Burun estetik fiyatları !

arkadaşlar emre ilhan bey'e ameliyat olan var mı ne kadardan başlıyo cvp verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

ilk ameliyatınız olacaksa 7 bin. tabi bu seneki fiyat bu şekilde nisan ayından sonra fiyatlar değişiyor.
hasta sayfasında nisan da 8 bin olcak diye yazılmıştı. en güzel bilgiyi muayenehanesini arayıp öğrenebilirsin. 0216 355 50 05 burayı arayıp asistanı burcu hanımdan bilgi alabilirsin canım. ben 7 ay önce emre beye ameliyat oldum.sevgiler:KK16:

yarın bende ameliyat olucam hadi nurala 5000 dedi pazarlık yptık 3500 anlaştık Ameliyatı memorialde yapıyor,heycanlıyım :18:

Merhaba, ameliyatınız nasıl geçti? Hangi memotial hastanesi ve doktoruna ameliyat oldunuz? Çok geçmiş olsun.

ben yenı hıfzı velidedeoğlu na muayeneye gıttım.... 200 tl muayene ucretı , 5.500tl amelıyat fıyatı oldugu soyledıler hastane masrafları dahıl (ankara) .... hıfzı beye yaptırıp deneyımlerını paylasan olabılrse cok mutlu olurum ya da tanıdıgı yaptırmı varsa

esteticaacım konuştum tatlım hastaneyle kampanyaları sona ermiş ama fiyatlarda ciddi bir artış olmamış şuan da 2000 tl ye yapabiliriz diyorlar diğer hastanelere göre gayet iyi yani
acaba kime amelkiyat olmuystunuz ve fotolarınızı göremiyorum yardmcı olurmusunz :KK43:

bir sene önce op. hekimden estetik amaçlı burun ameliyatı oldum 3 bin tl ödedim fakat istediğim gibi olmadı bununda ötesine burnumda hiçbir toparlanma yok altı ay sonra revizyon ameliyatı için başvurduğumda doktorum beklemem gerektiğini burnumun iyileşeceğini, küçüleceğini söyledi amelyatı yapmak istemedi aradan bir sene geçti burnumla ilgili şikayetlerim hala sürüyo üstelik bi küçülmede sözkonusu değil doktorum op. Doktor orhan erbaş

bir sene önce op. hekimden estetik amaçlı burun ameliyatı oldum 3 bin tl ödedim fakat istediğim gibi olmadı bununda ötesine burnumda hiçbir toparlanma yok altı ay sonra revizyon ameliyatı için başvurduğumda doktorum beklemem gerektiğini burnumun iyileşeceğini, küçüleceğini söyledi amelyatı yapmak istemedi aradan bir sene geçti burnumla ilgili şikayetlerim hala sürüyo üstelik bi küçülmede sözkonusu değil doktorum op. Doktor orhan erbaş

Fonksiyon bozukluğu yoksa neden dolgu ile yapılan burun estetiği yaptırmıyorsun ki , risk yok. Başarı oranı çok daha yüksek. Daha ucuz. 10 dakikada . Tek sıkıntısı kalıcı olmaması.

bende bu hasteneyi duydum doktorunuz kimdi acaba dr hakki yucel demir bey oradaymis hastasimiydiniz bir tavsiyeniz olur mu

nefes almayla ilgilide sorunlarim var eger medicanay ilgili bilgi paylasabilecek biri olursa cok sevinirim. ankarada ameliyat olmam cok daha iyi olur cunku evim orda ama dr guven konusunda celiskiler yasiyorum bu yuzden istanbulada gidebilrim. lutfen medikanayla ilgili bilgi

Burun düzeltme ameliyatları fiyatları ortalama ne kadar??bilgisi olan varmı??

X