözünüzde büyütmeyin.çok fazla reklamı yapıldığı için talep var o da fiyatları uçuruyo..inanin türkiyede onun yarı fiyatına ondan çok daha güzel burunlar yapan doktorlarımız var..

zühtü beyin ne kadara yaptığını, açık kapalı hangi tekniği kullandığını bir de muayene ücreti alıp almadığını bilen var mı?bir de benim burnum eğri.sadece törpülenerek düzelebilir mi?

zühtü beyin ne kadara yaptığını, açık kapalı hangi tekniği kullandığını bir de muayene ücreti alıp almadığını bilen var mı?bir de benim burnum eğri.sadece törpülenerek düzelebilir mi?

Canım çok uçuk değil 3000-5000 arası burunda ki işleme göre değişir..Zühtü bey kapalı teknikle yapıyor ameliyatı, törpüleyerek düzelir büyük ihtimalle ama doktorun bunu görmesi gerekiyo bence

walla 8.000bin ve üzeri bana baya pahalı geldi
bu işin normal rakam aralığı 2-5 olmalı...
bence...
:hulya:

Canım çok uçuk değil 3000-5000 arası burunda ki işleme göre değişir..Zühtü bey kapalı teknikle yapıyor ameliyatı, törpüleyerek düzelir büyük ihtimalle ama doktorun bunu görmesi gerekiyo bence

teşekkür ederim canıma.s.
bir muayeneye gitsem iyi olacak.bazı şeylerin nasıl yapılacağını bilmiyorum.mesela Zühtü Bey kapalı teknikle yapıyormuş yani burun deliklerinden giriyor ama benim burun deliklerimin de daraltılması lazım o zaman mecbur açık teknik mi olacak?:uhm:
off çok sorum var doktora.muayenesi ücretli miydi?ücretliyse bana özelden yazabilir misin?
senin de ameliyatına az kaldı herhalde.umarım herşey istediğin gibi olur:sm_cool:

kızlar ben 2009 mart ayında ameliyat oldum 1200 tl ödedim ilaca falanda ihtiyaç olmadı bende ağrı falan hiç olmadı şükürler olsun ekstra bir masrafta istemediler boğaziçi tıp merkezinde yaptırmıştım kampayası vardı sanırım hala devam ediyor araştırın isterseniz benim doktorum Tuğrul Maral' dı şiddetle tavsiye ediyorum.

Çok uygunmuş. hala devam ediyor mudur kampanya? bide memnun musun?

yaa arkadaşlar kemik kırma olayları çok eskide kalmadımı artık??? bende burnumu yaptırdım kemik kırılma diye bişi yok törpülendi sadece.tamponlarda artık silikon tampon.burnun içine yapışmadığından çıkarılırken ne ağrı var ne sızı... şu yakup avşarı bukadarda gözünüzde büyütmeyin.çok fazla reklamı yapıldığı için talep var o da fiyatları uçuruyo..inanin türkiyede onun yarı fiyatına ondan çok daha güzel burunlar yapan doktorlarımız var..

Kesinlikle katılıyorum.. isim yapmış talepde fazla olunca fiyatlar şişiyor. arz talep dengesi

ya çok teşekkür ederim girlofshadow. öğrenirsen çok sevinirim.opuyorumnanaktan

esteticaacım konuştum tatlım hastaneyle kampanyaları sona ermiş ama fiyatlarda ciddi bir artış olmamış şuan da 2000 tl ye yapabiliriz diyorlar diğer hastanelere göre gayet iyi yani

esteticaacım konuştum tatlım hastaneyle kampanyaları sona ermiş ama fiyatlarda ciddi bir artış olmamış şuan da 2000 tl ye yapabiliriz diyorlar diğer hastanelere göre gayet iyi yani

eet çok ii miş. peki görüşmeye gittiğimizde muayene ücreti alıyorlar mı cnm? opuyorumnanaktan

eet çok ii miş. peki görüşmeye gittiğimizde muayene ücreti alıyorlar mı cnm? opuyorumnanaktan

yok tatlım ön görüşmede bir ücret talep etmiyorlar eğer gitmeyi düşünürsen hasta ilişkilerinde burçak hanım var tuğrul bey için ondan bir ön görüşme randevusu ayarlarız senin için tabi birazcıkta pazarlık yapılır yinde kaydirigubbakcemile3

öncelikle slm! bu fiyatı bnde çok uygun buldum ve muayene olmayı düşünüyorum rica etsem bnda yardımcı olur musun?

öncelikle slm! bu fiyatı bnde çok uygun buldum ve muayene olmayı düşünüyorum rica etsem bnda yardımcı olur musun?

tabiki olurum canım boğaziçi tıp merkezini arayıp burçak hanımla görüşmek isteğini söylersen hemen bağlıyorlar onada ameliyat olmayı düşündüğünü ve öngörüşme için tuğrul beye muayeneye gelmek istediğini anlat en kısa zamana randevu verebiliyor.fiyat konusunda dr.la yine bi pazarlık payı bırakabilir şansını mutlaka dene derim yerimseniben

çok teşekkürler yardımın için.. rica etsem bir kaç fotonu koyabilir misin önceki ve sonraki olcak şekilde?

bende tuğrul beye ameliyat oldum ama öle çok zarif bi burnun olsun istiyorsan tuğrul maral kötü bi seçim daha kavissiz doğal burunlar yapıyor kendisi..ben mesela memnun değilim resimlerime bakabilirsn 4 aylık burnum diye konu açtım canım..bilemıyorum 4 aydan sonra ne kadar inebilir şişlikler ne kadar güzelleşebilir muallaktayım

cnm adını buradan yazmayayım ama hıfzı bey değildi.

umarım iyi olurr burnun.
bnm psikolojim oynadı iyice, önce ki halimden ufak bir şikayetim vardı, adam onu aldı bir sürü sorun yarattı.

bnm dertler saymakla bitmez, kemik eğriliği, deliğin tekinin kocaman oluşu, burnun altında oluşan kabarık deri vs... var da var

inş paramı kurtarabilirim,

şimdi düzelecek miyim endişesi, pişmanlık, neden böyle oldu.... diye atıp tutuyorum...

umarım herşey çok iyi olur, forumdan arkadaşlar emre ilhan'ı da önerdiler ona da gideceğim. hıfzı bey de mi revizyon yapıyormuş?

inş istediğin sonuca kavuşursun,

bütün dertliler de..

Umarım cnm sende mayıs ayında düşünüyorum bakalım...yapıyodur cnm yani ayrıca sormadım ama sonuçta burun ameliyatı yapanların hepsi revizyonda yapıyo...Umarım herşey istediğimiz gibi olur...

Umarım cnm sende mayıs ayında düşünüyorum bakalım...yapıyodur cnm yani ayrıca sormadım ama sonuçta burun ameliyatı yapanların hepsi revizyonda yapıyo...Umarım herşey istediğimiz gibi olur...

inş cnm, artık herşey yoluna girsin de atalım bu sıkıntıları aklımızdan,
ameliyat için hıfzı beye mi karar verdin?

bende tuğrul beye ameliyat oldum ama öle çok zarif bi burnun olsun istiyorsan tuğrul maral kötü bi seçim daha kavissiz doğal burunlar yapıyor kendisi..ben mesela memnun değilim resimlerime bakabilirsn 4 aylık burnum diye konu açtım canım..bilemıyorum 4 aydan sonra ne kadar inebilir şişlikler ne kadar güzelleşebilir muallaktayım

canım benim tuğrul beyi seçmemin nedenlerinden biride doğal burunlar yapmasıydı aynı hastanede bir başka doktara benim arkadaşım ameliyat oldu ve yan yana geldiğimizde onun burnunun estetik olduğu karşıdan çakıyor ama benim burnumun estetik olduğunu söylemediğim sürece kimse anlayamıyor.Ayrıca sevmiyorum birbirine benzeyen kalkık bol kavisli çakma esteik burunları.senin daha 4 ay olmuş tatlım biraz dayanman gerekiyor burnuşunun yerine oturması şeklinin ortaya çıkması daha öncede söylediğim gibi 6 ayı bulabiliyor ama bir yıl sonunda çok doğal ve süper sağlıklı bir burnuşa kavuşacaksın emin ol:teselli:

X